העידכון השבועי – #24

צהריים טובים לכל הגולשים, וברוכים הבאים לעידכון השבועי בו אסכם את כל החדשות של השבוע.

הפרק הבא ביפן
בחמישי שודר ביפן XY072, שנקרא בתרגום לעברית: "האירוח של הבית המפחיד!". בפרק, אחרי שהלכו לאיבוד ביער, אש וחבריו מגיעים לבית המפחיד, עליו נאמר שהוא רדוף רוחות. איש זקן העונה לשם קול מופיע לפתע ומציע לי להיכנס לבית בו הוא חי כדי להשיג מסתור מהגשם. אלא שאז, דברים מוזרים מתחילים לקרות. נראה שישנה קבוצה של פוקימונים שקשורה לזה, אבל קלמונט מתחיל לעבוד כדי לגלות את האמת.

ביום חמישי בשבוע הבא ישודר XY073.

XY073:
נלחם בתצוגת האופנה! בייגון נגד ספריטזי!!
תאריך שידור: 21.05.2015
תקציר:
אש וחבריו מגיעים לעיר לאבר. הם מיד ניגשים למכון, אך הוא סגור. מסתבר שמנהיגת המכון ואלרי עורכת תצוגת אופנה. בעוד שאש מאוכזב מכך שלא ילחם בקרב מכון, הוא פוגש מאמן בשם שוטה ונלחם נגדו במקום. הם מחליטים לערוך קרב של שניים נגד שניים.

מגזין קורוקורו
מגזין קורוקורו של חודש יוני הודלף השבוע לרשת וחושף מידע על הופה. במגזין חשפו את המתקפה המיוחדת של הופה לא מוגבל – Hyperspace Fury. עוד נחשף תהליך שינוי הצורה של הופה, באמצעות החפץ Prison Bottle אותו משיגים מאדם שנמצא במכולת לאחר שממלאים תנאים מסוימים. באשר לסרט ה-18, פורסם שמגה לאטיאוס ומגה לאטיאס יופיעו בסרט. במגזין נחשפו גם שלושה קלפים שעתידים לצאת בסט הקרוב ביפן, טבעת השודד – הופה-EX (צורת לא מוגבל), לוגיה-EX וקיורם-EX. לחצו על התמונות בכדי לראותן בגודל מלא.

פוקימון שאפל
אתגר חדש החל השבוע בפוקימון שאפל, שמציג את רג'ירוק. האתגר החל בתחילת השבוע ונמשך עד ה-25 במאי. כמו כן, עדכון חדש למשחק מוסיף עשרה שלבים חדשים.

נתראה בעידכון הבא.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות