העידכון השבועי – #25

צהריים טובים לכל הגולשים, וברוכים הבאים לעידכון השבועי בו אסכם את כל החדשות של השבוע.

הפרק הבא ביפן

073
אתמול שודר ביפן XY073, שנקרא בתרגום לעברית: "נלחם בתצוגת האופנה! בייגון נגד ספריטזי!!". בפרק, אש וחבריו מגיעים לעיר לאבר. הם מיד ניגשים למכון, אך הוא סגור. מסתבר שמנהיגת המכון ואלרי עורכת תצוגת אופנה. בעוד שאש מאוכזב מכך שלא ילחם בקרב מכון, הוא פוגש מאמן בשם שוטה ונלחם נגדו במקום. הם מחליטים לערוך קרב של שניים נגד שניים.

ביום חמישי בשבוע הבא ישודר XY074.
074
XY074: קרב מכון לאבר! מלכודת הפיה היפה
!!
תאריך שידור: 28.05.2015
תקציר:
קרב מכון העיר לאבר הגיע. אש מתקשה לשלוט בהתרגשות שלו, אך היריבה שלו, ואלרי, מציגה יכולת לחימה טריקית באמצעות פוקימוני הפיה שלו. נראה שהפעם אש לא חשב על אסטרטגיה מסוימת, אז איך אש מתכוון להילחם נגדה?

ספיישל חדש
השבוע הוכרז על ספיישל חדש של שעה, שמורכב מארבעה פרקים קצרים. הספיישל יתעסק בפיקאצ'ו ובתחפושות הפיקאצ'ו שהופיעו במשחקים אומגה רובי ואלפא ספיר. הספיישל ישודר ב-18 ביוני. בספיישל, איש זקן מבקש להשתמש בפיקאצ'ו של אש על מנת לצלם סרט בכיכובו, אך אז נחיל של פיקאצ'ו מופיע ומפריע. שמות הפרקים הם להלן:
פיקאצ'ו הוא הכוכב?! בכורת הסרט!! / איך להפיק את סרט הפיקאצ'ו! אוקיי! אקשן!! / גיבור מהירות האור! סופר פיקאצ'ו!! / הפספוסים המדהימים של פיקאצ'ו

שם פרק חדש
השבוע נחשפו שני שמות פרקים חדשים, XY076 ו-XY077, שישודרו במהלך חודש יוני.
XY076: הרוח, הביצה ונויבאט!
תאריך שידור: 11.06.2015
תקציר: נויבאט בוקע מביצה שנמצאה, אך נראה שיש לו בעיות בתעופה.

XY077: אתגר מירוץ פוקימוני השמיים! עוף, נויבאט!!
תאריך שידור: 18.06.2015
תקציר: מירוץ פוקימוני השמיים, פסטיבל של פוקימוני מעופף, נפתח.

סופר צינוק מסתורי
אתמול הוכרז על משחק חדש: פוקימון סופר צינוק מסתורי. המשחק יצא בסתיו 2015 לקונסולת ה-3DS ביפן, בארה"ב יצא המשחק בחורף 2015 ובאירופה בתחילת 2016. כרגע לא ידועים פרטים רבים על המשחק, מלבד שהמבוכים במשחק ישתנו בכל פעם שנכנס אליהם, והם ישתנו בצורה אקראית. כמו כן, תוכלו לשחק לצד פוקימונים אגדיים.

סט קלפים חדש
לפני כשבוע נחשף סט הקלפים החדש שעתיד לצאת בארה"ב בחודש אוגוסט: Ancient Origins  (תרגום חופשי לעברית: מקורות עתיקים). הסט יהיה הסט המקביל לזה שיצא ביפן ב-20 ביוני, שודד הטבעת. הסט יכיל את הופה-EX, מאצ'מפ-EX, לוגיה-EX, קיורם-EX, מגה אמפרוס-EX, מגה טאירניטאר-EX ומגה ספטייל-EX. עוד בסט יהיו קלפים של קאיוגר קדום-EX זוהר, גראודון קדום-EX זוהר ומגה ראיקוואזה-EX זוהר.

פוקימון שאפל
אתגר חדש-ישן שחוזר הוא האתגר של מגה לוקאריו, בו ניתן להשיג את הלוקאריונייט. האתגר החל השבוע ויסתיים ב-25 במאי. אתגר חדש שהחל השבוע הוא אתגר שבכל יום בשבוע מציג פוקימון אחר מבין החמישה: ג'יראפריג (ימי שני), שאקל (ימי שלישי), קקליאון (ימי רביעי), רליקנת (ימי חמישי) וספיריטומב (ימי שישי). האתגר ירוץ במשך שלושה שבועות ויסתיים ב-6 ביוני.

נתראה בעידכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות