הצורות של זיגארד נחשפו רשמית, ועוד חדשות

אחר צהריים טובים לכל הגולשים.

הצורות של זיגארד
האתר הרשמי של פוקימון פרסם באופן רשמי את הצורות של זיגארד.
תא זיגארד: הצורה ממנה מורכב זיגארד, כשלתא אין כל ישות או יכולת להשתמש במתקפות, ועל כן, חוקרים תוהים האם מדובר בכלל בפוקימון.
ליבת זיגארד: בניגוד לתא, ליבת זיגארד בעל מודעות עצמית ויכול לתקשר עם ליבות ותאים אחרים באמצעות טפלתיה.
צורת 10% זיגארד: הצורה שנוצרת כאשר ליבת זיגארד משיגה 10% מהתאים בסביבה.
צורת זיגארד שלם: הצורה המושלמת של זיגארד, כאשר הליבה משיגה 100% מהתאים. הכוח שלו גדול משל זרניאס ואיוולטול. כשהמערכת האקולוגית נמצאת תחת איום, וצורת 50% זיגארד לא יכולה להתמודד איתו, הליבה משתנה לצורה השלמה.

גרנינג'ה אש
בהמשך לחשיפה במגזין קורוקורו, האתר הרשמי גם הסביר מעט על הגרנינג'ה שפורסם – גרנינג'ה אש. מדובר בצורה שגרנינג'ה יכולה להפוך אליה כאשר הקשר בינו ובין אש גדל עד לקצה. החוזק של הקשר ביניהם מאפשר לגרנינג'ה לשנות את המראה שלו. התופעה הזו התרחשה רק פעם אחת בעבר לפני מאות שנים במחוז קאלוס והיא עדיין נחשבת לתעלומה. האתר גם פרסם טריילר לקראת העונה החדשה של הסאגה, בה יקחו חלק אלאן והמגה צ'ארזיארד X שלו, צוות פלייר והצורות השונות של זיגארד. אתם מוזמנים לצפות בסרטון שנמצא בתגית.

[spoiler][/spoiler]

סופר צינוק מסתורי
מגזין קורוקורו פרסם גם מידע חדש על פוקימון סופר צינוק מסתורי. במגזין ישנו קוד QR מיוחד שיאפשר לשחקנים שיסרקו אותו להשיג את ה-TM עבור Power-Up Punch. כמו כן, במגזין הבא תהיה חלוקה מיוחדת לצינוק שיקרא צינוק קורוקורו. זהו צינוק בעל 20 קומות והבוס בו יהיה גארצ'ומפ. כמו כן, במשחק יהיו למעלה מ-120 צינוקים. האתר הרשמי הוסיף מידע גם כן. אנטיי יופיע כאשר הפוקימונים יחלו להפוך לסלעים, קרוקודייל אורב בכפר וואיוואי ביחד עם כמה קרוקורוק, ביהיאם יופיע בכפר סרנה כדי לחפש אחר גיבור וגיראטינה הוא הגורם לחלק מהבעיות בכפר. לחצו על הסריקות כדי לראות אותן בגודל מלא.

פוקימון שאפל
אתגר חדש החל בפוקימון שאפל. האתגר יתן לכם אפשרות ללכוד את דיאנסי, כחלק מחגיגות 5 מיליון ההורדות של המשחק. האתגר החל וימשך עד ה-28 בספטמבר.

נתראה בעדכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
4 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Hawlucha

סבבה תודה

venustrong

הוא התכוון לאש קאטצ'ם, גיבור הסדרה.

Hawlucha

???|???

Hawlucha

כשרשמתה שהקשר בין גרינינג'ה לאש גדלה עד לקצה- היתכוונתה לאש הילד או לכוח אש…?