חדשות מעולם הפוקימונים- סרטון המראה את תצוגת הפוקידע במשחקי 'בואו נלך' ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון 'בואו נלך'

חברת הפוקימון הבינלאומית שחררה סרטון, שמציג איך ייראה הפוקידע במשחקים החדשים- 'בואו נלך פיקאצ'ו' 'ובואו נלך איוי'. ניתן לראות בסרטון שיש בפוקידע תצוגת 360 מעלות של הפוקימונים (כלומר, ניתן לראות את הגוף של הפוקימון מכל כיוון ומכל זווית כשמסובבים אותו) ושל האנימציות שלהם (כמו האנימציה של מתקפות הפוקימון כאשר הוא תוקף). לדוגמה, בסרטון זה רואים את פיקאצ'ו, איך הוא נראה מכל כיוון (360 מעלות) ואיך נראות תנועות הקרב שלו. ראוי לציין, שכל האלמנטים הללו בפוקידע די דומים לאלמנטים במשחקי העבר של פוקימון.

קלפי פוקימון TCG– "קרבות זוגות"

במהלך טקס הפתיחה של אליפות הפוקימון העולמית 2018, מידע חדש נחשף שקשור לקלפי ה-TCG. מדובר בקלפי TCG מסוג חדש, שנקראים: 'קרבות זוגות ג'י אקס' (Tag Team GX), ושהם קלפים עם 2 פוקימונים שיכולים לעשות נזק רב. אולם אם קלפים אלה מובסים, אז היריב שלכם יקבל 3 'קלפי פרס' (Prize Cards) במקום אחד. כלומר, קלפים מסוג זה מכילים 2 פוקימונים (באותו הקלף), שעובדים זה לצד זה ותוקפים את היריב ביחד (כמו שרואים לפעמים בסדרה ובמשחקים, כשיש קרבות ו-2 פוקימונים נלחמים ביחד ומשתפים פעולה זה עם זה). נשיא חברת הפוקימון הבינלאומית, טסונקאזו אישיהארה, אמר שבקלפים אלו יהיו זוגות של פוקימונים מאותו הסוג, ושבקלף הראשון (שניתן לראות בסרטון שיוצג בהמשך) יהיו את פיקאצ'ו וזקרום. הכוח ונקודות הפגיעה של קלפי 'קרבות הזוגות ג'י אקס' (Tag Team GX) יהיו חסרי תקדים, משום שיש להם את היכולת להביס את הפוקימון של היריב במכה אחת. הסיכון היחידי בשימוש בקלפים הנ"ל כפי שכבר צוין לעיל, הוא שאם הם מובסים, אז היריב שלכם יקבל 3 'קלפי פרס' (Prize Cards) במקום קלף אחד. קלפים אלה ייצאו לקהל הרחב בקרוב, כשעוד פרטים אודותיהם עתידים להיחשף בהמשך.

פוקימון גו

לרגל פסטיבל ג'וטו, אושר שהו-או יחזור להופיע בקרבות ה-Raid Battles עד ל-27 באוגוסט. יחד עם זאת, יש לכם הזדמנות להילחם ולתפוס גם הו-או זוהר בקרבות הללו.

פוקימון- הסרט 'הבלש פיקאצ'ו'

במהלך טקס הפתיחה של אליפות הפוקימון העולמית 2018, אושר שהסרט 'פוקימון- הבלש פיקאצ'ו' (Pokémon Detective Pikachu) ייצא לאקרנים במאי 2019, ונחשף גם סמליל ('לוגו') חדש בעבור הסרט.

המשך יום טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות