חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, מהלכי הזי החדשים של סולגאליאו ולונאלה ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

שלב חדש של דלמייס התחיל ויימשך עד ל-7 בנובמבר.

נוסף לכך, 'שלב התחרות' של מגה באנט החל גם הוא ויימשך עד ל-31 באוקטובר.

יתרה מזאת, השלבים החוזרים של הופה, לטיאס, מימיקיו וגנגר המפחיד (Spooky) החלו ויימשכו עד ל-31 באוקטובר.

לבסוף, גנגר זוהר מחולק כעת לכל השחקנים במשחק.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.28 של המשחק.

פוקימון שמש וירח- חלוקת הפיקאצ'ו של אש

לכבוד קידום הסרט ה-20 של פוקימון במערב, "פוקימון- אני בוחר בך!", החלה החלוקה של פיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת אלולה בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" שתיגמר ביום שני הקרוב. מהחלוקה הזו ניתן לקבל פיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת אלולה, שמגיע גם עם 'קריסטל הזי' המיוחד של פיקאצ'ו החובש כובע (ולא עם קריסטל הזי של פיקאצ'ו הרגיל שלא חובש כובע), "פיקאצ'וניום זי" ("Pikashunium Z"), שבעזרתו מכת הברק הרגילה של פיקאצ'ו יכולה להפוך 'למכת ברק 10,000,000 וולט' ('10,000,000 Volt Thunderbolt'). ניתן לקבל את הפיקאצ'ו הזה בעזרת הכנסת הקוד הבא במשחקי "פוקימון שמש וירח", שהוא: PIKACHU20. ניתן להשתמש בקוד הזה כדי לקבל רק פיקאצ'ו אחד מתוך 6 פיקאצ'ו שונים שחובשים את הכובעים של אש מסאגות האנימה השונות ששודרו לאורך השנים, ועל כן כדאי לבחור בקפידה איזה פיקאצ'ו מתוך השישה אתם רוצים. האיוונט של חלוקת הפיקאצ'ו שחובש את אחד מהכובעים של אש מסאגות האנימה השונות עתיד להסתיים מחר מאחר שכל שאר הפיקאצ'ו שחובשים את הכובעים השונים של אש כבר חולקו:

– מה-19 בספטמבר ועד ל-25 בספטמבר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת "פוקימון: מקורי" (הכוונה לסאגה הראשונה של פוקימון שכוללת את מחוזות קאנטו, ג'וטו ואיי תפוז)- נגמר!

– מה-26 בספטמבר ועד ל-2 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת הואן- נגמר!

– מה-3 באוקטובר ועד ל-9 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת סינו- נגמר!

– מה-10 באוקטובר ועד ל-16 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת יונובה- נגמר!

– מה-17 באוקטובר ועד ל-23 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת קאלוס- נגמר!

– מה-24 באוקטובר ועד ל-30 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת אלולה- החלוקה הנוכחית.

פוקימון גו- איוונט האלווין

איוונט 'האלווין' (Halloween, שזהו חג שנקרא גם 'ליל כל הקדושים') במשחק "פוקימון גו" התחיל. באיוונט זה, הפוקימונים מהדור השלישי- סייבלאי, שאפט, באנט, דאסקל ודאסקלופס החלו להופיע במשחק, וכמו כן גם פיקאצ'ו מיוחד שחובש כובע של מכשפה החל להופיע במשחק. בנוסף לכך, גם קיובון, גסטלי, דראוזי ופוקימונים מפחידים נוספים החלו להופיע במשחק בתדירות גבוהה יותר מהרגיל. יתרה מזאת, כחלק מאיוונט זה יהיה ניתן לקבל גם כמות כפולה של 'סוכריות' (Candy) כאשר תלכדו פוקימונים. בחנות המשחק נמכרות כעת גם קופסאות שי מיוחדות לכבוד החג, והן: 'הקופסה המיוחדת' (Special Box) שעולה 480 מטבעות (Coins) ומכילה בתוכה 5 'קטורות' (Incense), 6 אישורי Premium Raid Passes ו-10 גרגירי Pinap Berries, 'הקופסה המעולה' (Great Box) שעולה 780 מטבעות (Coins) ומכילה בתוכה 7 'קטורות' (Incense), 4 'סופר אינקובטורים' (Super Incubators), 3 אישורי Premium Raid Passes ו-10 גרגירי Razz Berries 'וקופסת האולטרה' (Ultra Box) שעולה 1480 מטבעות (Coins) ומכילה בתוכה 12 'קטורות' (Inceanse), 6 'סופר אינקובטורים' (Super Incubators), 6 'ביצי מזל' (Lucky Eggs) ו-6 אישורי Premium Raid Passes. כמו כן, כל המאמנים במשחק יקבלו בשביל הדמויות שלהם כובע שמבוסס על הפוקימון מהדור השביעי, מימיקיו. איוונט זה התחיל ב-20 באוקטובר ויימשך עד ל-2 בנובמבר.

בנוסף, אושר שבמהלך איוונט זה יהיה ניתן ללכוד גם סייבלאי זוהר וגם אושר שפוקימונים נוספים מהדור השלישי יתחילו להופיע במשחק "פוקימון גו" החל מחודש דצמבר.

לפניכם מוצג הסרטון שמראה את 'איוונט האלווין' ואת הפוקימונים החדשים שניתן ללכוד בו.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=eqTTNgyJm-o]

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מידע חדש על המשחקים

מידע חדש נחשף על המשחקים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'. דרך סרטון שפורסם שחושף את המידע החדש על משחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', ניתן לראות את מהלכי הזי החדשים של סולגאליאו ולונאלה. מהלך הזי החדש של סולגאליאו 'ונקרוזמה רעמת בין הערביים' (ששניהם יכולים ללמוד ולהשתמש בו), ייקרא (בתרגום חופשי לעברית): "מחיצת צריבת שמש" (Searing Sunraze Smash) שעל מנת להשתמש בו, סולגאליאו 'ונקרוזמה רעמת בין הערביים' צריכים קודם כל לדעת את המהלך: "מכת שמש פלדה" (Sunsteel Strike- שזהו המהלך המיוחד וסימן ההיכר של סולגאליאו). ומהלך הזי החדש של לונאלה 'ונקרוזמה כנפי השחר' (ששניהם יכולים ללמוד ולהשתמש בו), ייקרא (בתרגום חופשי לעברית): "מערבולת הרס ירח" (Menacing Moonraze Maelstrom) שעל מנת להשתמש בו, לונאלה 'ונקרוזמה כנפי השחר' צריכים קודם כל לדעת את המהלך: "קרן ירח" (Moongeist Beam- שזהו המהלך המיוחד וסימן ההיכר של לונאלה). בנוסף, 2 הצורות החדשות של נקרוזמה ('נקרוזמה כנפי השחר' 'ונקרוזמה רעמת בין הערביים') יוכלו ללמוד מתקפה חדשה, שנקראת: "פוטון גייזר" (Photon Geyser). כמו כן, 2 הצורות של נקרוזמה יוכלו ללמוד גם את המהלך המיוחד של נקרוזמה עצמו: "שריון מנסרה" (Prism Armor- שזהו המהלך המיוחד וסימן ההיכר של נקרוזמה). יתרה מזאת, הסרטון שפורסם חשף גם תכונה חדשה במשחקים, שנקראת: "רוטו לוטו" (Roto Loto), שזוהי תכונה שיכולה להעניק לכם מגוון של פריטים שונים, אפשרות להשתמש במהלכי זי של הפוקימון שלכם יותר מפעם אחת במהלך הקרב ועוד, בתנאי שיש לכם קשר טוב עם 'רוטום דקס', שככל שהקשר ביניכם יהיה טוב יותר כך תוכלו לקבל 'מרוטום דקס' יותר פריטים ולפתוח יותר תכונות חדשות ולהשתמש בהן.

לפניכם מוצג הסרטון שמראה את מהלכי הזי החדשים של לונאלה וסולגאליאו, את תכונת "רוטו לוטו" החדשה ועוד.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Uq11wlyxuwk]

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מהלך הזי החדש של מימיקיו

מוצר של פוקימון שיצא לחנויות מאשר שמימיקיו יקבל מהלך זי חדש משלו. מוצר הפוקימון שיצא לחנויות הוא צעצוע של 'טבעת זי' (Z-Power Ring) שמגיע עם קריסטל הזי של מימיקיו- "מימיקיום זי" (Mimikum Z). נכון לבינתיים, מהלך הזי של מימיקיו עוד לא ידוע.

 

המשך לילה טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.2 5 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות