העידכון השבועי – #22

צהריים טובים לכל הגולשים, וברוכים הבאים לעידכון השבועי בו אסכם את כל החדשות של השבוע.

הפרק הבא ביפן
אתמול שודר ביפן XY070, שנקרא בתרגום לעברית: "סיום! גודרה, אי שם מעבר לקשת!!". בפרק, גודרה נפצע ואש וחבריו מטפלים בו. במהלך הלילה, פיקאצ'ו ופוקימונים נוספים נחטפים על ידי הצבא של פלורגס. כשאש וחבריו מתקדמים לחלץ אותם, הם מגלים שצוות רוקט קשורים לכל זה.

ביום חמישי בשבוע הבא ישודר XY071.
071
XY071: המזל הגרוע ביותר? בוני נגד מיאו
!!
תאריך שידור: 07.05.2015
תקציר:
במהלך קרב נגד צוות רוקט, אש וחבריו לפתע מותקפים על ידי פאנגורו. הכאוס שנגרם גורם לכולם להתפצל האחד מהשני ובוני נשארת עם מיאו. לא רק זה, שניהם נקשרו ביחד בגפן, שמכריח אותם לעבוד ביחד לא משנה מה.

עידכון דמות

ash

בעקבות אירועי הפרק האחרון ששודר ביפן, עידכנתי את העמוד של אש. אתם מוזמנים להיכנס לעמוד בלחיצה על התמונה.

שם פרק חדש
אתמול נחשף שם פרק חדש, XY075, שישודר בתחילת יוני.
XY075: קרב יריב של שלושה! לעבר העתיד!!
תאריך שידור: 04.06.2015
תקציר: עלילת הפרק לא ידועה.

דמות חדשה בפוקן
השבוע נחשפה דמות חדשה שמצטרפת למשחק טורניר פוקן – גנגר. כמו כן, אחת מהמתקפות שלו תאפשר לו להפוך למגה גנגר. אתם מוזמנים לצפות בסרטון שחושף אותו.

קרב מיוחד עונה 10
העונה העשירית של הקרב המיוחד עתידה להתחיל ב-12 במאי 2015 עד ה-14 ביולי 2015. ניתן יהיה להשתתף ממשחקי X, Y, אומגה רובי ואלפא ספיר. סוג הקרב יהיה קרב יחיד הפוך.
הפוקימונים האסורים: מיוטו, מיו, לוגיה, הו-או, סלבי, קאיוגר, גראודון, ראיקוואזה, ג'יראצ'י, דיאוקסיס, דיאלגה, פאלקיה, גיראטינה, פיונה, מנאפי, דארקראי, שיימין, ארקאוס, ויקטיני, רשיראם, זקרום, קיורם, קלדיאו, מלואטה, ג'נסקט, זרניאס, איוולטול, זיגארד ודיאנסי.

תחרות קרב חדשה
תחרות קרב חדשה הוכרזה. התחרות, שנקראת "הגביע הקטן", זמינה לשחקני אומגה רובי ואלפא ספיר. הקרבות יהיו קרבות יחיד וניתן יהיה להשתמש רק בפוקימונים לא מפותחים שיכולים להתפתח (צ'ארמנדר, קטרפי, האפיני). לא ניתן יהיה לתת לפוקימונים את החפץ Eviolite או שהם ידעו את המתקפות Dragon Rage ו-Sonic Boom. כל הפוקימונים יונמכו לרמה 5. ההרשמה תחל ב-14 במאי ותסתיים ב-21 במאי, והתחרות עצמה תערך ב-22 במאי עד ה-24 במאי.

פוקימון שאפל
שני אתגרים חדשים החלו השבוע בפוקימון שאפל: הראשון, שחוגג 3.5 מיליון הורדות למשחק, מתמקד בסלבי. האתגר רץ עד ה-18 במאי. האתגר השני מציג את מגה באנט, והזוכים בו (לפי המספר המוגבל) יקבלו באנטייט. האתגר הזה רץ עד ה-7 במאי.

נתראה בעידכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות