השישייה הכי טובה – חלק 4

פוקימון יהלום ופנינה הם כנראה המשחקים האהובים עליי, אני פשוט אוהבת כמעט כל פוקימון בדור הזה. היום ננסה להבין מה השישייה הכי מתאימה למשחק.

להתחלתי אנחנו ניקח את צ׳ימצ׳ר, פוקימון האש. לאיפרנייפ בתור פוקימון אש ולחימה יש יתרון על לא מעט מכונים, ובכלל המהירות וההתקפה הפיזית הגבוהים שלו ניתן למעשה לסיים את המשחק אך ורק איתו בתור התחלתי. בנוסף אליו אנחנו ניקח את הפוקימון הכי חזק שהעולם ברא- בידוף. קצת יותר בפירוט- בידוף בעיקר ישמש אותנו למהלכי HM. הוא יכול ללמוד את רוב המהלכים שנצטרך כדי להתקדם ולמרות שגם נשתמש בו כפוקימון מים, זו להלחם לא יהיה השימוש העיקרי שלו. בידוף גם זמין מאוד מוקדם ולא דורש הרבה מאמץ להשיג אותו.

שני פוקימונים נוספים שאני ממליצה עליהם הם באדו ושינקס. רוסרייד היא פוקימון עשב עם התקפה מיוחדת גבוהה מאוד. היא מחפה על החולשות של אינפרנייפ ומשלימה אותו. לאקסריי הואאחד הפוקימונים היותר אייקונים של הדור הרביעי בזכות העובדה שהוא זמין מוקדם, נוח לגידול ומאוד חזק. שני הפוקימונים למעשה זמינים יחסית בהתחלה ולא קשה במיוחד לפתח אותם.

אני הפעם לא ממליצה לקחת גיבל אלא היפודון. היפופוטס מתפתח להיפודון יותר מהר משגבייט מתפתח לגארצ׳ומפ, אבל הסיבה העיקרית שבחרתי בהיפודון היא ההגנה הפיזית המצויינת שלו שתעזור לכם למשוך זמן במהלך הקרב אם יהיה צורך בכך. אני גם מאוד ממליצה לתפוס סטארלי מוקדם- סטראפטור הוא פוקימון מעופף מצויין והוא ישמש גם לקרבות וגם למעבר נוח בין ערים בזכות המהלך fly. 

מקווה שנהניתם מהטור של היום! אני יודעת שהרבה משתמשים הלוקאריו אבל לא בחרתי בו מכיוון שהוא מגיע בשלב מאוד מאוחר במשחק וכבר לא יוכל ממש לשמש אתכם עד שתשיגו אחד… מוזמנים להגיד לי בתגובות מה השישייה שלכם בפוקימון יהלום ופנינה!

4.7 3 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

13 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
ender
ender
12 ביולי 2021 14:02

אני חושב שעדיף את גארצ׳ומפ


עומרי
עומרי
11 ביולי 2021 21:43

בסינו יש מכון רוח אז אין סיכוי שלא שמתם את אמביפום!!!!

Zacian
Zacian
7 ביולי 2021 22:11

טור מעולה!
אישית הייתי לוקח את צימצאר, שינקס, גיבל, ריולו, סטארלי ובויזל ומפתח אותם לצורה הסופית

מגה קרווקנייט
מגה קרווקנייט
7 ביולי 2021 18:36

אני מת על דיימונד, הדור הרביעי מעולה אבל זה לא נכון שאפשר לעבור את המשחק רק בעזרתו

מגה קרווקנייט
מגה קרווקנייט
10 ביולי 2021 08:47
תגובה ל  Alcremie

טוב אבל אני אוהב יותר את טורטרה

Mega sceptile
Mega sceptile
7 ביולי 2021 18:05

לגמרי צודקת שבידוף הוא הפוקימון הכי חזק שהעולם ברא, אני לא מבין למה הוא לא אגדי
והטור מעולה

mega sceptile
mega sceptile
7 ביולי 2021 20:13
תגובה ל  Alcremie

#בידוףלנצח