חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, משימות חקר חדשות בפוקימון גו ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

במשחק "פוקימון שאפל" החל השבוע השביעי של מעגל האיוונטים שלו. מעגל זה ממשיך את 'שלב הקרבות' משבוע שעבר ואת השלבים הבאים שיפעלו במשך שבוע:

'שלב אתגר האולטרה', שהוא השלב של קיורם לבן.

'שלבי האתגר הגדול', שהם השלבים של צ'יקוריטה שקורץ (Winking), דיאלגה, לייקאנרוק, טוקסאפקס וסאלאזל.

שלב ספארי חדש שהתחיל ויימשך במשך שבועיים, שכולל בתוכו את דארומאקה, אלקטרייק, פלאסל, מיינון, אלולן דיגלט, דארמניטאן, פיקאצ'ו שקורץ (Winking), ראיצ'ו שקורץ (Winking), מנקטריק ואלולן דאגטריו.

שלב 'הפוקימון היומי' שמכיל בתוכו את לונאטון, טיירוג, קאסטפורם, מנטייק וסולרוק.

שלב 'הזדמנות אחת לכל יום' (שזהו שלב שניתן לשחק בו רק פעם אחת ביום), שהוא השלב של קוסמוג.

'ושלב התחרות' של מגה מנקטריק.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-23 במרץ, נחשף שם הפרק החדש בסדרה שישודר ביפן:

ב-12 באפריל ישודר פרק 1012 באנימה והוא- "תזרחי, חללית סלסטילה!"

תקציר: עלילת הפרק לא ידועה.

פוקימון גו

חברת "ניאנטיק" הכריזה על אלמנט חדש שיתווסף למשחק "פוקימון גו" ב-30 במרץ, שנקרא: משימות חקר (Research tasks). משימות אלה מתבצעות בעזרת השגת מטרות שונות, כמו בסיבוב הגלגל בנקודות ה-PokéStops, לכידת פוקימונים מסוימים וכדומה. בביצוע משימות אלה, ניתן לקבל חותמות מיוחדות (Stamps). משימות אלה נחלקות לשני סוגים:

מחקר שדה (Field Research)– שאלה משימות שניתן להשלימן על ידי סיבוב הגלגל בנקודות ה-PokéStops, מה שייתן למאמנים במשחק מטרות שיצטרכו לעמוד בהן כמו גילוי או לכידה של פוקימונים מסוימים, לחימה בקרבות וכולי.

מחקר מיוחד (Special Research)– אלה הן משימות מיוחדות שבדרך כלל פרופסור ווילו (Professor Willow) מבקש מהמאמנים למלא.

בכל אחד מסוגי המשימות ניתן לקבל פרסים גדולים, כולל מגוון רחב של פריטים שימושיים ואפילו סיכוי לפגוש בפוקימונים מסוימים. ניתן להשלים כמה משימות חקר שתרצו בכל יום. למשימות אלו יש גם דרגות קושי שונות, ולכן ככל שמשימות החקר יהיו מאתגרות יותר כך הפרסים שימתינו לכם בסופן יהיו גדולים יותר. בכל יום ניתן להרוויח רק חותמת (Stamp) אחת על ידי השלמת משימת מחקר שדה (Field Research) אחת לפחות, וכאשר אתם תשיגו 7 חותמות תוכלו לפתוח קופסה מיוחדת, שנקראת: 'פריצת דרך מחקרית' (Research Breakthrough), שמכילה בתוכה פרסים גדולים מאוד, כמו 'אבק כוכבים' (Stardust), פריטים מיוחדים ומסתוריים ואפילו ניתן לקבל כפרס סיכוי לפגוש פוקימון אגדי, כמו את הפוקימון האגדי מולטרס.

כדי לפגוש את הפוקימון האגדי מיו, צריך להשלים משימות מחקר מיוחד (Special Research), שבסופו של דבר יובילו אתכם אליו. כמו כן, שחקנים צריכים להיות בדרגה 5 ומעלה כדי לחפש את מיו, והם יכולים לחפש אותו רק פעם אחת.

פוקימון גו- תלבושות חדשות

תלבושות חדשות הופיעו במשחק "פוקימון גו". אלה הן תלבושות מיוחדות של מנהיגי מכון, שמבוססות על תלבושות הלוחמים ממשחקי הפוקימון אומגה רובי ואלפא ספיר. ניתן לקבל תלבושות אלו בכך שתרוויחו את מדליות מנהיגי המכון (Gym Leader medals). ברגע שתרוויחו את כל השורות של מדליות מנהיגי המכון ולבסוף תרוויחו גם את תג הזהב של מנהיגי המכון (Gold Gym Leader Badge), התלבושות יהיו זמינות לרכישה בחנות המשחק בתמורה למטבעות (Coins). את התלבושות הללו ניתן לקנות בשלושה צבעים: כחול, אדום וצהוב, שמייצגים את הצבעים של שלושת הצוותים במשחק (הצוות הכחול- צוות מיסטיק, הצוות הצהוב- צוות אינסטינקט והצוות האדום- צוות ואלור).

פוקימון גו- לוגיה

הפוקימון האגדי לוגיה החל להופיע שוב בקרבות ה-Raid Battles מה-16 במרץ ועד ל-2 באפריל. בנוסף לכך, לוגיה יידע את המהלך 'מתקפת שמיים' (Sky Attack), וערך הנזק של מתקפה זו עלה מ-70 ל-80. כמו כן, כל הפוקימונים שיודעים את המתקפה הזאת, יקבלו את תוספת הנזק הזו. יתרה מזאת, מאז שקרבות ה-Raid Battles נגד לוגיה החלו, התקבלו דיווחים רבים שאומרים שניתן להשיג דרך קרבות אלו גם לוגיה זוהר.

המשך לילה טוב וחג פסח שמח וכשר.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

1 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות