הפוקימון השבועי #017 + הודעה לגבי המשך התרגום

כאן רועי, כרגיל ביום שבת!17

השבוע בפוקימון השבוע אני רוצה לסקר לכם על אחד מהפוקימונים היותר מוכרים באנימה, וובפאט,לחצו על התמונה על מנת להגיע לסיקור (:

*בנוסף, תוכלו להיכנס לעמוד מרוכז עם כל פוקימוני השבוע שהיו עד כה, תוכלו להגיע אליו דרך עמוד פוקימון השבוע או דרך קטגוריית ראשי.

המשך התרגום – הודעה של Ash

אז, ההודעה החשובה שרציתי להודיע לכם די חצי נדחית. היה לי תכנון יותר גדול אבל כרגע נסתפק בדבר הבא- ישנם פרקים של עונה 18 שלא הוצגו אף פעם והם יוצגו באתר בתרגום לעברית בשבועות הבאים – מפרק 83 עד 93 (סוף עונה 18) וגם עוד כמה פרקים של עונת XYZ.

לגבי המשך התרגום – היה לי תכנון שנתחיל לתרגם את עונה 20, מכיוון שאת 19 גם ככה תראו בערוץ הילדים, אבל נכון לרגע זה זה לא הולך לקרות כי חסרים לנו מתרגמים. אם אתם חושבים שאתם יכולים לתרגם פרקים אתם תמיד יכולים ליצור איתנו קשר בעמוד יצירת קשר. דרוש ידע באנגלית כמובן וגם ידע בשמות הפוקימונים ביפנית/אנגלית.

בכל אופן זה המצב כרגע, זה עניין של שבועיים-שלושה עד שאני אפרסם את כל המאגר שהיה בPokemon Heb Area. ברגע שאני אסיים אני אתחיל כל שבוע להביא לכם פרק או שניים חדשים, ונראה לאן זה ילך משם.

עד כאן לעדכון היום, שיהיה שבוע טוב :)

0 0 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

10 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
ash

ומה אם 10 פרקים כל שבוע חשבתי שמתרגמים שחור ולבן וגם XY ההמשך

Ash

המאגר שלנו נגמר. מה שנשאר זה רק ספיישלים שאני לא מרגיש צורך עמוק להמשיך לפרסם כל שבוע. אנחנו חוזרים לעשות את מה שנעשה בpoke-il במשך מעל חצי שנה- פרסום פרק חדש בכל שבוע. במקרה הזה מדובר על עונה 18 פרקים 83 עד 93 כמו שנכתב כמה וכמה פעמים כולל בעדכון.

ash

גם אם יש בערוץ הילדים זה בעיברית
ואם תיתנו לי ששם של תוכנת תרגום אני ילמד ויכול מאוד להיות שאצטרף כי יש לי הרבה זמן פנוי

Ash

זה לא עניין התוכנה, זה עניין התרגום עצמו. אם אתה חושב שאתה מתאים לתרגם, תשלח דרך עמוד הצטרפות לצוות או יצירת קשר פרטים וניצור איתך קשר לתיאום. בכל מצב- אנחנו נבדוק את רמת האנגלית לפני. אנחנו לא לוקחים תרגום חובבני או סתם מישהו שרוצה לתרגם פרק או שניים.

Gilad65536

בגלל שאין ביס את פוקימון תוכלו להעלות את העונה ה-19 בעברית ולא רק לתרגם?

Ash

מבין את הרצון, ועדיין אנחנו לא עוסקים בתרגום.

Frosti

אני ביס ואין ערוץ הילדים בבקשה תתרגמו

Ash

מבין את הרצון, ועדיין אנחנו לא עוסקים בתרגום.

תומר עדי

ברצוני לומר שאני לא יכול לראות את ערוץ הילדים עקב העידכון של יס האם תוכלו בכל מקרה לעשות את העונה 19 ואם תוכלו לצלם מערוץ הילדים וזה יהיה בעברית :)

Ash

זה כבר נאמר בכמה מקרים- זה לא חוקי אחרת כבר ממזמן היו פה פרקים מדובבים.