חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, מיוטו התחיל להופיע בפוקימון גו ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

שלב ספארי חדש התחיל ויימשך עד ל-15 באוגוסט. שלב זה כולל גרסאות שונות של פיקאצ'ו, כמו: פיקאצ'ו כועס (Angry), פיקאצ'ו שקורץ (Winking), פיקאצ'ו מאוהב (Enamored) ופיקאצ'ו שמחייך (Smiling). כמו כן, שלב זה גם מכיל פיקאצ'ו בתלבושת צ'ריזארד.

נוסף לכך, השלבים החוזרים של דיאלגה ופאלקיה החלו גם הם ויימשכו עד ל-18 באוגוסט.

יתרה מזאת, השלבים החוזרים של מלואטה ובידריל החלו ויימשכו עד ל-25 באוגוסט.

לבסוף, 'אתגר ההתחברות' (login challenge) המיוחד התחיל ב-8 באוגוסט ויימשך עד ל-1 בספטמבר. כחלק מאתגר זה, אם התחברתם ונכנסתם למשחק במשך 5 ימים או יותר, תוכלו לקבל 5 לבבות (hearts). אם התחברתם למשחק במשך 10 ימים או יותר, תוכלו לקבל פיקאצ'ו חגיגי (Celebration). ואם התחברתם למשחק במשך 15 ימים או יותר, תוכלו לקבל 'מהירות מגה' אחת (Mega Speedup). הפרסים הללו יחולקו לשחקנים שעמדו באתגר ב-5 בספטמבר.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך לעדכן את המשחק לגרסה 1.4.19.

פוקימון שאפל 3DS

העדכון האחרון של המשחק 'פוקימון שאפל' שוחרר והוא מכיל הרבה שלבים חדשים בשביל הגרסה התלת המימדית של המשחק (3DS version). יתרה מזאת, גם נוספו עוד שלבים למשחק 'פוקימון שאפל מובייל' (Pokémon Shuffle Mobile). 

פוקימון דואל

ב-8 באוגוסט יצאה גרסה חדשה של 'פוקימון דואל' בעקבות התחזוקה השבועית של המשחק. העדכון הזה מעלה את המשחק לגרסה 4 והוא כולל מגוון של שינויים. ראשית, מגבלת הערך המקסימלי של מחירי 'הלוחות' (plates) בקרב גדלה מ-6 ל-8. שנית, מגה ההתפתחות שוחררה למשחק, ומפתחי המשחק הסבירו שאת מגה ההתפתחות 'בפוקימון דואל' יהיה ניתן להפעיל על ידי שימוש 'בלוח' (plate) של אבן המגה של הפוקימון. כמו כן, אתם תוכלו כעת לבחור את הצוות שתרצו להצטרף אליו בעבור 'המשימות הקבוצתיות' (Team Matches) השונות במשחק. הצוותים מופרדים על ידי וינאזור, צ'ריזארד ובלסטויז. נוסף לכך, העדכון הזה כולל גם תיקוני באגים שונים שהתגלו במשחק והוא לוקח כ-163 מגה בייט (MB) מזיכרון המכשיר. כדי לשחק במשחק יש צורך לעדכן אותו. יתרה מזאת, בעדכון זה גם נעשו כמה שינויים למספר פוקימונים, כמו 'בגבולות' (Balance) שלהם:

גיראטינה

עוצמת המתקפה 'טופר צל' (Shadow Claw) עלתה מ-110 ל-130, המתקפה 'חיתוך' (Slash) השתנתה למתקפה Will-o-Wisp והמתקפה 'חיתוך' (Slash) השתנתה פעם נוספת למתקפה Hex.

ראיקוזה

עוצמת המתקפה 'מהירות קיצונית' (Extreme Speed) עלתה מ-120 ל-140.

לטיאס

עוצמת המתקפה 'כדור ערפל' (Mist Ball) עלתה מ-110 ל-130 ועוצמת המתקפה 'נשימת דרקון' (Dragon Breath) עלתה מ-70 ל-100.

לטיאוס

עוצמת המתקפה 'טיהור ברק' (Luster Purge) עלתה מ-120 ל-140 ועוצמת המתקפה 'נשימת דרקון' (Dragon Breath) עלתה מ-70 ל-100.

דראדיגון

עוצמת המתקפה 'נקמה' (Revenge) עלתה מ-40 ל-70.

דרטיני

המתקפה 'זנב סטירה' (Tail Slap) השתנתה למתקפה 'זנב מקפיא' (Freezing Tail).

בנוסף למגה ההתפתחות ששוחררה למשחק 'פוקימון דואל', נוספו להן עוד כמה תכונות חדשות למשחק, כמו: שינויים ברמת הנדירות של הפוקימונים במשחק, פריט חדש שעוזר בהעלאת הפוקימונים שלך לדרגה 10 שנקרא Carmonite שמתחבר לפוקימון כדי להעלות אותו לדרגה החדשה, 'חדר משימות' (Room Matches) חדש שכולל גם 'אולמות' (Halls) שיש בהם הגבלות מיוחדות לכל השחקנים כמו שימוש בפוקימונים מסוגים מסוימים בלבד ובמשחק יש עכשיו גם ליגה חדשה. פוקימונים מסאגת אלולה (שמש וירח) 'ומשימות קבוצתיות' (Team Matches) יגיעו גם הם למשחק כחלק מאיוונטים עתידיים. למשחק התווספו גם פיגורות חדשות של פוקימונים, כולל מגה התפתחויות, והן:

פיגורות ה-UX- מגה צ'ריזארד X, מגה צ'ריזארד Y ומגה בידריל.

פיגורות ה-R- אוואלוג ופאנגורו.

פיגורות ה-UC- ברגמייט ופאנצ'אם.

גם נוסף למשחק Orange Time Booster חדש, שמובטח שהוא מחזיק בפוקימון מסוג קרח או דרקון. כמו כן, גם שוחררו 10 pack booster מיוחדים שמובטח שהם מחזיקים בפיגורת EX או UX. לבסוף, התווספו למשחק גם מגוון של 'לוחות' (Plate) חדשים שמתמקדים במגה התפתחויות והתווסף גם לוח 'תקופת התלם' (Eon Flute plate).

פוקימון גו

מסע פרסום חדש של 'פוקימון גו' שקשור לנקודות הזכות 'שבגוגל פליי' (Google Play credit) התחיל ביפן. מה-7 באוגוסט ועד ל-3 בספטמבר, במידה ורכשתם את החבילה המיוחדת של 'פוקימון גו- גוגל פליי' (Special pack of Pokémon GO Google Play) במחיר של בין 1,500 יין (¥) ל-50,000 יין (¥) של נקודות זכות במרכזי פוקימונים נבחרים ביפן, חנויות פוקימונים ובחנויות של החברה "סבן אילבן" ("סבן אילבן" היא רשת חנויות נוחות בינלאומית שבסיסה בארצות הברית ושפועלת ב-16 מדינות שונות, שביניהן גם יפן), תוכלו לקבל 'קופסת מתנה' (gift box) במשחק 'פוקימון גו' שמכילה בתוכה 20 פוכדורים (Poké Balls), 8 'פוכדורים מעולים' (8 Great Balls), 8 'פוכדורי אולטרה' (8 Ultra Balls), 'קטורת' (Incense) אחת 'וביצת מזל' (Lucky Egg) אחת כמתנה מיוחדת.

פוקימון גו- פסטיבל פיקאצ'ו

במהלך 'פסטיבל הפיקאצ'ו' (Pikachu Outbreak) שנערך בעיר הנמל יוקוהמה שביפן במשך הימים הקרובים, התקבלו דיווחים רבים על פיקאצ'ו זוהרים שנמצאים 'בפסטיבל פיקאצ'ו', ועל כן זה אומר שגם ראיצ'ו זוהרים זמינים כעת (משום שניתן לפתח את הפיקאצ'ו הזוהרים שנתפסו בפסטיבל לראיצ'ו זוהרים). נכון לבינתיים, לא ידוע מתי או אם בכלל הפיקאצ'ו והראיצ'ו הזוהרים הללו או 'פסטיבל הפיקאצ'ו' (Pikachu Outbreak) עצמו יגיעו גם אל מחוץ ליפן.

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- לייקאנרוק בצורת בין הערביים

מספר תמונות ששוחררו בכתב העת 'קורוקורו' (CoroCoro) בשבוע שעבר הציגו את לייקאנרוק בצורת בין הערביים (Dusk Form). התמונות הללו מגלות לנו שלייקנארוק בצורת בין הערביים יוכל ללמוד את המהלכים 'אקסלרוק' (Accelrock, שזהו המהלך המיוחד וסימן ההיכר של לייקאנרוק בצורת חצות היום ובצורת בין הערביים) 'והתנגדות' (Counter), שהם מהלכים אשר זהים למהלכים של 2 הצורות האחרות של לייקאנרוק- 'אקסלרוק' (Accelrock) זהו מהלך שיש גם ללייקאנרוק בצורת 'חצות היום' (Midday Form) 'והתנגדות' (Counter) זהו מהלך שיש גם ללייקאנרוק בצורת 'חצות הלילה' (Midnight Form). כמו כן, תהיה לו היכולת 'טופר קשוח' (Tough Claws). עוד ידוע, שלייקאנרוק בצורת בין הערביים יהיה מסוג אבן בלבד ושהוא יהיה בגובה של 0.8 מטרים ובמסה של 25 קילוגרמים. זה גם אושר שכאשר לייקאנרוק בצורת בין הערביים (Dusk Form) תוקף, עיניו הופכות לאדומות בדומה לעיניו של לייקאנרוק בצורת חצות הליל (Midnight Form), כשהוא משחרר את רוח הלחימה (fighting spirit) שלו.

 

בנוסף לכך, רוקראף מיוחד שיכול להתפתח ללייקאנרוק בצורת בין הערביים (Dusk Form) יחולק לכל השחקנים דרך 'רשת נינטנדו' (Nintendo Network) בעבור משחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' מיום שישי, ה-17 בנובמבר 2017, ועד ליום רביעי, ה-10 בינואר 2018. כדאי לציין, שזה כבר אושר שאת לייקאנרוק בצורת בין הערביים לא יהיה ניתן להשיג בדרכים רגילות במשחקים הללו (פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח') אלא רק דרך החלוקה של הרוקראף המיוחד, שאותו כבר יהיה אפשר לפתח ללייקאנרוק בצורת בין הערביים. את הרוקראף המיוחד יהיה ניתן לפתח ללייקאנרוק בצורת בין הערביים, רק בין ה-17 בנובמבר 2017 ל-10 בינואר 2018, ולאחר מכן כבר לא יהיה ניתן לפתח אותו יותר לצורה הזו.

כמו כן, לפניכם מוצג הסרטון שמראה את לייקאנרוק בצורת בין הערביים, כיצד הוא נלחם בקרב ואיך הוא לפתח את רוקראף.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1xw9cCBlncQ]

פוקימון: מנגה- הרפתקאות פוקימון- כרך 53

אחרי כמעט 3 שנים ללא כל הוצאה לאור, הכרך החדש של מנגת "הרפתקאות פוקימון" (Pokémon Adventures), שנקראת במקור ביפן "ספיישל מפלצות כיס" (Pocket Monsters Special), יצא לפני מעט יותר משבוע וזהו הכרך ה-53 במספר בסדרה זו. כרך זה מהווה את ההמשך לסאגת "שחור 2 ולבן 2" (Black 2 & White 2 Saga) ומתמקד בדמויות- ווהי-טו (Whi-two) ולאק-טו (Lack-two), בזמן שהם מטיילים להם במחוז יונובה.

פוקימון שמש וירח

ברחבי העולם החל איוונט למשחקי "פוקימון שמש וירח". איוונט זה נותן את אבני המגה של מגה גארדוויר, מגה גאלייד, מגה לופאני ומגה דיאנסי. ניתן לקבל את הפרסים הללו על ידי הכנסת הקוד הבא במשחקי "פוקימון שמש וירח", שהוא: POYONG. נכון לעכשיו, תאריך סיומו של איוונט זה עוד לא ידוע, אז כדאי שתנסו להשיג את הפריטים הללו כמה שיותר מהר וכל עוד זה זמין ואפשרי.

 

פוקימון שמש וירח- חלוקת טאפו קוקו זוהר

באירופה, באוסטרליה ובצפון אמריקה, החלוקה של טאפו קוקו הזוהר נגמרה ב-14 באוגוסט, כאשר היה ניתן להשיג אותו דרך 'רשת נינטנדו' (Nintendo Network) בלחיצה על 'המתנה המסתורית' (Mystery Gift). לטאפו קוקו הזוהר היה 'טבע ביישני' (Timid Nature) והוא החזיק בפריט 'זרע חשמלי' (Electric Seed). איוונט זה היה הדרך היחידה להשיג טאפו קוקו זוהר במשחקי "פוקימון שמש וירח".

 

פוקימון שמש וירח- חלוקת אלולן אקזגיוטור

כמו בכל שנה, כחלק מאליפות הפוקימון העולמית, יחולקו פוקימונים מיוחדים לכל המשתתפים באירוע. השנה, הפוקימון שיחולק הינו אלולן אקזגיוטור מיוחד. פוקימון זה הוא בדרגה 50 עם היכולת 'קציר' (Harvest) והוא מחזיק בפריט 'גרגר סיטרוס' (Sitrus Berry). הוא יודע את המהלכים 'החלפת כוח' (Power Swap), 'לחגוג' (Celebrate), 'סופת עלים' (Leaf Storm) 'ומטאור דרקון' (Draco Meteor).

פוקימון שמש וירח- חלוקת מימיקיו ודיטו

במהלך 'פסטיבל הפיקאצ'ו' (Pikachu Outbreak) שנערך בעיר הנמל יוקוהמה שביפן, בנוסף לחלוקת הפיקאצ'ו שהוכרזה בעבור המשתתפים באירוע, כעת השחקנים יהיו מסוגלים לקבל גם מימיקיו 'ופיקאצ'ו-דיטו' (Pikachu Ditto) מיוחדים בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח". מימיקיו בדרגה 10 ויודע את המהלכים 'העתק' (Copycat), 'עיני בובת-תינוק' (Baby-Doll Eyes), 'התזה' (Splash) 'ותדהמה' (Astonish). 'ופיקאצ'ו-דיטו' יחזיק בפריט 'כדור אור' (Light Ball).

פוקימון שמש וירח- חלוקת סאלאזל

איוונט חלוקת הסאלאזל החל במדינות רבות. בארצות הברית האיוונט יתקיים בחברת "Gamestop" מה-14 באוגוסט ועד ל-4 בספטמבר. גם באוסטרליה האיוונט הזה יתקיים, בחברת "EB Games" מה-14 באוגוסט ועד ל-4 בספטמבר. בקוסטה ריקה האיוונט יתקיים בחנות למשחקי הווידיאו "Tienda Vertigo" עד ל-4 בספטמבר. ובפנמה (שזוהי מדינה במרכז יבשת אמריקה) האיוונט יתקיים בחנות למשחקי הווידיאו "Esti Games". מיקומים ותאריכים נוספים שבהם איוונט זה יתקיים ייחשפו בהמשך.

פוקימון גו- מיוטו

ב-14 באוגוסט, התקיים איוונט 'באצטדיון פוקימון גו' (Pokémon GO Stadium) בעיר הנמל יוקוהמה שביפן ובמסגרת איוונט זה הפוקימון האגדי, מיוטו, החל להופיע כ-Raid Boss בקרבות ה-Raid Battles 'באצטדיון פוקימון גו' (Pokémon GO Stadium). כאשר מיוטו מובס, ניתן לקבל עד 50 'פוכדורי פרימייר' (Premier Balls) כדי ללכוד אותו ומי שהיה באיוונט 'באצטדיון פוקימון גו' (Pokémon GO Stadium) בעיר יוקוהמה שביפן, היה בעל סיכויים גבוהים ללכוד את מיוטו. בנוסף לכך, גם אושר שמיוטו יתחיל להופיע בקרבות Raid Battles אקסקלוסיביים, בלעדיים ומיוחדים בשבועות הקרובים. אך בקרבות ה-Raid Battles המיוחדים כנגד מיוטו, יש צורך בהזמנות (invitation) מיוחדות בשביל להצטרף לקרב הזה ואתה יכול להיות מוזמן לקרב שכזה רק אם הבסת Raid Boss בזמן האחרון במכון הקרב שבו יופיע הפוקימון האגדי. לאחר מכן, במידה ואתה עונה על התנאים, יש סיכוי שתקבל תאריך ושעה בשביל קרב ה-Raid battle שלך כנגד מיוטו. ואז כל מה שיישאר לך לעשות, הוא להתכונן לקרב שלך כנגד מיוטו לפי התאריך והשעה שניתנו לך. פוקימונים נדירים נוספים יופיעו גם הם בקרבות Raid Battles אקסקלוסיביים ובלעדיים בעתיד הקרוב.

בנוסף לכך, הוחלט שהציפורים האגדיות- מולטרס, זאפדוס, ארטיקונו ולוגיה, ימשיכו להופיע בקרבות Raid Battles ברחבי העולם עד ל-31 באוגוסט, ועד לתאריך זה יהיה ניתן להמשיך להילחם בהן ואולי גם ללכוד אותן.

המשך לילה טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

1 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות