חדשות מעולם הפוקימונים- הסרט ה-22 של פוקימון נחשף, קדימון חדש למשחק 'בואו נלך' ועוד


נכתב ע"י Zygarde | צפיות:
כוכב אחד2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
(4 הצבעות)
Loading...

שלום רב לכל גולשי האתר.

 

 

פוקימון 'בואו נלך'

קדימון חדש נוסף שוחרר בעבור משחקי הפוקימון 'בואו נלך': 'בואו נלך פיקאצ'ו' 'ובואו נלך איוי'. Pokémon GOבקדימון זה ניתן לראות את התמונות הראשונות של ג'סי וג'יימס, שיופיעו גם הם במשחקים החדשים. כמו כן, לפי הקדימון יהיה ניתן גם להילחם נגד פוקימונים אגדיים במשחקים החדשים הללו, ביניהם מולטרס וזאפדוס.

בנוסף לכך, גם נחשף שהמשחקים החדשים- 'בואו נלך פיקאצ'ו' 'ובואו נלך איוי', יהיו זמינים לרכישה מוקדמת בחנות ה-eShop של ה-Nintendo Switch ב-22 באוקטובר 2018, ובשביל הורדת המשחק יש צורך ב-4.6 ג'יגה בייט פנויים ב-Nintendo Switch.

 

הקדימון שמראה את ג'סי וג'יימס ואת הקרבות נגד מולטרס וזאפדוס מוצג כדלקמן:

 

 

פוקימון גו

היום, "חברת ניאנטיק" חשפה תמונה מיוחדת לרגל יום ההולדת השני של המשחק שמכילה מידע חדש ולא צפוי על המשחק "פוקימון גו". התמונה מכילה את הסימן הראשון של הופעת הדור הרביעי של פוקימון במשחק "פוקימון גו", שמראה כמה פוקימונים מהדור הרביעי: את טרטוויג, צ'ימצ'אר ופיפלאפ. נכון לבינתיים, זה לא ידוע מתי בדיוק הדור הרביעי של פוקימון יתחיל להופיע במשחק "פוקימון גו".

 

התמונה הנ"ל מוצגת לפניכם:

https://i2.wp.com/oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2018/07/Dh9B8e3X0AEgUQr.jpg?resize=930%2C450&crop=1

 

 

פוקימון- הסרט ה-22- 'מיוטו מכה שנית התפתחות'

הסרט החדש של פוקימון, הסרט ה-21, שנקרא: 'פוקימון- הסיפור של כולם', יצא לאקרנים היום Pokémon XYביפן. וכמו בכל שנה, בסוף כל סרט חדש של פוקימון מראים הצצה קצרה לסרט הבא. וגם השנה, הראו הצצה קצרה לסרט ה-22 של פוקימון אחרי שהסרט הנוכחי הסתיים, ובקדימון זה היה ניתן לראות את השם של הסרט הראשון של פוקימון ששודר ביפן, שנקרא: 'מיוטו מכה שנית' (Mewtwo Strikes Back), רק שהפעם הוסיפו לשם הסרט את המילה 'התפתחות'. כך שהסרט הבא של פוקימון, הסרט ה-22, ייקרא: 'מיוטו מכה שנית התפתחות' (Mewtwo Strikes Back Evolution).

 

 

המשך יום טוב.

על המפרסם

Zygarde

1
תגובות

avatar
1 Comment threads
0 תגובות לדיון
0 עוקבים
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 עורכי התגובות
Ash Recent comment authors
  הירשם  
החדש ביותר הישן ביותר הכי מדורג
הודע לי
Ash
בעלי האתר

בדיקה