הפוקידע – דור 7!

שלום לכם,

אז אפשר לומר שמאזור אוקטובר הבטחנו לכם שנפרסם פה פוקידע לדור ה7 כשנסיים אותו ובאמת לפני כמה שבועות סיימנו.

הסיבה שזה נדחה זה גם כי תיקנו דברים קטנים אבל גם כי היינו צריכים לייצר עמוד שנותן לכם אפשרות לראות את הפוקימונים, כמו שיש כרגע.

בכל אופן, בפעולה האחרונה של שחר (אפרט על זה יותר למטה), מעכשיו תוכלו לגשת לעמודי הפוקידע של הדור ה7 דרך עמוד הפוקידע המלא (שמופיע בקטגוריית מידע) או דרך התמונה הבאה:

pokedex full

 

אנחנו מקווים שתיהנו מהפוקידע הזה, הוא שונה מאוד מהפוקידע שהיה לפניו, בין היתר לבחירת הפוקימונים הבאים שתרצו להסתכל עליהם דרך כל עמוד פוקידע, המידע בו מחולק שונה והוא יותר מותאם ל2017.

שימו לב שמדובר פה באמת על השקעה של כמה חודשים של שחר ושלי, ואנחנו מאוד מקווים שתיהנו מהם ואולי גם תפרגנו לנו באיזה תגובה.

** לגבי שחר- שחר החליט לסיים את תפקידו באתר וזה בעצם הפרויקט האחרון שלו. שחר עשה הרבה מאוד פרויקטים באתר כולל הקמת הפוקידע מ0, מדריך דמויות, פרקים ומרבית הפרויקטים הגדולים באתר הם בזכותו, אני מודה לו על זה בשמי ובשם צוות האתר.

וזהו. אני אשמח אם תמשיכו להציע את עצמכם לתפקידים באתר, אנחנו מעדיפים ביינתים להתמקד באנשים שיוכלו לעדכן ו/או להכין עמודים חדשים מאשר התרגום, אז אם יש לכם את היכולת והרצון פשוט תשלחו לנו בקשה דרך הצטרפות לצוות.

שיהיה לכם סופ"ש נעים, מחר יגיע הפוקימון השבועי.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

1 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
3 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
יוסי

כל הכבוד כי השקעתם מזמנכם האישי על זה

Giratina

כל הכבוד על ההשקעה!
הסתכלתי על דפי הפוקידע וזה היה שווה את ההמתנה הארוכה. יישר כוח!
נ.ב. חבל ששחר פרש. אדם שהשקיע כל כך הרבה זמן באתר והקדיש ימים רבים לעולם הפוקימונים והפגין התלהבות כה גדולה כלפי פוקימון לא יכול סתם ככה לפרוש.