התרגום חזר! פרק 11 של הסאגה החדשה יפורסם ביום ראשון!

הפוקידע – דור 7!

שלום לכם,

 

אז אפשר לומר שמאזור אוקטובר הבטחנו לכם שנפרסם פה פוקידע לדור ה7 כשנסיים אותו ובאמת לפני כמה שבועות סיימנו.

 

הסיבה שזה נדחה זה גם כי תיקנו דברים קטנים אבל גם כי היינו צריכים לייצר עמוד שנותן לכם אפשרות לראות את הפוקימונים, כמו שיש כרגע.

 

בכל אופן, בפעולה האחרונה של שחר (אפרט על זה יותר למטה), מעכשיו תוכלו לגשת לעמודי הפוקידע של הדור ה7 דרך עמוד הפוקידע המלא (שמופיע בקטגוריית מידע) או דרך התמונה הבאה:

 

 

אנחנו מקווים שתיהנו מהפוקידע הזה, הוא שונה מאוד מהפוקידע שהיה לפניו, בין היתר לבחירת הפוקימונים הבאים שתרצו להסתכל עליהם דרך כל עמוד פוקידע, המידע בו מחולק שונה והוא יותר מותאם ל2017.

 

שימו לב שמדובר פה באמת על השקעה של כמה חודשים של שחר ושלי, ואנחנו מאוד מקווים שתיהנו מהם ואולי גם תפרגנו לנו באיזה תגובה.

 

** לגבי שחר- שחר החליט לסיים את תפקידו באתר וזה בעצם הפרויקט האחרון שלו. שחר עשה הרבה מאוד פרויקטים באתר כולל הקמת הפוקידע מ0, מדריך דמויות, פרקים ומרבית הפרויקטים הגדולים באתר הם בזכותו, אני מודה לו על זה בשמי ובשם צוות האתר.

 

וזהו. אני אשמח אם תמשיכו להציע את עצמכם לתפקידים באתר, אנחנו מעדיפים ביינתים להתמקד באנשים שיוכלו לעדכן ו/או להכין עמודים חדשים מאשר התרגום, אז אם יש לכם את היכולת והרצון פשוט תשלחו לנו בקשה דרך הצטרפות לצוות.

 

שיהיה לכם סופ"ש נעים, מחר יגיע הפוקימון השבועי.

על המפרסם

Ash

שמי עידן, אני מייסד האתר, אחראי על האתר ב-12 השנים האחרונות.

3
תגובות

avatar
2 Comment threads
1 תגובות לדיון
0 עוקבים
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 עורכי התגובות
יוסיAshGiratina Recent comment authors
  הירשם  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורג
הודע לי
yossi7525
משתמש
yossi7525

כל הכבוד כי השקעתם מזמנכם האישי על זה

Giratina
משתמש
Giratina

כל הכבוד על ההשקעה!
הסתכלתי על דפי הפוקידע וזה היה שווה את ההמתנה הארוכה. יישר כוח!
נ.ב. חבל ששחר פרש. אדם שהשקיע כל כך הרבה זמן באתר והקדיש ימים רבים לעולם הפוקימונים והפגין התלהבות כה גדולה כלפי פוקימון לא יכול סתם ככה לפרוש.