הפרק השבועי ביפן וחדשות על שמש וירח

שלום לכולם.
החל מהשבוע מדי יום חמישי אכתוב עדכון על הפרק ששודר ביפן והפרק הבא ואפרסם חדשות נוספות.

הפרק השבועי ביפן

137
היום שודר ביפן XY137 שנקרא בתרגום חופשי לעברית: מתחילים מאפס! ההחלטה של קלמונט!!
בפרק, כל תושבי העיר לומיאוס נרתמים לשקם את העיר שנהרסה. אש וחבריו עוזרים לקלמונט לתקן את המכון שלו, בזמן שקלמונט מתקן את קלמבוט. אז, מגיע למכון נער צעיר שרוצה להילחם בקלמבוט לאחר שכבר הפסיד נגדו.
הפרק הבא ישודר ב-13.10.2016 והוא XY138 שנקרא בתרגום חופשי לעברית: הקרב האחרון עם אש! הבחירה של סרינה!!
בפרק, סרינה רוצה לעודד את תושבי העיר לומיאוס ומארגנת תצוגת פוקימונים מיוחדת. בזמן ההופעה שלה, היא מרגישה משהו כשהיא רואה את האנשים שהיא גורמת להם לחייך. כשהיא מחליטה מה לעשות הלאה, סדרת אירועים לא צפויה מובילה אותה לקרב עם אש.

פוקימון שמש ופוקימון ירח

השבוע הועלה סרטון חדש של פוקימון שמש ופוקימון ירח שחשף פוקימונים חדשים ואטרקציות חדשות. אגב, החדשות הבאות על שני המשחקים אמורות להתפרסם ב-14.10 בשעה 16:00 שעון ישראל.

שלוש ההתפתחויות הראשונות של הפוקימונים המתחילים נחשפו. הראשון הוא הצורה המפותחת של רולט, דארטריקס (Dartrix) והוא מסוג עשב ומעופף. טוראקט (Torracat) הוא הצורה המפותחת של ליטן והוא מסוג אש. בריון (Brionne) הוא הצורה המפותחת של פופליו והוא מסוג מים.
5
בסרטון הוצג כיכר הפסטיבל (Festival Plaza) – המקום בו ניתן לתקשר עם שחקנים נוספים. אפשר להחליף עם שחקנים ולהילחם נגד שחקנים דרך כיכר הפסטיבל ולבצע משימות מיוחדות. ניתן להשיג באיזור מטבעות פסטיבל שמשמשים לקניית חפצים מיוחדים לפוקימונים. לכל שחקן יש רמה שעולה ככל שמשיגים יותר מטבעות. עליית רמה תאפשר גישה למשימות נוספות ותעניק חפצים. 2
פוק-פלאגו (Poke Pelago) היא אטרקציה חדשה במשחק. פוקימונים שמאוחסנים בקופסאות המחשב במשחק יכולים להישלח לאיים אבינס ואפון. שם, הם יכולים למשוך פוקימונים פראיים ולמצוא חפצים. 1
מגה התפתחות תהיה אפשרית במשחק. את אבני המגה אפשר להשיג מדמויות שונות במשחק או מחנויות מיוחדות. הגלובאל לינק יעודכן ויציג אפשרויות חדשות, כולל תחרויות אונליין, ומשימות גלובאליות חדשות.  
החל מה-18.10 ניתן יהיה להוריד את הדמו של פוקימון שמש ופוקימון ירח ישירות מה-eShop או מהאתר של נינטנדו. בדמו, השחקן יקבל את אש-גרנינג'ה, שמופיע לראשונה במשחקים. ניתן יהיה להעביר את הגרנינג'ה המיוחד למשחקים המלאים כשיצאו ב-23.11. 4

עד כאן העדכון להיום.
שיהיה לכם סופ"ש מהנה.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות