חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון חדש נחשף

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון 'בואו נלך'

אחרי שבימים האחרונים היו שמועות שונות ואי ודאות לגבי פוקימון חדש שהתחיל להופיע 'בפוקימון גו', היום חברת הפוקימון הבינלאומית חשפה באופן רשמי את המסתורין מאחורי פוקימון זה. מדובר בפוקימון חדש לגמרי שקוראים לו: 'מלטן' (Meltan). מלטן הוא פוקימון אגדי חדש מסוג פלדה, שהמסה שלו היא 8 קילוגרמים וגובהו הוא 0.2 מטרים והוא משתייך לקטגוריה: 'פוקימון האום המשושה' (Hex Nut Pokémon). כמו כן, יש סיכוי (לפי הרמז בסוף הסרטון שיוצג בהמשך) שבעתיד תהיה משימת מחקר מיוחד (Special Research) במשחק 'פוקימון גו', שבסופה יהיה ניתן לקבל כפרס את מלטן. בנוסף, אושר שפוקימון זה יופיע לא רק 'בפוקימון גו', אלא הוא יופיע גם במשחקי הפוקימון 'בואו נלך': 'בואו נלך פיקאצ'ו' 'ובואו נלך איוי'. יתרה מזאת, גם נחשף חלק מהתיאור של פוקימון זה (שכנראה בהמשך יופיעו עליו פרטים נוספים):

רוב גופו של מלטן עשוי ממתכת נוזלית, וצורתו היא נוזלית מאוד. הוא יכול להשתמש בזרועותיו וברגליו הנוזליות כדי לאכל מתכת ולספוג אותה לגוף שלו. מלטן מייצר חשמל באמצעות המתכת שהוא סופג ממקורות חיצוניים. הוא משתמש בחשמל זה כמקור אנרגיה וגם כהתקפה שהוא יכול לירות מהעין שלו. הוא ללא ספק פוקימון סקרן, הוא הבעתי מאוד והוא מראה עניין בכל מיני דברים".

כדאי לציין, שלא ידוע במדויק מי זה מלטן- אם זה פוקימון חדש לגמרי או צורה חדשה של פוקימון קיים, אם 'מלטן' זה השם האמיתי של פוקימון זה או שמדובר בשם זמני בלבד וגם לא ידוע בבירור מהו המיקום של מלטן בפוקידע ולאיזה דור של פוקימונים הוא משתייך.

נכון לבינתיים, לא ידועים פרטים נוספים על מלטן.

הסרטון שמראה את מלטן מוצג כדלקמן:

המשך ערב טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות