חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, איוונטים בפוקימון גו ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

Pokémon Shuffle

שלב מיוחד של פיקאצ’ו, שחובש את הכובע של אש ממחוז אלולה, התחיל ויימשך עד ל-18 ביולי.

נוסף לכך, ‘שלב הקרבות’ המיוחד של מיו החל גם הוא ויימשך עד ל-25 ביולי. שלב זה כולל פרסים מיוחדים עד לרמה 500.

יתרה מזאת, ‘שלב התחרות’ של מגה ראיקוזה זוהר התחיל ויימשך עד ל-18 ביולי.

לבסוף, השלב החוזר של רג’יסטיל החל ויימשך עד ל-25 ביולי.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך לעדכן את המשחק לגרסה 1.4.18.

פוקימון דואל

ב-12 ביולי יצאה גרסה חדשה של ‘פוקימון דואל’ בעקבות התחזוקה השבועית של המשחק. בעדכון זה נעשו כמה שינויים למספר פוקימונים:

סנורלקס

האפקט של היכולת Still השתנה כך שסנורלקס לא יכול להיות מושפע מתנאים מיוחדים מלבד שינה, זה העלה את Pokémon Sun & Moon עוצמת המתקפה ‘מכת גוף’ (Body Slam) ל-110 והתווספה למתקפה סיכוי לשתק את היריב וזה העלה את עוצמת המתקפה ‘פאונד’ (Pound) מ-40 ל-70.

טיפלוז’ן

היכולת ‘האצת להבה’ (Flame Acceleration) השתנתה כך שנוספו 10 נקודות נוספות לערך הפגיעה של ההתקפה (מתקפה זו פוגעת כעת בעוצמה גבוהה יותר ב-10 יחידות מאשר בגרסתה הקודמת).

ג’נסקט

המתקפה ‘טעינת הטכנו’ (Techno Charge) השתנתה כך שכעת היא משפיעה אחרונה בזמן קרב (אם גם היריב משתמש במתקפה משלו בזמן שג’נסקט משתמש ‘בטעינת טכנו’, אז מתקפת ‘טעינת טכנו’ תפעל אחרונה מבין 2 המתקפות שהפוקימונים השתמשו זה כנגד זה, וכתוצאה מכך ג’נסקט ייפגע ראשון ממתקפת היריב שלו לפני שהיריב שלו ייפגע על ידי המתקפה שלו), ומצב זה עתיד להימשך עד לפעם הבאה שג’נסקט ישתמש במתקפה אחרת, שנקראת: ‘פיצוץ טכנו’ (Techno Blast).

פינסיר

עוצמת המתקפה- ‘אחיזת רוע’ (Vice Grip) עלתה מ-40 ל-50.

איוי

ניתנה יכולת חדשה- ‘התפתחות ספונטנית’ (Spontaneous Evolution) שמאפשרת לאיוי להתפתח כאשר הוא עובר ‘מהמחשב’ (P.C) אל ‘הספסל’ (bench) והמתקפה ‘תיקול’ (Tackle) השתנתה ‘למתקפה מהירה’ (Quick Attack).

בטרפרי

ניתנה יכולת חדשה- ‘עיניים מורכבות’ (Compound Eyes) וזה העלה את עוצמת המתקפה- ‘קרן על חושית’ (Psybeam) מ-40 ל-70.

טורצ’יק

נוספה יכולת חדשה- ‘דליפת אש’ (Fire Leak) שגורמת לכל הפוקימונים מסוג עשב וחרק שנמצאים בזירת הקרב להישרף כאשר הם נפגעים ממתקפה זו, והמתקפה ‘תנוחה’ (position) הוחלפה במתקפה ‘גחלת’ (Ember) ובמתקפה ‘ניקור’ (Peck).

לדיבה

היכולת ‘נחיל’ (Swarm) השתנתה כך שכעת היא כוללת גם את לדיאן (הצורה המפותחת של לדיבה), ושגם הוא יכול להשתמש כעת במתקפה זו בעצמו.

לאירון

המתקפה ‘קשיחות’ (Harden) השתנתה כך שכעת היא מאפשרת למשתמש (לאירון, במקרה הזה) להתגונן ולעמוד בפני מתקפות חזקות בעלות שיעור נזק של 100 יחידות ומעלה.

פלצ’לינג

המתקפה ‘אקרובטיקה’ (Acrobatics) השתנתה כך שכעת השחקן שמשתמש במתקפה זו עם פלצ’לינג, יוכל לבחור לאן פלצ’לינג יזוז בזירת הקרב בזמן שהוא משתמש במתקפה זו.

למשחק ‘פוקימון דואל’ שוחרר גם עדכון נוסף ב-12 ביולי שמעלה את המשחק לגרסה 3.0.12 והוא כולל תיקוני באגים שונים שהתגלו במשחק. כל העדכון הזה לוקח כ-163 מגה בייט (MB) מזיכרון המכשיר. כדי לשחק במשחק יש לעדכן אותו.

יתרה מזאת, העדכון הזה גם כולל שינויים ‘בגבולות’ (‘באלאנס’) של פיגורות הפוקימונים הבאים: סנורלקס, טיפלוז’ן, הו-או, ג’נסקט, פינסיר, איוי, בטרפרי, סינדקוויל, טורצ’יק, לדיבה, לאירון ופלצ’לינג.

בנוסף לכך, גם נוספו פיגורות חדשות:

פיגורות ה-EX- אנטיי ובלייזיקן.

פיגורות ה-R- קומבסקין, וספיקווין ומנצ’לקס.

פיגורות ה-UC- מגבי, לדיאן, קומבי ומטפוד.

גם נוסף למשחק Orange Time Booster חדש, שנותן את האפשרות להחזיק בפוקימון מסוג אש או מסוג חרק וגם להחזיק ב-10 Pack Booster מיוחדים, לזמן מוגבל.

למשחק נוסף גם לוח אחד חדש שפועל על פוקימונים מסוג חרק ומעופף.

פוקימון שמש וירח- עונת הקרבות החמישית- חוקי הקרבPokémon Sun & Moon

חוקי הקרב המיוחדים עבור עונת הקרבות החמישית נחשפו. עונת הקרבות החמישית תחל ב-18 ביולי ותימשך עד ל-12 בספטמבר 2017, והיא תפעל על משחקי “פוקימון שמש וירח”. הכללים הללו מחייבים את השחקנים להילחם בקרבות סטנדרטיים של אחד על אחד, אולם באותו הזמן גם השפעת סוגי הפוקימונים במהלך הקרב על היריבים שלהם התהפכו, וכעת סוג אחד שהיה לא אפקטיבי על סוג אחר יהיה סופר אפקטיבי כנגדו ולהפך. לדוגמה: אם סוג נורמל לא השפיע על סוג רוח בעבר, אז בקרב הזה סוג נורמל יהיה בעצם סופר אפקטיבי כנגד סוג רוח. ואם סוג דרקון לא השפיע בכלל על סוג פיה בעבר, אז כעת הוא יהיה סופר אפקטיבי כנגד פוקימונים מסוג פיה וכולי.

סוג הקרב: קרב יחיד.

פוקימונים מותרים לשימוש: כל הפוקימונים מהפוקידקס (פוקידע) הלאומי.

פוקימונים אסורים לשימוש: מיוטו, מיו, לוגיה, הו-או, סלבי, קיוגר, גראודון, ראיקוזה, ג’יראצ’י, דיאוקסיס, דיאלגה, פאלקיה, גיראטינה, פיונה, מאנאפי, דארקראי, שיימין, ארכיאוס, ויקיטיני, רשיראם, זקרום, קיורם, קלדאו, מלואטה, ג’נסקט, זרניאס, איוולטל, זיגארד, דיאנסי, הופה, וולקניון, קוסמוג, קוסמום, סולגאליאו, לונאלה, נקרוזמה, מאגירנה, מארשדו ואש-גרנינג’ה.

שאר החוקים הרגילים תקפים גם הם, כמו החוק שאומר שאם הפוקימון הוא מעל דרגה 50 אז הדרגה שלו תרד במהלך הקרב לדרגה 50, מאחר וזו הדרגה המקסימלית שכל פוקימון יכול להיות בה במהלך הקרב ולא מעליה (ואם הפוקימון מתחת לדרגה 50, אז הדרגה שלו תישאר ללא שינוי), והחוק שאומר שאתה יכול לבחור רק ב-3 פוקימונים מתוך שישיית הפוקימונים שלך במהלך הקרב, והכלל שאומר שאסור שיהיו לך 2 פוקימונים בצוות שלך שמחזיקים באותו הפריט וכולי. יתרה מזאת, כל קרב נמשך עד 10 דקות עם הגבלת זמן לתורות שמתחלפים בכל 60 שניות. הפוקימונים בצוות שלך יכולים להיות רק ממשחקי הפוקימון הבאים: X ,Y, אומגה רובי, אלפא ספיר ושמש וירח.

פוקימון ‘אולטרה שמש’ ‘ואולטרה ירח’- אריזות המתכת החדשות של המשחקים

חברת Amazon חשפה באתר שלה בקנדה את האריזות החדשות והמיוחדות של המשחקים פוקימון ‘אולטרה שמש’ ‘ואולטרה ירח’, שכזכור עתידים לצאת לקונסולת ה-3DS של חברת “נינטנדו” ב-17 בנובמבר 2017 (ושאותם המשחקים מהווים את ההמשך של משחקי “פוקימון שמש וירח”). האריזות החדשות של המשחקים יהיו עשויות ממתכת (אריזות מתכתיות שכאלה של משחקים נקראות באנגלית ‘Steelbook’, ואלה בעצם גרסאות של משחקי ווידאו שמגיעות באריזות מתכת במקום באריזות פלסטיק, וזה מיועד בדרך כלל בעיקר לאספנים אך גם למשתמשים רגילים) כשעל כל צד של האריזה יהיה ניתן לראות את התמונות של סולגליאו ולונאלה בצורותיהם החדשות (שכנראה קשורות לניקרוזמה), ואותן האריזות גם יכילו את 2 המשחקים החדשים- גם את פוקימון ‘אולטרה שמש’ וגם את משחק הפוקימון ‘אולטרה ירח’, כלומר, שני המשחקים יהיו באריזה אחת. כמו כן, גרסה זו של האריזה נקראת גם ‘מהדורת אולטרה כפולה’ (Ultra Dual Edition) ‘וחבילה כפולה’ (Dual Pack) מאחר והיא מכילה את 2 המשחקים החדשים ומאחר וגם המחיר הוא כפול (כי אתם צריכים לשלם על 2 המשחקים ביחד), ‘ואריזה כפולה’ זו תימכר בקנדה בעבור 99.99 דולרים ($) ובארצות הברית היא תימכר בעבור 79.99 דולרים ($).

אך באירופה, יימכרו מהדורות מיוחדות של האריזות. לכל משחק- פוקימון ‘אולטרה שמש’ ‘ואולטרה ירח’, תהיה אריזה ייחודית משלו (כמו שהיו למשחקים “פוקימון שמש וירח”, שכזכור נמכרו באריזות נפרדות זו מזו ולא באריזה כפולה אחת). כמו כן, גם באירופה יימכרו ‘האריזות הכפולות’ של המשחקים בדיוק כמו בצפון אמריקה, אולם העיצוב של ‘האריזה הכפולה’ שתימכר באירופה יהיה שונה מהעיצוב של ‘האריזה הכפולה’ שתימכר בצפון אמריקה. כל ‘אריזה כפולה’ תכיל בנוסף למשחקים החדשים, גם 2 קודים שכל אחד מהם יכול להעניק 50 שיקויים במשחקים.

מחיר כל אריזה נפרדת או כפולה שתימכר באירופה עוד לא ידוע. כמו כן, גם לא ידוע נכון לבינתיים, אם גם בצפון אמריקה תהיה אפשרות לרכוש אריזות נפרדות של המשחקים החדשים כמו באירופה ולא רק ‘אריזות כפולות’ כמו בקנדה וארצות הברית.

לפניכם מוצגת תמונה גדולה של אריזות המשחקים החדשות, כמו שניתן לראות כאן למטה.

האיוונט הבא של הו-או ביפןPokémon X & Y

כתב העת ‘קורוקורו’ (CoroCoro) ‘הדליף’ וחשף מספר פרטים על האיוונט הבא של הו-או ביפן בעבור משחקי “פוקימון שמש וירח”. ההו-או שיהיה ניתן לקבל מאיוונט זה יהיה בדרגה 100 עם היכולת ‘לחץ’ (Pressure). כמו כן, הוא יידע את המהלכים: ‘אש קדושה’ (Sacred Fire), ‘ציפור אמיצה’ (Brave Bird), ‘החלמה’ (Recover) ‘והגנה בטוחה’ (Safeguard). נוסף לכך, הו-או מהאיוונט יחזיק בפריט ‘אפר קדוש’ (Sacred Ash), שמסוגל לשחזר את כל נקודות החיים של הפוקימון בזמן השימוש באותו הפריט במהלך הקרב וניתן להשתמש בפריט זה רק פעם אחת בלבד בכל קרב פוקימונים. תאריך ההתחלה והסיום של איוונט זה עוד לא ידועים. כדי לקבל את ההו-או הזה יש להקליד את הקוד הסידורי שלו במשחק, אך הקוד הזה יהיה פעיל רק בעבור משחקי “פוקימון שמש וירח” ביפן.

אנימת פוקימון- פרימיום Pokémon XY10

סדרה חדשה וקצרה של פוקימון הוכרזה ביפן. סדרה זו נקראת ‘פוקימון אנימה פרימיום 10’ (Pokémon Anime Premium 10) וזו סדרה קצרה בת 10 פרקים בלבד, שיהיו בעצם שידור מחדש של פרקי פוקימון קלאסיים. סדרה זו תשודר ב- TV Tokyo החל מה-24 ביולי 2017 בשעה 1:35 בלילה. את הפרקים השונים שישודרו בסדרה, יבחרו בעצם ידוענים ואנשים מפורסמים שונים ביפן, כמו: קאנאטה הונגו, שיורי סאטו, שוקו נאקאגאווה, ריקה מאטסומוטו, איקואה אוטאני ובמאי הסדרה, קוניהיקו יויאמה. סדרה זו תתחיל עם הפרק הראשון שלה, שנקרא: “פוקימון אני בוחר בך!” (!Pokémon I Choose You).

מנגת “הרפתקאות פוקימון”- פוקימון שמש וירחPokémon Special - Omega Ruby & Alpha Sapphire

ביפן, הסאגה האחרונה במנגה “הרפתקאות פוקימון”, אשר מתמקדת באירועים של “פוקימון שמש וירח”, התפרסמה לאחרונה בכתבי עת (“מגזינים”) יפניים שונים.

פוקימון- הסרט ה-20- אני בוחר בך!- ההקרנה החגיגית!Pokémon XY

ב-15 ביוני, הסרט החדש של פוקימון: “אני בוחר בך!”, יצא לאקרנים באופן רשמי ביפן. וכמו בכל שנה, גם השנה קיבלנו אישור בסוף הסרט הזה אודות הסרט הבא בסדרת סרטי פוקימון והצצה לסרט הבא (הסרט ה-21 בסדרת סרטי פוקימון) דרך קדימון קצר (“טיזר”) בסוף הסרט הנוכחי. אך לצערנו, הקדימון לא הראה שום פרטים נוספים אודות התוכן של הסרט הבא בשלב זה, אלא הוא רק ציין את קיומו של הסרט הבא ושיש לנו עוד למה לצפות.

פוקימון גו- פסטיבל פיקאצ’וPokémon GO

פרטים חדשים נחשפו אודות פסטיבל פיקאצ’ו, שנקרא: “Pikachu Outbreakchu” שמתקיים לכבוד חופשת הקיץ כחלק מהמשחק ‘פוקימון גו’, בעיר הנמל יוקוהמה שביפן באוגוסט הקרוב. ראשית, מה-9 באוגוסט ועד ל-15 באוגוסט, ‘פוקימון גו פארק’ (Pokémon GO Park), שנמצא ‘בפארק הלבנים האדומות ביוקוהמה’ (Yokohama Red Brick Park) ‘ובמוזיאון הפארק- גביע האטריות’ (Cup Noodle Museum Park), יהיה מלא בנקודות Poké Stops.  

לבסוף, האירוע הבא יתקיים ב-14 באוגוסט, ‘באצטדיון פוקימון גו’ (Pokémon GO Stadium) שנמצא ‘באצטדיון יוקוהמה’ (Yokohama Stadium). שם יידרשו האנשים להגיש בקשה להשתתפות באירוע לא יאוחר מה-24 ביולי, ומשם ייבחרו השחקנים על ידי הגרלה להשתתפות ‘באצטדיון פוקימון גו’ (Pokémon GO Stadium). ההיקף האמיתי של האירוע טרם נחשף, אולם המשתתפים באירוע צריכים להיות בדרגה 5 ומעלה מאחר ומסתמן כי איוונט זה עלול לכלול מכוני קרב וייתכן שהוא יכלול גם קרבות Raid Battles אפשריים. ההרשמות לאירוע זה מתבצעות דרך אתר ‘פוקימון גו’ היפני הרשמי.

פוקימון גו פלוסPokémon GO

נינטנדו וחברת הפוקימון הבינלאומית הכריזו על רכיב חדש בעבור מכשירי ‘פוקימון גו פלוס’. במרכזי פוקימון ברחבי יפן, שוחררה ‘טבעת מוזיקלית’ (ring backing) חדשה מסדרת מכשירי ‘פוקימון גו פלוס’. טבעת זו מאפשרת לך לשחק עם מכשיר ‘הפוקימון גו פלוס’ בעזרת כף היד שלך או ליתר דיוק, בעזרת שורש כף היד שלך. ניתן להשיג גם עיצובים חדשים בעבור טבעת ‘הפוקימון גו פלוס’ שלכם, שמעוצבים בצורה של ‘פוכדור מעולה’ (Great Ball), ‘פוכדור אולטרה’ (Ultra Ball) ‘ופוכדור מאסטר’ (Master Ball). הטבעת שוחררה למכירה ב-15 ביולי, בעבור 400 יין (¥).

פוקימון גו- איוונטים עולמיים

חברת “נינאטיק” הכריזה על מספר איוונטים שייערכו ברחבי העולם. כחלק מפסטיבל ‘פוקימון גו’ בשיקגו, יהיו אתגרים שונים ‘בפארק גראנט’ (Grant Park), שייתנו אתPokémon GO האפשרות לתפוס פוקימונים שונים ‘בחלונות זמן’ מסויימים מאוד: ב-22 ביולי בין השעות 11:00-11:30, 12:00-12:30 ובשעה 3:30 לפי הזמן המקומי של שיקגו.

אם במהלך האתגרים השונים הנוספים ברחבי העולם, ישיגו את ‘פרס הזהב’ (Gold reward), השלב השני של ‘האתגר המסתורי’ (Mystery Challenge) ‘בפארק גראנט’ ייפתח ויהיה זמין בין השעות 6 בערב ל-7 בערב לפי הזמן המקומי של שיקגו. ואם זה יצליח, תהיה ‘משימת פרס עולמית’ (Global Reward challenge) ‘וחלון זמן’ מיוחד בעבור משימה זו שייפתח ב-23 ביולי וייסגר ב-24 ביולי.

נוסף לכך, גם הוכרז על איוונט ‘אזור ספארי’ מיוחד בעבור אירופה. כחלק מהאיוונט, תהיה למאמנים באירופה אפשרות ללכוד פוקימונים שונים ונדירים שבדרך כלל לא נמצאים ולא זמינים ליבשת אירופה וייחודיים רק ליבשת אמריקה או אסיה למשל. כמו כן, כחלק מהאיוונט, יופיעו גם Raid Bosses (‘הבוסים’ של קרבות ה-Raid Battles) נדירים וחזקים במיוחד.

פוקימון שאפל- איוונטים עתידייםPokémon XY

כתב העת Pokémon Fan חשף כמה מהאיוונטים הקרובים של ‘פוקימון שאפל’. באוגוסט, יתחילו השלבים של טאפו קוקו וטאפו ללה. בנוסף לכך, וכדי לקשר את האיוונט עם הסרט ה-20 של פוקימון, יהיה גם איוונט מיוחד של הו-או, שיתחיל ב-18 ביולי ויימשך עד ל-1 באוגוסט. כמו כן, גם השלבים של ראיקו, אנטיי וסוויקון יתחילו ויפעלו כל אחד מהם במהלך שבוע אחד, כשהשלב של ראיקו יתחיל ב-18 ביולי, השלב של אנטיי יתחיל ב-25 ביולי והשלב של סוויקון יתחיל ב-1 באוגוסט. לבסוף, השלב של טיירניטאר זוהר יתחיל לפעול מה-25 ביולי.

פוקימון שמש וירחPokémon Sun & Moon

באירופה, באוסטרליה ובצפון אמריקה החל איוונט למשחקי “פוקימון שמש וירח”. איוונט זה נותן טאפו קוקו זוהר, שאותו ניתן לקבל על ידי לחיצה על ‘המתנה המסתורית’ (Mystery Gift) ועל ידי התחברות לאינטרנט דרך המשחק. איוונט זה התחיל ויימשך עד ל-14 באוגוסט, ועל כן כדאי שתנסו להשיג את הפוקימון האגדי הזוהר והחזק הזה בהקדם האפשרי.

המשך לילה טוב.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מיסטר בין
מיסטר בין
18 ביולי 2017 14:46

זה עדכון מדהים! תודה על ההשקעה תמשיך כך!
אבל למה עשית אותו כזה ארוך