השישייה הכי טובה – חלק 8

המשחקים החדשים ביותר בפוקימון הם פוקימון חרב ופוקימון מגן של דור 8. במשחקים האלו לא תוכלו יותר להשתמש בהתפתחות מגה או במהלכי זי, ולא כל הפוקימונים שאתם כבר מכירים יהיו זמינים. עם זאת, האיזור הפראי יעזור לכם להשיג מגוון פוקימונים יחסית מהר ובקלות. היום ננסה למצוא שישייה טובה למשחקים האלו.

sword shield 169 en e1628447270525

ההתחלתי שאני ממליצה עליו הוא גרוקי. סוג עשב מאוד יעזור בהתחלה (במיוחד נגד מכון המים!) ורילבום מקבל מהלכים חזקים בשלבים מאוד מוקדמים במשחק, מה שיאפשר לכם להתחיל את המשחק ביתרון רציני. בהתחשב בעובדה שהמכון הראשון הוא מכון העשב, אני ממליצה לתפוס רוקידי מוקדם במשחק. קורבנייט הוא פוקימון הגנתי שיכול להחזיק מעמד גם במצבים קשוחים, ושילוב הסוגים שלו, מעופף ומתכת, עשוי להיות קטלני.

Ash Corviknight e1628447243319

הפוקימון הבא הוא הזיגזגון של גאלאר. לאורך כל המשחק אובסטאגון (והתת התפתחויות שלו) אמנם לא ייתן יתרון מיוחד, אבל לרוב יספק אופציה נוחה לגרום להרבה נזק כמעט לכל פוקימון. הוא יציל אתכם ממצבים שבהם אין לכם הרבה איך לתקוף והסוג הנורמלי לא יוסיף לו חולשה שלא כבר קיימת. סליזלפיד לעומת זאת יציע לכם יתרון מול המכון הראשון בנוסף למגוון רחב של מהלכים שיהיו שימושיים לאורך הדרך. הוא גם יוכל לשרוף את הפוקימון שנלחם בו (מה שעוזר לו לשרוד ובמצבים נושאים יכול לשמש גם כעזר בתפיסת פוקימונים).

cfc3e 16239173662987 800 e1628447331338

שני הפוקימונים האחרונים שאני ממליצה עליהם הם טוקסטריסיטי ורונריגוס. אם ראיתם את הטור שלי על טוקסטריסיטי אתם כבר יודעים שהוא בחירה מצויינת כשרוצים פוקימון מהיר עם התקפה מיוחדת חזקה. היכולת שלו מגבירה מהלכים מבוססי קול, מה שאומר שהמלך המיוחד שלו יהיה קטלני במיוחד (והוא גם תמיד יפגע בכל היריבים בקרב כפול). שילוב הרוח והאדמה של רונריגוס ישלים לכם את השישייה, אבל הוא תורם בעיקר בהגנה שלו. לא רק שמדובר בפוקימון מאוד הגנתי, הוא יכול לשרוף את היריבים כדי להחליש את ההתקפה שלהם ולהשתמש ב-disable כדי לחסום מהם את השימוש במהלכים שמסוכנים לו. בשילוב העובדה שהוא מראש מגיע עם חסינות ל-3 סוגים הוא יוכל להחזיק מעמד לא מעט זמן.

Toxtricity Screenshot3 e1628447354633

מקווה שנהנתם מהטור להיום. הגענו למשחקים הכי חדשים בסדרה, ורציתי לשאול אתכם מה אתם מעדיפים שיהיה בהמשך (מוזמנים לענות בתגובות): הייתם רוצים שאדבר על משחקים נוספים (כמו אדום אש או פלטינה) או שהייתם מעדיפים לראות טור חדש (לא בטוחה עדיין על מה הוא יהיה)?

4.2 6 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

8 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גלעד

השישיה שלי הייתה סיידררייס בולונד קורוינייט טוקסיריטי אובסטאגון דארמינטאן גאלאר ועכשב במקום דרמיטאן זשיאן

מגה גנגר

אני שיחקתי פוקימון חרב ועשיתי לעצמי אתגר בלי התחלתיים והשישיה שלי ההייתה כזאת קורוינייט,ואניילייט,יאמפאר(בצורה השנייה),וולפיקס,בולטאנד ולפרס

מגה קרווקנייט

טור חדש

EVYATAR

למה את לא עשית טור גם על פוקימון אולטרה סאן\מון

EVYATAR

אוקיי וגם המשחקים אולטרה נחשבים מרכזים וגם את ידעת שפוקימון אולטרה מון אני הגעתי לנקזמורה ואני לא מצליח לנצח אותו תוכלי לתת לי טיפים (אני משחק במחשב)

alevi02x@ gmail.com

מי הסודו לג׳נדרי הכי טוב

shilo

לדעתי האחרון דראגפולט דריפי הוא פוקימון דרקון ורוח שנותן הרבה יתרון נגד סוגים אחרים אבל בנוסף לכך החוזק והמהירות של הצורה האחרונה זה משהו הוא יותר מהיר מזשיאן וקרוב לרגיאלקי שהוא הפוקימון המהיר ביותר עד עכשיו כולל צורות המגה