חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, מהלך הזי החדש של מימיקיו נחשף ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

שלב חדש של דיטו התחיל ויימשך עד ל-14 בנובמבר.

נוסף לכך, 'שלב התחרות' של מגה מנקטריק החל גם הוא ויימשך עד ל-14 בנובמבר.

יתרה מזאת, השלבים החוזרים של קוסמוג וסולגאליאו החלו ויימשכו עד ל-20 בנובמבר, בעוד שהשלב החוזר של פרימרינה החל ויימשך עד ל-13 בנובמבר.

לבסוף, שלב ספארי התחיל ויימשך עד ל-13 בנובמבר. שלב זה כולל את פיקאצ'ו שקורץ (Winking), ראיצ'ו שקורץ (Winking), דארמניטאן, דארומאקה, מנקטריק, אלקטרייק וסטנטלר.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.18 של המשחק.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-7 בנובמבר, נחשפו שמות 4 הפרקים החדשים בסדרה:

ב-16 בנובמבר ישודר פרק 993 באנימה והוא- "פאבה מכה שנית! נבי נחטף!"

תקציר: לא ידוע עדיין.

ב-23 בנובמבר ישודר פרק 994 באנימה והוא- "מאמץ מלא בלילי! פעולת בריחה נחושה!"

תקציר: אש מודאג מהעובדה שנבי לא זז מאז התקרית 'בגן העדן השמימי' (Aether Paradise). וכאשר הוא גם מקבל את החדשות שלילי ברחה מהבית שלה ביחד עם גלאדיון, הוא לוקח את צרותיו להאלה, הקאהונה של האי מלמלה.

ב-30 בנובמבר ישודר פרק 995 באנימה והוא- "מזבח השמש! הירידה של סולגאליאו!"

תקציר: אש מגיע לאי פוני כדי לפגוש את הפוקימון האגדי, סולגאליאו. למרות זאת, סולגאליאו לא נמצא שם, ומי שכן נמצא שם הוא שומר האי אקלה, טאפו ללה. וממש לפני עיניו המופתעות של אש, טאפו קוקו והפוקימונים האחרים נוקטים פעולה מסוימת.

ב-7 בדצמבר ישודר פרק 996 באנימה והוא- "הזדרזו! מבצע: הצלת לוסמין!"

תקציר: אש והאחרים עוברים דרך 'חור תולעת אולטרה' (Ultra Wormhole) הודות לכוחותיו של סולגאליאו. המקום שאליו הם מגיעים בסופו של דבר הוא העולם שבו מתגוררות 'חיות האולטרה' (Ultra Beasts). הם מנסים להציל את לוסמין, אולם הפוקימונים שנמצאים בשליטתן של 'חיות האולטרה' עומדים בדרך שלהם.

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מידע חדש על המשחקים

סרטון חדש שפורסם מציג את הצוות החדש שצפוי להופיע במשחקים החדשים- 'צוות קשת רוקט' (Team Rainbow Rocket). הסרטון מראה שאת הצוות החדש- 'צוות קשת רוקט', ינהיג ג'ובאני, שהיה המנהיג של 'צוות רוקט'. והחברים בצוות החדש יהיו מנהיגים שונים של צוותים מרושעים אחרים שהופיעו במשחקים הקודמים, כמו: לייסאנדר- המנהיג של צוות פלייר ממחוז קאלוס, גטסיס- המנהיג של צוות פלזמה ממחוז יונובה ועוד, וכמו כן יהיה ניתן להילחם נגד כל אחד מהם. בנוסף לכך, במשחקים החדשים יהיה ניתן לאסוף גם 'מדבקות טוטם' (Totem Stickers), מדבקות שפזורות ברחבי המשחק, שיאפשרו לשחקנים לקבל 'פוקימוני טוטם' בהתאם למספר 'מדבקות הטוטם' שיש להם. יתרה מזאת, גם נחשף כי תכונה חדשה בשם 'סוכנות הקרבות' (Battle Agency) תתווסף למשחקים החדשים והיא תאפשר לשחקנים לשכור פוקימונים לקרבות שונים, וכאשר הם יביסו שחקנים אחרים ואת הפוקימונים שלהם, הם יוכלו לזכות בפריטים שונים. מספר הפוקימונים שבהם יהיה ניתן להשתמש כחלק מתכונה זו רק ילך ויגדל ככל שתתקשרו עם יותר שחקנים 'מפסטיבל פלאזה' (Festival Plaza).

לבסוף, זה מאושר שכל הפוקימונים האגדיים מהמשחקים הקודמים צפויים לחזור גם למשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'. אולם כדי שחלק מהפוקימונים האגדיים הללו יופיעו במשחקים החדשים, צריכים לקרות כמה דברים מיוחדים. למשל, כדי שגיראטינה יופיע, צריך שגם דיאלגה וגם פאלקיה יופיעו קודם לכן. כדי שסוויקון יופיע, צריך שגם ראיקו וגם אנטיי יופיעו קודם לכן. כדי שראיקוזה יופיע, צריך שגם גראודון וגם קיוגר יופיעו קודם לכן. כדי שקיורם יופיע, צריך שגם רשיראם וגם זקרום יופיעו קודם לכן. וכדי שלאנדורוס יופיע, צריך שגם טורנאדוס וגם תאנדורוס יופיעו קודם לכן. חלק מהפוקימונים האגדיים יהיו בלעדיים רק למשחק פוקימון מסוים, כלומר שהם יופיעו רק במשחק אחד, כמו: הו-או, ראיקו, גראודון, לטיאוס, דיאלגה, היטראן, רשיראם, טורנאדוס וזרניאס שיהיו בלעדיים רק למשחק הפוקימון 'אולטרה שמש' ויופיעו רק בו. בעוד שהפוקימונים האגדיים לוגיה, אנטיי, קיוגר, לטיאס, פאלקיה, רג'יגיגאס, זקרום, תאנדורוס ואיוולטל יהיו בלעדיים רק למשחק הפוקימון 'אולטרה ירח' ויופיעו רק בו.

לפניכם מוצג הסרטון שמראה את הצוות החדש- 'צוות קשת רוקט', את תכונת 'סוכנות הקרבות' החדשה, את 'מדבקות הטוטם', את הפוקימונים האגדיים שיופיעו במשחקים החדשים ועוד.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=BXhtZHn3vDc]

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מהלך הזי החדש של מימיקיו

לפני מספר ימים נחשף מהלך הזי החדש של מימיקיו. מהלך הזי הנ"ל הופך את המתקפה של מימיקיו- 'משחק קשוח' (Play Rough) למהלך הזי שלו, שנקרא: 'הבה נתכרבל לנצח' (Let's Snuggle Forever).

לפניכם מוצג הסרטון שמראה את מהלך הזי החדש של מימיקיו.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=36rWUGQ84W8]

* נ.ב. ביום שישי הקרוב, ה-17.11.17, משחקי הפוקימון החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' ייצאו לקהל הרחב ברחבי העולם!

המשך ערב טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות