חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, חדשות מהמשחקים החדשים ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

שלב חדש של טאפו ללה התחיל ויימשך עד ל-29 באוגוסט.

נוסף לכך, שלב ספארי חדש החל גם הוא ויימשך עד ל-29 באוגוסט. שלב זה כולל את דירלינג בצורת קיץ (Summer Form), סוסבאק בצורת קיץ (Summer Form), פיקיפק, טראמביק ודראמפה.

יתרה מזאת, 'שלב התחרות' של מגה בידריל החל ויימשך עד ל-22 באוגוסט.

לבסוף, השלבים החוזרים של אזלף, יוקסי ומספריט החלו גם הם ויימשכו עד ל-29 באוגוסט.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.18 של המשחק.

פוקימון: קפיצת מג'יקארפ

עדכון חדש יצא למשחק "קפיצת מג'יקארפ" שמעלה אותו לגרסה 1.3. עדכון זה כולל הוספת ליגה חדשה שנקראת 'ליגת המאסטר' (Master League). כמו כן, נוספו למשחק גם 'פריטי ידידות' חדשים (new Friendship Items), קישוטים חדשים (decorations) וכולי. יתרה מזאת, נוספה האפשרות שכאשר תגיעו לרמה 100 במשחק ותביסו את 'ליגת המאסטר' (Master League), תוכלו להעלות את נקודות ה-JP (Jump Points- נקודות קפיצה) של המג'יקארפ שלכם לתמיד כדי להגיע לרמה הגבוהה ביותר שרק אפשר. בנוסף לכך, גם תוכלו כעת לבדוק את כל דורות המג'יקארפים שגידלתם במשחק. למשחק נוסף גם פריט חדש שנקרא 'מגביר בריכה' (Pond Booster), שמעלה את המהירות של הפוקימון שלך כאשר הוא מרוויח נקודות JP (Jump Points- נקודות קפיצה), ולאחר מכן אתה חוזר על 'ליגת המאסטר' (Master League) במקום 'ליגת המומחים' (Expert League).

פוקימון גו

בעקבות השחרור של הפיקאצ'ו הזוהרים "בפסטיבל פיקאצ'ו" (Pikachu Outbreak) שהתקיים בעיר הנמל יוקוהמה שביפן, דווח כי פיקאצ'ו זוהרים נוספים החלו להופיע באזורים שונים מחוץ ליפן. הפיקאצ'ו הזוהרים הללו עדיין די נדירים, אולם תמיד מומלץ לבדוק בחוץ אם הם מופיעים שם (אך בזהירות).

פוקימון דואל

לפני מספר ימים, שוחרר עדכון חדש למשחק 'פוקימון דואל'. עדכון זה כולל את תחרות 'גביע מכון הדרקון' (Dragon Gym Cup). הפרסים לשחקנים בתחרות יינתנו בסוף האיוונט והפרסים יוצגו על מסך הדירוג (ranking screen) שלהם. איוונט זה מציג את כל מהלכי סוג דרקון ופיגורות 1 ו-2 שעולים בנקודה אחת לכל מהלך ומתקפות מסוג קרח זוכות להעלאת עוצמת המתקפה ב-20 נקודות בעבור כל מתקפה. כמו כן, ניתן לקבל את הפיגורה של מגה סלמנס כפרס בתחרות. התחרות הזו תימשך עד ל-23 באוגוסט וה-Booster Redemptions יהיה זמין עד לספטמבר.

פוקימון- קונסולת ה-Wii U– פרסי 'נינטנדו שלי'

כחלק ממסע הפרסום של 'נינטנדו שלי' (My Nintendo, שזהו חשבון שקשור למשחקים של חברת "נינטנדו") ביבשת אירופה, 3 משחקי פוקימון נוספו לפרסי 'נינטנדו שלי' (My Nintendo rewards) בעבור אירופה, שניתן לקבלם דרך חשבון 'נינטנדו שלי' (My Nintendo). שלושת המשחקים, הם: "פוקימון צינוק מסתורי- צוות הצלה אדום" (Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team), "פוקימון צינוק מסתורי- צוות הצלה כחול" (Pokémon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team) "ופוקימון ראמבל יו" (Pokémon Rumble U). ל-2 המשחקים הראשונים ישנה הנחה בשווי של 30% מהמחיר המקורי שלהם- המחיר של המשחק "פוקימון צינוק מסתורי- צוות הצלה אדום" ירד למחיר של 4.40 פאונד (£) או 4.89 אירו (€) והמחיר של המשחק "פוקימון צינוק מסתורי- צוות הצלה כחול" ירד למחיר של 6.29 פאונד (£) או 6.99 אירו (€), בתמורה ל-200 מטבעות כסף (Silver Coins) לכל משחק. ולמשחק השלישי ישנה הנחה בשווי של 35% מהמחיר המקורי שלו- המחיר של המשחק "פוקימון ראמבל יו" ירד למחיר של 8.76 פאונד (£) או 9.74 אירו (€) בתמורה ל-350 מטבעות. המבצע הזה יימשך עד ל-1 בנובמבר.

 

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'

במהלך טקס הפתיחה של אליפות הפוקימון העולמית (Pokémon World Championship), נחשף שלפוקימון קומו-או (Kommo-o) תהיה מתקפת זי (Z Move) ייחודית שתפגע בשני הפוקימונים היריבים (מתקפת הזי הזו תפגע גם בקומו-או עצמו וגם בפוקימון היריב שקומו-או נלחם כנגדו), שנקראת: 'קלנגורוז סולבלאז' (Clangorous Soulblaze).

כמו כן, גם אושר שקלפים של 'חיות האולטרה' (Ultra Beasts) ייצאו בקרוב לקלפי ה-TCG.

בנוסף לכך, כתב העת "Game Informer" (שזהו כתב עת שמתפרסם מדי חודש ועוסק במשחקי ווידיאו) הורשה לחשוף באופן בלעדי מצב חדש במשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', שנקרא מצב 'מועדון צילום אלולה' (Alola Photo Club mode), שזהו מצב בו אתה יכול לצלם תמונות שלך ושל הפוקימון שלך בתנוחות שונות כולל בתנוחות של מתקפות זי, ואז לערוך את התמונות שצולמו על ידי הוספת קישוטים שונים, החלפת עדשת המצלמה לקבלת תמונה מעט אחרת וכולי.

לפניכם מוצגים 2 הסרטונים שמראים את מתקפת הזי החדשה של קומו-או ואת מצב 'מועדון צילום אלולה'.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oZevIAuNvoE]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=8Nt5H6QDvF0]

 

יתרה מזאת, נחשף עוד מידע אודות המשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', ביחד עם קדימון חדש שמציג נקודות מבט שונות על המשחקים כולל אזורים חדשים על המפה ותמונה של כל מחוז אלולה מלמעלה. בנוסף, גם אושר שיהיו מתקפות זי חדשות בעבור פוקימונים מסוימים.

לפניכם מוצג הקדימון הנ"ל, ובו ניתן לראות את לייקאנרוק בצורת בין הערביים, אזורים חדשים במחוז אלולה ועוד.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=edfK-xzryv4]

טורניר פוקן DX

במהלך טקס חלוקת הפרסים של אליפות המשחק "טורניר פוקן" שהייתה חלק מאליפות הפוקימון העולמית, היכן שטונוסאמה (Tonosama) הפך לאלוף העולם, הוכרז שגרסת הדמו של המשחק "טורניר פוקן די אקס" (שצפוי לצאת לקהל הרחב בגרסתו המלאה ב-22 בספטמבר 2017) תשוחרר לחנות ה-eShop של ה-Nintendo Switch בקרוב. נכון לבינתיים, לא ידועים פרטים נוספים אודות גרסת הדמו הזו כמו תאריך השחרור שלה לחנות ה-eShop של ה-Nintendo Switch או מה הגרסה הזו תכיל.

פוקימון שמש וירח- חלוקת פוקימונים

בעקבות יציאת הסרט ה-20 של פוקימון, "פוקימון- אני בוחר בך!" (!Pokémon I Choose You), לאקרנים בזמן האחרון, חברת הפוקימון הבינלאומית אישרה שהחלוקות החוזרות של הצ'ריזארד של אש, הלוקאריו של סורל והפיפלאפ של ורייטי יחלו בחנויות פוקימונים ובמרכזי פוקימונים שונים ברחבי יפן מה-22 באוגוסט ועד ל-3 בספטמבר. בעקבות כך, גם החלוקה החוזרת של מיו תחל ותימשך מה-4 בספטמבר ועד ל-18 בספטמבר.

פוקימון זהב וכסף

זה כבר אושר שגרסאות מיוחדות של האריזות של המשחקים "פוקימון זהב" "ופוקימון כסף" ישוחררו ביבשת אירופה ב-22 בספטמבר 2017. האריזות הללו יכללו קוד הורדה מיוחד בעבור המשחקים לקונסולה הווירטואלית. נכון לבינתיים, לא ידוע אם האריזות הללו מכילות משהו נוסף ולא ידוע מה העלות שלהן.

המשך לילה טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
Adamon

עדכון ארוך ומושקע! ^-^