העידכון השבועי – #21

בוקר טוב לכל הגולשים, וברוכים הבאים לעידכון השבועי בו אסכם את כל החדשות של השבוע.

הפרק הבא ביפן

069
אתמול שודר ביפן XY069, שנקרא בתרגום לעברית: "לחימה בביצות! גודרה נגד פלורגס!!". בפרק, אש וחבריו מגיעים למקום שהיה ביתו של גודרה. גודרה שמח לפגוש את חבריו הישנים, אך מסתבר שהמקום היה אזור קרב בין הפוקימונים שרצו לחיות שם. בעוד שאש וחבריו לומדים על עברו של גודרה, צבא שמובל על ידי פלורגס מופיע ותוקף.

ביום חמישי בשבוע הבא ישודר XY070.
070
XY070:
סיום! גודרה, לך מעבר לקשת!!
תאריך שידור: 30.04.2015
תקציר:
גודרה נפצע ואש וחבריו מטפלים בו. במהלך הלילה, פיקאצ'ו ופוקימונים נוספים נחטפים על ידי הצבא של פלורגס. כשאש וחבריו מתקדמים לחלץ אותם, הם מגלים שצוות רוקט קשורים לכל זה.

עידכון למשחקי הדור השישי
עידכון חדש ניתן להורדה בחנות ה-eShop של ה-3DS עבור משחקי הדור השישי: פוקימון X, פוקימון Y, פוקימון אומגה רובי ופוקימון אלפא ספיר.

מגה פלייגון היה בתכנון
בראיון שערך המגזין היפני, נינטנדו דרים, עם קן סוגימורי, נשאל המרואיין על מגה פלייגון, מגה התפתחות שרבים ציפו לה. סוגימורי הסביר שעוד במהלך התכנונים של פוקימון X ופוקימון Y הם רצו ליצור לו מגה התפתחות, אך לא הצליחו להשיג עיצוב מספיק טוב מבחינתם וכך קרה גם באומגה רובי ואלפא ספיר.

אפליקציה חדשה
אפליקציה חדשה, ששמה "ללמוד אנגלית אמיתית עם פוקימון", יצאה למכשירי ה-iOS ביפן. האפליקציה מתרגמת מאנגלית ליפנית ומאפשרת לצלם תמונה מפוקימון X ופוקימון Y ולתרגם את הטקסט שמופיע. האפליקציה הזו חינמית, אך בתוכה ישנם תוספים שעולים כסף.

פוקימון שאפל
אתגר חדש של פוקימון שאפל החל השבוע. האתגר, שנקרא פוקימון ספארי מתמקד באחד מחמשת הפוקימונים – צ'רים, צ'רובי, קארוואנה, שארפידו וספינדה. האתגר החל ונמשך עד ה-2 במאי.

נתראה בעידכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות