חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, התקציר הרשמי של הסרט ה-21 נחשף ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

במשחק "פוקימון שאפל" החל השבוע השני של מעגל האיוונטים שלו. מעגל זה ממשיך את שלב הספארי משבוע שעבר ואת השלבים הבאים שיפעלו במשך שבוע:

'שלב אתגר האולטרה', שהוא השלב של חיית האולטרה ניהילגו.

'שלבי האתגר הגדול', שהם השלבים של פראליגטור, לוגיה, אסקאבליר, האולוצ'ה זוהר ופופליו.

שלב ספארי חדש שהתחיל ויימשך במשך שבועיים, שכולל בתוכו את סנדיגאסט, סטאריו, גאבייט, גיבל, גארצ'ומפ, פורפרו, סטארמי, פיונה, פיונה שקורץ (Winking) ומנאפי שקורץ (Winking).

שלב 'הפוקימון היומי' שמכיל בתוכו את ספיריטומב, ג'יראפאריג, קקליאון, שאקל ורליקנת.

שלב 'הזדמנות אחת לכל יום' (שזהו שלב שניתן לשחק בו רק פעם אחת ביום), שהוא השלב של פריליש (הנקבה).

'ושלב התחרות' של מגה גארצ'ומפ.

פוקימון- הסרט ה-21- הסיפור של כולם

הסרט הבא של פוקימון, הסרט ה-21, ייקרא: "פוקימון: הסיפור של כולם" (Pokémon: Everyone's Story). סרט זה ימשיך את ההרפתקאות של אש ופיקאצ'ו מהסרט הקודם של פוקימון (הסרט ה-20), "פוקימון- אני בוחר בך!", שיצא בשנה שעברה. הסרט ה-21 של פוקימון ייצא לאקרנים ב-13.7.2018 ביפן. כמו כן, בעקבות הקדימון לסרט ה-21 של פוקימון שהוצג לפני מספר ימים בתוכנית הוראייטי היפנית, "אוהה פארקר" (Oha Suta), נחשף גם התקציר הכללי לעלילת סרט זה שמציג בנוסף לתוכן הסרט, גם את הדמויות שייקחו חלק בעלילה. התקציר מוצג כדלקמן:

פעם בשנה, "פסטיבל הרוח" מתקיים בעיר 'פורה' (Fura City), שזוהי עיר שבה אנשים חיים ביחד עם הרוח. בזמן שהאמונה העתיקה שלפיה הפוקימון האגדי לוגיה יופיע ויביא איתו את הרוח המבורכת ביומו האחרון של הפסטיבל עדיין קיימת, האנשים שמתכנסים בעיר כדי להשתתף בפסטיבל עושים זאת בזמן שהם עטופים במחשבות שלהם…

ליסה, תלמידת תיכון ומאמנת טירונית של פוקימונים.

קאגאצ'י, האדם השחצן שפשוט לא מסוגל להפסיק לספר גוזמות (גוזמה היא תיאור של המציאות שיש בו הגזמה ולעיתים תיאור מעשים בלתי אפשריים, שברור שלא קרו).

טריטו, החוקר הביישן שחסר לו ביטחון.

היסויי, האדם הזקן והמוזר ששונא פוקימונים.

לארגו, הילדה הקטנה והמסתורית שמסתובבת ביער לגמרי בעצמה.

אלה הם האנשים שאש ופיקאצ'ו פוגשים. המפגש הזה יגרום לסיפור של כולם להתחיל לזוז קדימה.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-18 בפברואר, נחשף שם הפרק החדש בסדרה שישודר ביפן:

ב-15 במרץ ישודר פרק 1009 באנימה והוא- "להנחית עם סקיצה! תחרות הפוקי-פינג פונג העזה!"

תקציר: אילמה והסמירגל שלו משחקים בפינג פונג.

פוקימון גו- גראודון, קיוגר וראיקוזה

"בפוקימון גו" החל שבוע הפוקימונים האגדיים. מה-23 בפברואר ועד ל-5 במרץ, קיוגר, גראודון וראיקוזה יופיעו שוב בקרבות ה-Raid Battles "בפוקימון גו". בעקבות כך ובהתאם למי מבין 3 הפוקימונים האגדיים הללו יובס הכי הרבה פעמים בקרבות ה-Raid Battles, מה-5 במרץ ועד ל-16 במרץ, חלוקת ביצי הפוקימונים במשחק תהיה שונה. אם גראודון יהיה הפוקימון האגדי שיובס הכי הרבה פעמים, אז פוקימונים מהסוגים עשב, אדמה ואש יופיעו לעיתים קרובות יותר בביצי פוקימונים. אם קיוגר יהיה הפוקימון האגדי שיובס הכי הרבה פעמים, אז פוקימונים מהסוגים מים, חשמל וחרק יופיעו לעיתים קרובות יותר בביצי פוקימונים. ואם ראיקוזה יהיה הפוקימון האגדי שיובס הכי הרבה פעמים, אז פוקימונים מהסוגים על חושי, דרקון ומעופף יופיעו לעיתים קרובות יותר בביצי פוקימונים. יתרה מזאת, 'קופסאות מיוחדות' (Special Boxes) נוספות זמינות לרכישה בחנות המשחק והן מכילות פריטים יקרי ערך שכוללים בתוכם גם אישורי Premium Raid Passes. למשל, בחנות המשחק ישנה 'קופסה מיוחדת' (Special Box) שמכילה בתוכה 6 'ביצי מזל' (Lucky Eggs), 20 'גרגירי אננס' (Pinap Berries), 6 'חתיכות כוכב' (Star Pieces) ו-30 'פוכדורי אולטרה' (Ultra Balls), והיא עולה 480 מטבעות (Coins).

פוקימון שמש וירח- הרפתקאות אולטרה

למי שלא יודע, העונה ה-21 של פוקימון, נקראת: "פוקימון שמש וירח- הרפתקאות אולטרה" (Pokémon Sun & Moon – Ultra Adventures), והיא משודרת ביפן מה-5 באוקטובר 2017 עד היום. ולפני כשבוע, הוכרז כי העונה החדשה של פוקימון (העונה ה-21) צפויה לעלות לשידור בצפון אמריקה בערוץ 'דיסני אקס די' (Disney XD) מה-24 במרץ ועד ל-31 במרץ, כשבכל יום ישודר פרק חדש. כלומר, בסך הכול ישודרו בצפון אמריקה 8 פרקים חדשים מתוך העונה החדשה של פוקימון במשך שבוע, בעוד ששאר הפרקים של העונה החדשה עדיין לא דובבו לאנגלית ונכון לבינתיים, גם לא ידוע מתי שאר הפרקים של עונה זו ישודרו בצפון אמריקה.

המשך ערב טוב וחג פורים שמח.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות