העידכון השבועי – #27

אחר צהריים טובים לכל הגולשים, וברוכים הבאים לעידכון השבועי בו אסכם את כל החדשות של השבוע.

הפרק הבא ביפן

075
אתמול שודר ביפן XY075, שנקרא בתרגום לעברית: "קרב יריב של שלושה! לעבר העתיד!!". בפרק, לאחר שצפה בקרב המכון של אש, סקוטי רוצה להתחזק עוד יותר. אלא, שהוא מפיל את מחברת הקרב שלו. סקוטי מרגיש נורא, ואש וחבריו מחליטים לעזור לו למצוא אותה, אך לא יודעים שצוות רוקט מחזיקים בה.

ביום חמישי בשבוע הבא ישודר XY076.
076
XY076: הרוח, הביצה ונויבאט!
תאריך שידור: 11.06.2015
תקציר: הולוצ'ה מוצא ביצה ביער. אש וחבריו מחממים אותה במטרה שתבקע, ולבסוף בוקע ממנה נויבאט. נויבאט מיד מחבק את אש ופיקאצ'ו, אך למרות שהוא מסוג מעופף, הוא לא יודע כיצד לעוף. אש וחבריו מנסים למצוא דרכים ללמד אותו לעוף.

פוקימון סופר צינוק מסתורי
השבוע, נחשף מידע חדש על המשחק פוקימון סופר צינוק מסתורי. המשחק ישוחרר ביפן ב-17 בספטמבר 2015. הפוקימונים בהם ניתן יהיה לשחק הם כל הפוקימונים המתחילים, ביחד עם פיקאצ'ו וריאולו. בדומה למשחקי צינוק מסתורי קודמים, גם במשחק הזה יופיעו פוקימונים אגדיים. סרטון קצר מציג קטעים מהמשחק. אתם מוזמנים לצפות בסרטון, שמופיע בתוך התגית.

טורניר פוקן
האתר הרשמי של טורניר פוקן הכריז כי מכונות הארקייד בהן ניתן יהיה לשחק במשחק ביפן יופצו ביולי 2015. תאריך מדויק עדיין לא ניתן.

איסור שימוש בקלף
האתר הרשמי של פוקימון ביפן, ולאחר מכן האתר הרשמי בארה"ב, הודיע על איסור השימוש בקלף Lysandre's Trump Card בטורנירים רשמיים. הקלף, מהסט Phatom Forces, בעל גרסה רגילה וגם גרסה נדירה במיוחד של איור מלא. הקלף מחייב כל שחקן לערבב בחזרה לחפיסה את כל הקלפים שבערמת הקלפים המושלכים. האתר הרשמי ציין ארבע סיבות לאיסור השימוש בקלף: 1. מאפשר שימוש חוזר של קלפי מאמן חזקים. 2. מאריך את זמן הקרבות. 3. מבטל את אחד מהדרכים של יריב לנצח (הדרך: נגמרו הקלפים בחפיסה). 4. להמשיך לשלוף קלפים מהחבילה עם מינימום השלכות. לחצו על הקלף בכדי לראות אותו בגודל מלא.

פוקימון שאפל
ביום שני יתווספו לפוקימון שאפל שלבים חדשים. כמו כן, באותו היום יחל אוונט חדש שימשך עד ה-22 ביוני ויתמקד בגיראטינה. השלב המיוחד באוונט, מעלה את הרמה ואת הקושי בכל פעם שתסיימו אותו.

נתראה בעידכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות