חדשות מעולם הפוקימונים- משחקי הפוקימונים החדשים יוצאים לקהל הרחב ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מידע חדש על המשחקים

ב-17 בנובמבר, ביום שישי האחרון, משחקי הפוקימון החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', יצאו לקהל הרחב ברחבי העולם, ואלה יהיו משחקי הפוקימון האחרונים שיוצאים לקונסולת ה-3DS של חברת "נינטנדו" (ומשחקי הפוקימון הבאים כנראה ייצאו ל-Nintendo Switch). מידע רב נחשף אודות המשחקים הללו ביום שישי האחרון, ועל כן החלטתי לסקר רק את המידע החדש שיצא לגבי הפוקימונים במשחקים הללו.

ראשית, נחשפו השמות של 'חיות האולטרה' החדשות שעתידות להופיע במשחקים החדשים, והם:

'יו-בי אדהיסב' (UB Adhesive), ייקרא: 'פויפול' (Poipole), והוא יהיה מסוג רעל.

'יו-בי בארסט' (UB Burst), ייקרא: 'בלספאלון' (Blacephalon), והוא יהיה מהסוגים אש ורוח.

'יו-בי אסמבלי' (UB Assembly), ייקרא: 'סטאקאטקה' (Stakataka), והוא יהיה מהסוגים אבן ופלדה.

 

כמו כן, גם נחשפו עוד 2 פוקימונים חדשים, שאחד מהם ייקרא: 'נאגנאדל' (Naganadel), והוא יהיה ההתפתחות הבאה של פויפול, והוא יהיה מהסוגים

רעל ודרקון. וזה דבר די יוצא דופן, כי פויפול הוא 'חיית אולטרה', 'ולחיות אולטרה' בדרך כלל אין התפתחות.

 

והפוקימון השני שנחשף, הוא: 'זאראורה' (Zeraora), והוא יהיה מסוג חשמל. פוקימון זה יהיה ניתן לקבל במשחקי

הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' רק מאיוונט מיוחד.

אחרית, גם נחשפה צורתו החדשה והחזקה ביותר של נקרוזמה, שנקראת: 'אולטרה נקרוזמה' (Ultra Necrozma). צורה זו היא מהסוגים דרקון ועל חושי. נקרוזמה יכול להשתנות לצורה זו רק כאשר הוא כבר נמצא באחת משתי צורותיו האחרות- 'נקרוזמה רעמת בין הערביים' (Dusk Mane Necrozma) או 'נקרוזמה כנפי השחר' (Dawn Wings Necrozma). כלומר, אם נקרוזמה הפך לאחת מ-2 הצורות הנ"ל, הוא יכול להשתנות מאחת הצורות הללו לצורתו השלישית- 'אולטרה נקרוזמה', כאשר מצרפים לאחת הצורות האלו את קריסטל הזי- 'אולטרנקרוזיום זי' (Ultranecrozium Z). נוסף לכך, 'אולטרה נקרוזמה' זוהי צורתו של נקרוזמה כאשר הוא סופג כמויות עצומות של אנרגיית אור. צורה זו יכולה לירות קרני לייזר מכל רחבי הגוף שלו, והאור שיוצא מכל רחבי גופו משפיע על דברים חיים ועל הטבע בדרכים שונות.

יתרה מזאת, 'לאולטרה נקרוזמה' יש גם מהלך זי חדש משלו, שנקרא: 'אור ששורף את השמיים' (Light That Burns The Sky), ורק 'אולטרה נקרוזמה' יכול להשתמש במהלך הזי הנ"ל. כדי להשתמש במהלך הזי הנ"ל, צריך להשתמש בקריסטל הזי של 'אולטרה נקרוזמה'- 'אולטרנקרוזיום זי' (Ultranecrozium Z). כלומר, אחרי שתהפכו את 'נקרוזמה רעמת בין הערביים' או 'נקרוזמה כנפי השחר' 'לאולטרה נקרוזמה' בעזרת קריסטל הזי שלו- 'אולטרנקרוזיום זי', תוכלו גם להשתמש בקריסטל הזי הזה כדי להפוך את המתקפה 'פוטון גייזר' (Photon Geyser) למהלך הזי של 'אולטרה נקרוזמה'- 'אור ששורף את השמיים' (Light That Burns The Sky).

פוקימון גו

חברת "ניאנטיק" הכריזה על איוונט מיוחד שיתקיים במשחק "פוקימון גו", 'איוונט הטיולים של פוקימון גו' (Pokémon GO Travel event). במהלך איוונט זה, שיתקיים בין ה-20 בנובמבר ל-26 בנובמבר, המטרה היא שאנשים בכל רחבי העולם יתפסו ביחד 3 מיליארד פוקימונים בסך הכול. במהלך השבוע הקרוב, אם אנשים ברחבי העולם יצליחו ללכוד 3 מיליארד פוקימונים, פארפג'ד יתחיל להופיע ברחבי העולם ותהיה לכם הזדמנות ללכוד אותו וקנגסקאן יתחיל להופיע במזרח אסיה, כמו ביפן ובסין. וכמו כן במהלך איוונט זה, אם אנשים ברחבי העולם יצליחו ללכוד 500 מיליון פוקימונים ומעלה, תוכלו לקבל גם יותר נקודות ניסיון (XP) על כל פוקימון שתלכדו, יותר נקודות 'סטנדרט' (Stardust), כל Lure Module שתפעילו בנקודות ה-PokeStops במהלך האיוונט יפעל 6 שעות שלמות ועוד.

לפניכם מוצג הסרטון שמראה את האיוונט הנ"ל.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-Gptp_ui-Sg]

המשך ערב טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות