חדשות מעולם הפוקימונים- הסרט ה-22 של פוקימון נחשף, קדימון חדש למשחק 'בואו נלך' ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון 'בואו נלך'

קדימון חדש נוסף שוחרר בעבור משחקי הפוקימון 'בואו נלך': 'בואו נלך פיקאצ'ו' 'ובואו נלך איוי'. בקדימון זה ניתן לראות את התמונות הראשונות של ג'סי וג'יימס, שיופיעו גם הם במשחקים החדשים. כמו כן, לפי הקדימון יהיה ניתן גם להילחם נגד פוקימונים אגדיים במשחקים החדשים הללו, ביניהם מולטרס וזאפדוס.

בנוסף לכך, גם נחשף שהמשחקים החדשים- 'בואו נלך פיקאצ'ו' 'ובואו נלך איוי', יהיו זמינים לרכישה מוקדמת בחנות ה-eShop של ה-Nintendo Switch ב-22 באוקטובר 2018, ובשביל הורדת המשחק יש צורך ב-4.6 ג'יגה בייט פנויים ב-Nintendo Switch.

הקדימון שמראה את ג'סי וג'יימס ואת הקרבות נגד מולטרס וזאפדוס מוצג כדלקמן:

https://youtu.be/n9KY2tM7cCw

פוקימון גו

היום, "חברת ניאנטיק" חשפה תמונה מיוחדת לרגל יום ההולדת השני של המשחק שמכילה מידע חדש ולא צפוי על המשחק "פוקימון גו". התמונה מכילה את הסימן הראשון של הופעת הדור הרביעי של פוקימון במשחק "פוקימון גו", שמראה כמה פוקימונים מהדור הרביעי: את טרטוויג, צ'ימצ'אר ופיפלאפ. נכון לבינתיים, זה לא ידוע מתי בדיוק הדור הרביעי של פוקימון יתחיל להופיע במשחק "פוקימון גו".

פוקימון- הסרט ה-22- 'מיוטו מכה שנית התפתחות'

הסרט החדש של פוקימון, הסרט ה-21, שנקרא: 'פוקימון- הסיפור של כולם', יצא לאקרנים היוםביפן. וכמו בכל שנה, בסוף כל סרט חדש של פוקימון מראים הצצה קצרה לסרט הבא. וגם השנה, הראו הצצה קצרה לסרט ה-22 של פוקימון אחרי שהסרט הנוכחי הסתיים, ובקדימון זה היה ניתן לראות את השם של הסרט הראשון של פוקימון ששודר ביפן, שנקרא: 'מיוטו מכה שנית' (Mewtwo Strikes Back), רק שהפעם הוסיפו לשם הסרט את המילה 'התפתחות'. כך שהסרט הבא של פוקימון, הסרט ה-22, ייקרא: 'מיוטו מכה שנית התפתחות' (Mewtwo Strikes Back Evolution).

המשך יום טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

1 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
קציצה

מתי זה יצא?

Ash

בדיקה