חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, חלוקת צ'ריזארד וסלבי ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

שלב חדש של 'חיית האולטרה' באזוול התחיל ויימשך עד ל-3 באוקטובר, וכדי לשחק בשלב זה צריך לשלם 20,000 מטבעות (Coins). בשלב זה ניתן לשחק רק עד 10 פעמים כדי לנסות ולהשיג את באזוול.

נוסף לכך, 'שלב התחרות' של מגה סטיליקס החל גם הוא ויימשך עד ל-2 באוקטובר.

לבסוף, השלבים החוזרים של סינדקוויל שקורץ (Winking), היטמונטופ וזיגארד החלו ויימשכו עד ל-10 באוקטובר.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.18 של המשחק.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-30 בספטמבר, נחשפו שמות 3 הפרקים החדשים בסדרה:

ב-5 באוקטובר ישודר פרק 987 באנימה והוא- "אש ונבי! מפגש מסתורי!"

תקציר: אש מוצא קוסמוג, ולוסמין (אימה של לילי) מבקרת את לילי בבית הספר לפוקימונים.

ב-12 באוקטובר ישודר פרק 988 באנימה והוא- "הבהלה של נבי! השיגור קרה פתאום!"

תקציר: החבורה מתמודדת עם היכולת החדשה של קוסמוג (נבי)- שיגור (Teleport).

ב-19 באוקטובר ישודר פרק 989 באנימה והוא- "בחייך, חפש את דיטו משנה הצורה!"

תקציר: החבורה מבקרת 'בגן העדן השמימי' (Aether Paradise- שזהו מבנה גדול מאוד שצף על המים ונמצא במרכז מחוז אלולה) ומגלה שדיטו ברח מהאזור.

פוקימון שמש וירח- חלוקת הפיקאצ'ו של אש

לכבוד קידום הסרט ה-20 של פוקימון במערב, "פוקימון- אני בוחר בך!", החלה החלוקה של פיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת הואן בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" שתיגמר ביום שני הקרוב. מהחלוקה הזו ניתן לקבל פיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת הואן, שמגיע גם עם 'קריסטל הזי' המיוחד של פיקאצ'ו החובש כובע (ולא עם קריסטל הזי של פיקאצ'ו הרגיל שלא חובש כובע), "פיקאצ'וניום זי" ("Pikashunium Z"), שבעזרתו מכת הברק הרגילה של פיקאצ'ו יכולה להפוך 'למכת ברק 10,000,000 וולט' ('10,000,000 Volt Thunderbolt'). ניתן לקבל את הפיקאצ'ו הזה בעזרת הכנסת הקוד הבא במשחקי "פוקימון שמש וירח", שהוא: PIKACHU20. ניתן להשתמש בקוד הזה כדי לקבל רק פיקאצ'ו אחד מתוך 6 פיקאצ'ו שונים שחובשים את הכובעים של אש מסאגות האנימה השונות ששודרו לאורך השנים, ועל כן כדאי לבחור בקפידה איזה פיקאצ'ו מתוך השישה אתם רוצים. האיוונט של חלוקת הפיקאצ'ו שחובש את אחד מהכובעים של אש מסאגות האנימה השונות ישתנה מדי שבוע עד שכל ששת הפיקאצ'ו שחובשים את הכובעים השונים של אש יחולקו:

– מה-19 בספטמבר ועד ל-25 בספטמבר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת "פוקימון: מקורי" (הכוונה לסאגה הראשונה של פוקימון שכוללת את מחוזות קאנטו, ג'וטו ואיי תפוז)- נגמר!

– מה-26 בספטמבר ועד ל-2 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת הואן- החלוקה הנוכחית.

– מה-3 באוקטובר ועד ל-9 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת סינו.

– מה-10 באוקטובר ועד ל-16 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת יונובה.

– מה-17 באוקטובר ועד ל-23 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת קאלוס.

– מה-24 באוקטובר ועד ל-30 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת אלולה.

פוקימון- הסרט ה-20- אני בוחר בך!- מכירת כרטיסים

ברחבי העולם החלו להימכר כרטיסים בעבור הסרט ה-20 של פוקימון, "אני בוחר בך!". בתי קולנוע באנגליה, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, צרפת, גרמניה, איטליה, ספרד, מקסיקו, אמריקה הלטינית וברזיל עתידים להקרין ולהראות את הסרט ה-20 של פוקימון. את הכרטיסים להקרנה החגיגית של הסרט ה-20 של פוקימון בדיבוב לאנגלית ניתן לרכוש בבתי הקולנוע שיקרינו את הסרט (כלומר, בבתי הקולנוע במדינות שצוינו קודם לכן) או דרך האתר של חברת "פאטום איוונטס" (Fathom Events), שזוהי החברה שמטפלת בהפצה התיאטרלית של הסרט החדש של פוקימון (הסרט ה-20) בבתי הקולנוע השונים ברחבי העולם.

פוקימון שמש וירח- חלוקת צ'ריזארד

זה כבר אושר שצ'ריזארד יחולק בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" דרך קוד שיהיה ניתן לקבל בחנויות של חברת "טרגט" (Target) ברחבי צפון אמריקה ושיהיה פעיל מה-1 באוקטובר ועד ל-14 באוקטובר. הצ'ריזארד שיהיה ניתן לקבל מחלוקה זו יהיה בדרגה 50 ויידע את המהלכים: 'ריקוד דרקון' (Dragon Dance), 'להבת בליץ' (Flare Blitz), 'טיסה' (Fly) 'ורעידת אדמה' (Earthquake). כמו כן, הצ'ריזארד הזה יחזיק בפריט 'קלף אדום' (Red Card). נכון לבינתיים, לא ידועים פרטים נוספים אודות הפצה בינלאומית של הצ'ריזארד הזה.

פוקימון- חלוקת סלבי

בעקבות השחרור של המשחקים "פוקימון זהב וכסף" לקונסולה הווירטואלית של חברת "נינטנדו" ב-22 בספטמבר, החלה חלוקה של סלבי דרך קוד בעבור משחקי הפוקימון- "פוקימון זהב וכסף", "פוקימון שמש וירח" ופוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' ביפן, בצפון אמריקה, באירופה ובאוסטרליה. הסלבי שיהיה ניתן לקבל מחלוקה זו יהיה בדרגה 30 ויידע את המהלכים: 'פעמון ריפוי' (Heal Bell), 'הגנה בטוחה' (Safeguard), 'ראיית עתיד' (Future Sight), 'וכוח עתיק' (Ancient Power). הקוד שבעזרתו יהיה ניתן לקבל את הסלבי הזה יהיה פעיל עד ל-21 בספטמבר 2018 בעבור משחקי "פוקימון זהב וכסף" בקונסולה הווירטואלית, והוא יהיה פעיל עד ל-31 באוקטובר 2018 בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" ובעבור משחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'.

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מידע חדש על המשחקים

ראשית, מידע חדש שנחשף בסרטון אודות המשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', מגלה לנו שנוספו לפוקידקס (פוקידע) של מחוז אלולה למעלה מ-400 פוקימונים נוספים (כלומר שבמשחקים החדשים יהיה ניתן למצוא למעלה מ-400 פוקימונים נוספים) ושהתווספו למשחקים החדשים רכיבת פוקימון (PokéRide) חדשה, 'גלישת מנטיין', שמאפשרת לך לגלוש בין כל האיים במחוז אלולה. יתרה מזאת, אושר גם שלקפטן מינה יהיה אתגר אי (Trial) משלה. נוסף לכך, אושר גם שאלולן מארוואק יהיה פוקימון טוטם. כמו כן, האונדום יהיה פוקימון שבלעדי למשחק הפוקימון 'אולטרה שמש' והוא יופיע רק במשחק זה ומנקטריק יהיה פוקימון שבלעדי למשחק הפוקימון 'אולטרה ירח' והוא יופיע רק במשחק זה.

לפניכם מוצג הסרטון שמראה את 'גלישת המנטיין', את העובדה שיתווספו למשחקים החדשים למעלה מ-400 פוקימונים נוספים ועוד.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=47-xOiNGzgw]

שנית, 'מדריך האסטרטגיה' (Strategy guide, שהוא ספר הדרכה המכיל רמזים או פתרונות מלאים למשחק ווידאו ספציפי) בעבור משחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' נרשם לאחרונה בחנויות קמעונאות ביפן. בתוך התיאור של המוצר, אושר שמספר תכונות שהיו במשחקים הקודמים- "פוקימון שמש וירח", יחזרו ויופיעו גם במשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'. התכונות שצפויות לחזור ולהופיע במשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', הן: 'פסטיבל פלאזה' (Festival Plaza), 'קרב מלכותי' (Battle Royal), 'קרב עץ' (Battle Tree), 'מאתר הפוקימונים' (Poké Finder) 'ואתר הנופש לפוקימונים' (Poké Pelago). כמו כן, גם רשום שם כיצד להשיג את כל המהלכים החדשים, היכולות החדשות והפריטים המוחזקים במשחקים החדשים, אך זה לא מובהר אם הם מתכוונים למהלכים, יכולות ופריטים חדשים לגמרי או שהם חדשים רק למחוז אלולה (בעוד שהמהלכים, היכולות והפריטים הללו כבר ידועים במחוזות אחרים ולא מדובר ביכולות, מהלכים ופריטים חדשים לגמרי). יתרה מזאת, גם מאושר 'שמדריך האסטרטגיה' הזה, שעתיד להשתחרר לקהל הרחב ב-6 בדצמבר, יכלול גם קוד סידורי מיוחד שיאפשר לקבל במשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', 2 פוכדורי 'מאסטר בול' (Master Balls).

אחרית, אריזה חדשה בעבור המשחקים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', נחשפה בעבור צפון אמריקה. בחנויות קמעונאות נבחרות, תוכלו לרכוש את אריזת המתחילים של משחק הפוקימון 'אולטרה שמש' או 'אולטרה ירח' (Pokémon Ultra Sun or Ultra Moon Starter's Pack). האריזה הזו תכיל את אחד מהמשחקים החדשים, מחזיק מפתחות שנראה כמו 'נקרוזמה רעמת בין הערביים' או 'נקרוזמה כנפי השחר' (תלוי בגרסת המשחק אותה רכשתם) וקוד סידורי שיאפשר לכם לקבל 12 'מחדשים' (Revives) בעבור המשחקים החדשים.

לפניכם מוצגות התמונות של אריזות המשחקים החדשות.

 

 

המשך לילה טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
המלך

שאלה-הפרקים שכתבת[באנימה של שמש וירח]הם הפרקים הראשונים של עונה 21?