השישייה הכי טובה – חלק 3

היום בטור נתקדם אל הדור השלישי ונבנה שישייה לפוקימון רובי וספיר. כמו תמיד מזכירה שאין דרך אחת לשחק את המשחק נכון ועם קצת אימון כל שישייה שתבחרו תסייע לכם לסיים את המשחק בהצלחה.

ההתחלתי שנבחר הוא מדקיפ. סוואמפרט הוא פוקימון מאוד חזק ויש לו רק חולשה אחת. בנוסף לכך, הוא יכול ללמוד מגוון מהלכי HM הנחוצים להתקדמות במשחק ולהחליף את המהלכים שלו בהתאם לצורך. כמובן כדי להשלים את הצורך שלנו במהלכי HM נצטרך פוקימון מעופף וגם כאן ממליצה מאוד על קרובאט. בנוסף לכך שלדעתי קרובאט יותר חזק מרוב המעופפים במחוז, הוא מאוד נגיד והוא יכול להתמודד עם כל חברי האליט 4.

הפעם אני הולכת להציע משהו שאני בדרך כלל לא מציעה- תאמנו סלאמנס. בדרך כלל אני לא משתמשת בו או במקבילים מדורות אחרים בגלל הזמן שלוקח לאמן פוקימון כזה, אבל סלאמנס מאוד חזק לשלבים המאוחרים של המשחק ויכול מאוד לעזור לכם. הוא לא יחליף את קרובאט בגלל ההפרש העצום בזמנים שאפשר להשיג אותם. ביחד עם סלאמנס ממליצה מאוד מאנקטריק. הסיבה העיקרית היא שפוקימון חשמל טוב יכול לעשות לכם את החיים קלים, במיוחד בפוקימון ספיר אבל גם ברובי בגלל כמות המים העצומה במשחק.

שני הפוקימונים האחרונים שממליצה עליהם הם אגרון וברלום. ברלום הוא פוקימון מאוד מאוזן שנוח לעבוד איתו, וארגון הוא פוקימון מאוד הגנתי שיכול להרוויח לכם זמן בקלות. אגרון גם יכול להתמודד טוב עם סוגי קרח שסלאמנס וקרובאט חלשים אליהם.

מקווה שנהנתם מהטור של היום, מוזמנים לספר בתגובות מה השישייה שלכם לפוקימון רובי וספיר!

4.5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

14 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עומרי
עומרי
2 ביולי 2021 14:23

יש לי עצה לכל מי שבוחר בספטייל אבל הוא עדיין צריך פוקימון מסוגי מים ואדמה כמו סוומפרט: אז מה שאני עשיתי זה שבחרתי בטריקו שהתפתח לספטייל ותפסתי וויסקאש כי גם הוא מסוגי מים ואדמה וגם הוא ממחוז הוואן.

עמית
עמית
2 ביולי 2021 11:32

צריכים את כל הסוגים כמעט לשישייה
טובה

מגה קרווקנייט
מגה קרווקנייט
2 ביולי 2021 09:24

אני מעדיף את בלייזיקאן

TAL
TAL
1 ביולי 2021 20:33

השישייה שלי היא בלייזיקן, גרדוויר, פוצינה, קרובאט, לודקילו ומנטריק

עומרי
עומרי
2 ביולי 2021 14:27
תגובה ל  TAL

השישיה שלי היא: ספטייל, וויסקאש, ראפידאש, ביוטפליי, מיילוטיק, ומטאגרוס

עומרי
עומרי
2 ביולי 2021 14:30
תגובה ל  TAL

ובנוגע לראפידאש: אני יודע שהוא לא מהוואן אבל במשחק ״רובי״ ישר שמצאתי פוניטה צירפתי אותה לצוות שלי כי הייתי צריך פוקימון אש.

מגה קרווקנייט
מגה קרווקנייט
5 ביולי 2021 20:46
תגובה ל  TAL

הצוות שלי הוא: בלייזיקאן, ליינון, מנטריק, גאלייד, מטגרוס, והאריאמה

אסף
אסף
30 ביוני 2021 17:59

סוואמפי וספארקי היו ומטאגרוס לא? (אני יוצא להפגנה ברחובות)