חדשות באנימה ובמשחקים

לילה טוב לכל גולשי האתר.

הפרק הבא ביפן

087
היום שודר ביפן XY087 שנקרא בתרגום חופשי לעברית: "זכרונות מהרכבת! קלמונט ובאנלבי!!". כמדי שבוע, העמוד על הפרק זמין באתר, ואתם מוזמנים להיכנס אליו באמצעות לחיצה על התמונה שבצד שמאל.

הפרק הבא שישודר הוא XY088, שישודר ביום חמישי הבא.
088
XY088: האיוי שמתביישת מזרים?! התפסן בגינת הפרחים!!
תאריך שידור: 24.09.2015
תקציר: סרינה מתאמנת לקראת התצוגה הבאה שלה. בשלב מסוים, היא מבחינה באיוי רוקדת בשדה פרחים. הריקוד שלה מרשים מאוד את סרינה, שמנסה להתיידד איתה, אבל איוי לא רוצה. ואז, לסרינה עולה רעיון טוב.

שמות פרקים חדשים

092
האתר הרשמי של פוקימון ביפן חשף שם פרק חדש שישודר בסוף אוקטובר, ויהיה הפרק האחרון לפני תחילת XYZ. כמו כן, נחשף שם הפרק הראשון של העונה החדשה.
XY092: קרב כפול במכון אניסטאר! ראיית העתיד של אולימפיה!!
תאריך שידור: 22.10.2015
תקציר: אש מאתגר את אולימפיה לקרב מכון. זהו קרב כפול שבו אש משתמש בפרוגאדיר וטאלונפליים נגד שני המיאוסטיק של אולימפיה, שמשתמשים במתקפת ראיית העתיד.

XY093: הלידה הנפיצה של Z! מה שמסתתר בקאלוס!!
תאריך שידור: 29.10.2015
תקציר: אין תקציר.

ערכות נושא חדשות
ערכות נושא חדשות זמינות לרכישה עבור השחקנים היפניים. ערכת הנושא הראשונה היא "פוקימון 151 – מיוטו", שהוכרזה עבור אירופה ושוחררה גם היום בארה"ב, השנייה מבוססת על סט הקלפים שיצא בקרוב ביפן – "פוקימון קלפים – BREAK". שתי ערכות נושא נוספות הן ערכות נושא של סופר צינוק מסתורי. כדי להשיג את הראשונה, יש לרכוש את המשחק. כדי להשיג את ערכת הנושא השנייה, יש להוריד את המשחק בחנות ה-eShop עד ה-30 בספטמבר (לקהל היפני).

נתראה בעדכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות