חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, הצורה החדשה של לייקאנרוק ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

שלב חדש של טאפו קוקו התחיל ויימשך עד ל-15 באוגוסט.

נוסף לכך, 'אתגר תחילת החודש' ("Start of Month Challenge") החדש החל גם הוא. במהלך 3 הימים הראשונים של כל חודש, יהיה ניתן לשחק באחד מתוך מספר שלבים שונים. בכל פעם שתרצו, תוכלו לנסות ולשחק מחדש בשלב זה בתמורה 'לאבן חן' (Jewel) אחת. השלב שתוכלו לשחק בו כחלק מהאתגר ייבחר באופן אקראי, ובמידה ותנצחו את הפוקימון בשלב זה תקבלו בונוס מיוחד: במידה ותביסו את אודינו בשלב האקראי שייבחר תוכלו לזכות ב-3 'מהירויות מגה' (Mega Speedup), אם תביסו את בלבאזור תזכו 'במגביר מיומנות אל' (Skill Booster L), אם תביסו את צ'רמנדר תזכו ב-2 'מהירויות מגה' (Mega Speedup), אם תביסו את סקווירטל תזכו ב-5,000 מטבעות (Coins) ואם תביסו את אספור תזכו ב-10 לבבות (Hearts).

יתרה מזאת, שלב 'הפוקימון היומי' התחיל ויימשך עד ל-8 באוגוסט. בשלב זה תוכלו לתפוס בכל יום, אחד מתוך שבעת הפוקימונים הבאים: הופה, טוגקיס שקורץ (Winking, הכוונה לכך שזוהי גרסה מיוחדת של טוגקיס שקורץ באחת העיניים שלו בעוד שהעין השנייה שלו נותרת פקוחה), וויגליטאף שקורץ (Winking), וויילורד, קלדאו, גרנינג'ה ואומסטאר.

לבסוף, השלבים החוזרים של גודרה, רג'יאייס וסוויקון החלו גם הם.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.18 של המשחק.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-1 באוגוסט, נחשפו שמות 4 הפרקים החדשים בסדרה:

ב-17 באוגוסט ישודר פרק 981 באנימה והוא- "התחפושת של מימיקיו".

תקציר: ג'סי ומימיקיו מופרדים זה מזו לאחר קרב עם אש.

ב-24 באוגוסט ישודר פרק 982 באנימה והוא- "מאלו הנמלטת ואורנגורו".

תקציר: אביה של מאלו נהייה המרכז של ראיון טלוויזיה.

ב-31 באוגוסט ישודר פרק 983 באנימה והוא- "פופליו, בריון והאן-צ'ור-גריי!"

תקציר: אש ולאנה פוגשים במאמן עם בריון (הצורה המפותחת של פופליו).

ב-7 בספטמבר ישודר פרק 984 באנימה והוא- "תמהר, צ'ארג'אבאג!"

תקציר: אש והחבורה מחליטים להשתמש בצ'ארג'אבאג כדי לעזור להם להיכנס למירוץ מכוניות, אולם נראה שהצ'ארג'אבאג של סופוקלס לא מסוגל לגרום למכונית של החבורה לנוע במהירות (החבורה מתכננת כנראה להשתמש בצ'ארג'אבאג של סופוקלס כסוללה חשמלית בשביל מכונית המירוץ שלהם בעבור תחרות מירוץ המכוניות, אך נראה שהוא לא מסוגל לתפקד כסוללה טובה וחזקה במיוחד ולכן המכונית של החבורה לא יכולה לנוע במהירות).

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- לייקאנרוק בצורת בין הערביים

ב-6 באוגוסט, תוכנית הטלוויזיה היפנית, "פוקינצ'י" ("Pokénchi", שנקראת גם "בית הפוקימון"- "Pokémon House" או בשמה המלא "ניפגש בבית הפוקימון?"- "?Meet Up at the Pokémon House", היא תוכנית טלוויזיה יפנית בנושא פוקימון וכל מה שקשור לזה, שמשודרת ברשת TV Tokyo החל מה-4 באוקטובר 2015, מדי שבוע בכל יום ראשון) שודרה והיה ניתן לראות בה את שיגרו אומורי (Shigeru Ohmori, שהוא מעצב משחקים של מספר משחקי פוקימון ושכיום הוא עובד בחברת Game Freak, שזו אחת מהחברות השותפות 'בחברת הפוקימון הבינלאומית' ביחד עם החברות Creatures ו-Nintendo) שהציג בבכורה עולמית מספר חדשות אודות משחקי הפוקימון החדשים שצפויים לצאת בנובמבר 2017- משחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' (Pokémon Ultra Sun & Ultra Moon).

הוא הציג בין היתר את הצורה השלישית והחדשה של לייקאנרוק שתופיע במשחקים החדשים, שנחשפה כבר ב-5 באוגוסט בכתב העת 'קורוקורו' (CoroCoro) בתמונה מטושטשת שהיה קשה להבינה, שנקראת צורת 'בין הערביים' (Dusk Form). כמו כן, במיצג זה היה ניתן לראות כיצד לייקאנרוק בצורת 'בין הערביים' מתפתח וכיצד הוא נכנס לתוך הקרב. יתרה מזאת, מיצג זה גם הראה שהרוקראף של אש באנימה (בסאגת אלולה) יתפתח גם הוא לצורה החדשה הזו בפרק 37 של העונה ה-20 (SM37) או בפרק 980 באנימה כולה, שנקרא: "רוקראף והאל השומר של חורבות החיים" (Rockruff and the Guardian Diety of the Ruins of Life). עוד ידוע, שאת לייקאנרוק בצורת 'בין הערביים' (Dusk Form) לא יהיה ניתן להשיג בדרכים רגילות במשחקים החדשים, כמו במפגש רגיל בטבע בו אתם פוגשים את לייקאנרוק בצורת 'בין הערביים' כפוקימון פראי שאתם יכולים סתם כך ללכוד אותו. נכון לבינתיים, לא ידועים עוד פרטים נוספים אודות הצורה החדשה הזו או אודות המשחקים החדשים.

לפניכם מוצגות מספר תמונות שמראות את הצורה החדשה של לייקאנרוק- צורת 'בין הערביים'.

נוסף לכך, לפניכם מוצג גם הסרטון שמראה כיצד הרוקראף של אש באנימה מתפתח ללייקאנרוק בצורת 'בין הערביים'.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=CNrFEJzaNtA]

פוקימון שמש וירח- תחרות הקרבות

הפרטים בעבור 'תחרות הקרבות' (Battle Competition) הבאה במשחקי "פוקימון שמש וירח" הוכרזו. תחרות זו תהיה 'התחרות חסרת האיסורים' (No Holds Barred competition) לשנת 2017, אשר ידועה ביפן גם כתחרות 'הגנב הספקטרלי' (Spectral Thief- שזהו המהלך המיוחד והייחודי וסימן ההיכר של הפוקימון האגדי, מארשדו), שכמו ששמה מרמז יהיה ניתן להילחם בה עם כמעט כל מה שיש לכם. זוהי תהיה תחרות של קרבות יחיד (תחרות שמורכבת מסדרת קרבות של אחד על אחד) אשר אסור יהיה להשתמש בה בפוקימונים האגדיים הבאים: מיוטו, לוגיה, הו-או, קיוגר, גראודון, ראיקוזה, דיאלגה, פאלקיה, גיראטינה, ארכיאוס, רשיראם, זקרום, קיורם, זרניאס, איוולטל, סולגאליאו או לונאלה. בעוד שבכל שאר הפוקימונים האגדיים יהיה ניתן להשתמש כולל מארשדו. כל הפוקימונים המשתתפים יועלו לדרגה 100 למשך כל זמן התחרות. נוסף לכך, יהיה ניתן גם להשתמש בפריטים מוכפלים ובפוקימונים מוכפלים (כלומר, מותר שיהיו למשתתפים בתחרות 2 פוקימונים זהים ו-2 פריטים זהים בתיק שלהם בזמן התחרות). ההרשמה לתחרות תתקיים בין ה-17 באוגוסט ל-24 באוגוסט. הקרבות עצמם יחלו ב-25 באוגוסט ויימשכו עד ל-27 באוגוסט. כל המשתתפים בתחרות יקבלו 50 'נקודות קרב' (Battle Points). את חוקי הקרבות של התחרות יהיה ניתן להוריד 'מפסטיבל פלאזה' (Festival Plaza), שזהו מיקום ווירטואלי במשחקי "פוקימון שמש וירח".

קידום הסרט ה-20- חלוקת פיקאצ'ו

לכבוד הסרט ה-20 של פוקימון ('אני בוחר בך!'), החלה חזרה של הקידום המיוחד השני של הסרט ביפן. מי שרכש כרטיסים לסרט ה-20 של פוקימון ביפן, יקבל קוד סידורי מיוחד שיוכל לתת לו במשחקי "פוקימון שמש וירח", אחד מתוך שישה פיקאצ'ו שונים שכל אחד מהם חבוש בכובע אחר של אש מסאגות האנימה השונות ששודרו לאורך השנים. בחלוקת הפיקאצ'ו הנוכחית, יהיה ניתן לקבל בעזרת הקוד הזה פיקאצ'ו מיוחד שחובש את הכובע של אש מסאגת הואן. פיקאצ'ו זה גם מגיע עם 'קריסטל הזי' המיוחד של פיקאצ'ו החובש כובע (ולא עם קריסטל הזי של פיקאצ'ו הרגיל שלא חובש כובע), "פיקאצ'וניום זי" ("Pikashunium Z"), שבעזרתו מכת הברק הרגילה של פיקאצ'ו יכולה להפוך 'למכת ברק 10,000,000 וולט' ('10,000,000 Volt Thunderbolt'). ההפצה הזו של פיקאצ'ו זמינה רק למשחקי "פוקימון שמש וירח" ביפן עד ל-14 באוגוסט, וזוהי ההזדמנות האחרונה להשיג פיקאצ'ו שכזה, שחובש את הכובע של אש ממחוז הואן, במשחקי "פוקימון שמש וירח" ביפן.

נכון לבינתיים, לא ידועים עוד שום פרטים אודות הפצה בינלאומית של פיקאצ'ו שכזה (שחובש את הכובע של אש ממחוז הואן) ברחבי העולם ולא רק ביפן.

 

קלפי פוקימון TCG– "צללי השריפה"

ב-4 באוגוסט, שוחרר 'סט' הקלפים השלישי של "פוקימון שמש וירח" בסדרת קלפי ה-TCG- "צללי השריפה" (Burning Shadows). סדרת הקלפים הזו מכילה בתוכה 169 קלפים של פוקימונים שונים ממחוז אלולה, כולל את 'פוקימוני הג'י-אקס' (Pokémon-GX), עם דגש על ניקרוזמה ומארשדו. סדרת הקלפים הזו מבוססת על חפיסות הקלפים שיצאו ביפן: "אור- טורף החושך" (Light-Devouring Darkness), "האם ראית את קשת הקרב?" (Did You See The Fighting Rainbow), "ומעבר לאתגר החדש" (Beyond A New Challenge). 

פוקימון גו- איוונט אזור הספארי

בעקבות הדחייה של חלק מאיוונטים 'אזורי הספארי' שהיו אמורים להתקיים באירופה וכהתנצלות על כך, חברת "ניאנטיק" אישרה שפוקימונים שונים, כולל קנגסקאן ואנון, יתחילו להופיע בערים מסוימות ברחבי אירופה עד ל-21 באוגוסט. אי לכך, יתאפשר לשחקנים במשחק 'פוקימון גו' ללכוד פוקימונים נדירים ממחוזות ומאזורים שונים בעולם, שבדרך כלל לא זמינים ביבשת אירופה, עם קושי קל. הערים ברחבי אירופה בהן הפוקימונים הנדירים יופיעו, הן כדלקמן:

וינה (בירת אוסטריה), פראג (בירת הרפובליקה הצ'כית), קופנהגן (בירת דנמרק), הלסינקי (בירת פינלנד), דיז'ון (שבצרפת), ליל (שבצרפת), ליון (שבצרפת), מרסיי (שבצרפת), ניס (שבצרפת), פריז (בירת צרפת), רן (שבצרפת), ברלין (בירת גרמניה), בוכום (שבגרמניה), גרה (שבגרמניה), לייפציג (שבגרמניה), מנשנגלדבך (שבגרמניה), מינכן (שבגרמניה), אוברהאוזן (שבגרמניה), רקלינגהאוזן (שבגרמניה), מילאנו (שבאיטליה), נאפולי (שבאיטליה), רומא (בירת איטליה), אוסלו (בירת נורבגיה), ורשה (בירת פולין), ליסבון (בירת פורטוגל), ברטיסלאבה (בירת סלובקיה), בדחוס (שבספרד), ברצלונה (שבספרד), קאדיז (שבספרד), מדריד (בירת ספרד), סביליה (שבספרד), סן סבסטיאן (שבספרד), ולנסיה (שבספרד), ואיאדוליד (שבספרד), סטוקהולם (בירת שוודיה), ציריך (שבשוויץ), אמסטרדם (בירת הולנד), ליינצ'נדאם (שבהולנד), זוטרמר (שבהולנד), בלפסט (שבאנגליה), ברמינגהם (שבאנגליה), קרדיף (שבאנגליה), גלזגו (שבאנגליה), לונדון (בירת אנגליה) ומנצ'סטר (שבאנגליה).

 

פוקימון- הסרט ה-20- אני בוחר בך!- ההקרנה העולמית!

"פאטום איוונטס" (Fathom Events), החברה שמטפלת בהפצה התיאטרלית של הסרט החדש של פוקימון (הסרט ה-20) בבתי הקולנוע השונים ברחבי העולם ב-5 בנובמבר וב-6 בנובמבר 2017, החלה למכור כרטיסים למספר מוגבל של מקומות בהקרנה העולמית והחגיגית של הסרט ה-20 של פוקימון ברחבי ארצות הברית. כמו כן, גם פורסמה הרשימה המלאה של בתי הקולנוע בארצות הברית שישתתפו בהקרנה העולמית של הסרט ה-20 של פוקימון. נכון לבינתיים, לא הוכרזו עוד פרטים אודות ההקרנה של הסרט ה-20 של פוקימון ברחבי העולם ולא רק בארצות הברית וביפן.

פוקימון גו- פסטיבל פיקאצ'ו

פרטים נוספים נחשפו אודות איוונט 'פארק פוקימון גו' (Pokémon GO Park event) שיתקיים מה-9 באוגוסט ועד ל-15 באוגוסט, 'בפארק הלבנים האדומות ביוקוהמה' (Yokohama Red Brick Park) 'ובמוזיאון פארק גביע האטריות' (Cup Noodle Museum Park), שנמצאים בעיר הנמל יוקוהמה שביפן, כחלק מאיוונט 'פסטיבל פיקאצ'ו', שנקרא: "Pikachu Outbreak", שמתקיים לכבוד חופשת הקיץ. השמות של המקומות הללו ('פארק הלבנים האדומות ביוקוהמה' 'ומוזיאון פארק גביע האטריות') שונו, וכעת הם נקראים 'פארק קאנטו' (Kanto Park) 'ופארק ג'וטו' (Johto Park). 'פארק קאנטו' 'ופארק ג'וטו' יהיו מלאים בפוקימונים מכל מחוז (ממחוזות קאנטו וג'וטו בדומה לשמות הפארקים, וכל פארק יהיה מחוז נפרד עם פוקימונים שונים מאותו המחוז, כאשר בפארק אחד יהיו יותר פוקימונים ממחוז קאנטו ובפארק השני יהיו יותר פוקימונים ממחוז ג'וטו). במהלך האיוונט, כאשר יתווספו גם הרבה נקודות PokéStops לפארקים הללו, המשתתפים באיוונט גם יקבלו גישה לביצים של פוקימונים שונים כמו פארפג'ד ומיסטר מיים, שהם פוקימונים מיוחדים שבלעדיים רק ליבשת אירופה. באיוונט יהיה ניתן לקבל גם ביצי פוקימון מיוחדות שבוקעות לאחר הליכה למרחק של 2 קילומטרים ושמכילות בתוכן פוקימונים מיוחדים שבדרך כלל לא נמצאים בביצים הללו. פרטים נוספים אודות איוונט 'פארק פוקימון גו' (Pokémon GO Park event) 'ופסטיבל פיקאצ'ו' (Pikachu Outbreak) ייחשפו בהמשך.

 

פוקימון שמש וירח- חלוקת פיקאצ'ו

חלוקה חדשה של פיקאצ'ו הוכרזה בעבור יפן. במהלך איוונט 'פסטיבל פיקאצ'ו' (Pikachu Outbreak) השנתי של 'פוקימון גו' שיתקיים בעיר הנמל יוקוהמה שביפן, פיקאצ'ו מיוחד בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" יחולק לכל המשתתפים באיוונט זה ביוקוהמה מה-9 באוגוסט ועד ל-15 באוגוסט. נכון לבינתיים, לא הוכרזו פרטים נוספים אודות החלוקה הזו, כמו התוכן שלה.

 

פוקימון שמש וירח- חלוקת סאלאזל

בעקבות החשיפה של האיוונט של סאלאזל בארצות הברית בחברת "Gamestop" בשבוע שעבר, האיוונט של סאלאזל בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" אושר גם בעבור יבשת אירופה. איוונט זה יתקיים באירופה מה-18 באוגוסט ועד ל-18 בספטמבר. בבריטניה ובספרד, איוונט זה יתקיים בחנויות של חברת "GAME". בגרמניה, איוונט זה יהיה זמין דרך 'אזורי נינטנדו' (Nintendo Zones). בצרפת, איוונט זה יתקיים בחברת 'מיקרומאניה' (Micromania). באיטליה, איוונט זה יתקיים בחברת "Gamestop". בהולנד, איוונט זה יתקיים בחברת "Intertoys". נכון לבינתיים, לא ידועים עוד תאריכים ומיקומים באירופה וברחבי העולם בהם איוונט זה יתקיים.

המשך לילה טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
ecchi boy

תגידו, זה אמיתי זה? – https://www.youtube.com/watch?v=CCm7xtfdCmo

Ash

כנראה שלא