העידכון השבועי – #23

צהריים טובים לכל הגולשים, וברוכים הבאים לעידכון השבועי בו אסכם את כל החדשות של השבוע.

הפרק הבא ביפן

071
אתמול שודר ביפן XY071, שנקרא בתרגום לעברית: "המזל הגרוע ביותר? בוני נגד מיאו!!". בפרק, במהלך קרב נגד צוות רוקט, אש וחבריו לפתע מותקפים על ידי פאנגורו. הכאוס שנגרם גורם לכולם להתפצל האחד מהשני ובוני נשארת עם מיאו. לא רק זה, שניהם נקשרו ביחד בגפן, שמכריח אותם לעבוד ביחד לא משנה מה.

ביום חמישי בשבוע הבא ישודר XY072.
072
XY072: האירוח של הבית המפחיד
!
תאריך שידור: 14.05.2015
תקציר:
אחרי שהלכו לאיבוד ביער, אש וחבריו מגיעים לבית המפחיד, עליו נאמר שהוא רדוף רוחות. איש זקן העונה לשם קול מופיע לפתע ומציע לי להיכנס לבית בו הוא חי כדי להשיג מסתור מהגשם. אלא שאז, דברים מוזרים מתחילים לקרות. נראה שישנה קבוצה של פוקימונים שקשורה לזה, אבל קלמונט מתחיל לעבוד כדי לגלות את האמת.

עידכון פתיח וקטעים מפרקים עתידיים
[spoiler title="ספוילר"] הפתיח הנוכחי של האנימה ביפן עודכן וכלל כמה ספוילרים: אש ילכוד נויבאט וסרינה ככל הנראה תלכוד איוי. נויבאט יתקשה בתעופה ואיוי אוהב מאוד תצוגות פוקימונים וסרינה בוחנת אותו זמן מה. בנוסף, אלן ואש יפגשו.
כמו כן, פורסם סרטון שבו נראים קטעים מפרקים עתידיים. בסרטון נראה קרב בין הפרוגאדיר של אש לגרובייל המפותח של שוטה. גם קטעים מקרב המכון של אש נגד ואלרי מופיעים וחלק מתצוגת הפוקימונים הקרובה של סרינה. אתם מוזמנים לצפות בסרטון למטה.

[/spoiler]

מארז אלפא ספיר
מארז חדש עתיד לצאת ב-26 ביוני באירופה. המארז מגיע עם עותק של המשחק פוקימון אלפא ספיר וקונסולת New Nintendo 3DS לבנה עם מדבקת ציפוי של פיקאצ'ו ועם קוד להורדת ערכת הנושא של מסיבת פיקאצ'ו.

אפליקציית מוסיקה
אפליקציה חדשה, שנקראת פוקידע מוסיקת פוקימון, זמינה להורדה למכשירי האנדרואיד ביפן. באפליקציה ניתן לרכוש קטעי מוסיקה מהמשחקים תמורת 120 ין כל אחד. את הקטעים ניתן לערוך ולהשמיע באפליקציה. כרגע, יש באפליקציה רק נעימות מפוקימון אדום וירוק, אדום אש וירוק עלה וחלק מזהב לב וכסף נשמה. כמו כן, ישנה אפשרות שנקראת פוקימון ג'וקבוקס, שמציעה טקסט באנגלית על השירים.

פוקימון שאפל
אתגר חדש-ישן שמופיע בפוקימון שאפל השבוע הוא האתגר של רוטום, שבכל יום מציג צורה אחרת. האתגר התחיל ורץ עד ה-16 במאי. כמו כן, אתגר חדש לגמרי שמציג את פינסיר החל אתמול ונמשך עד ה-11 במאי.

מוצרים חדשים בקלפים
מוצר חדש הוכרז בארה"ב: אוסף מגה לאטיאוס, שישוחרר ביולי. המארז מכיל פיגורה של מגה לאטיאוס, ארבע חבילות וקלף הולו של לאטיאוס שטרם נראה. בנוסף, עדיין בארה"ב, מארז מיוחד של דרגונייט יהיה ניתן לקנייה בחנויות גיימסטופ החל מה-10 ביוני. המארז מגיע עם שתי חבילות Roaring Skies וחבילה אחת של Primal Clash. כמו כן, המארז מגיע עם סיכה של דרגונייט.

נתראה בעידכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות