חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, נקרוזמה רעמה של דמדומים ונקרוזמה כנפיים של שחר ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל- חלק א'

שלב חדש של טאפו בולו התחיל ויימשך עד ל-19 בספטמבר.

נוסף לכך, שלב מיוחד של טייפ: נאל החל גם הוא ויימשך עד ל-19 בספטמבר.

יתרה מזאת, שלב ספארי חוזר החל. שלב זה כולל את אברה, קדברה, אלקזם, טאורוס, אודיש, גלום וויילפלום.

כמו כן, 'שלב התחרות' של דסידואיי החל גם הוא ויימשך עד ל-12 בספטמבר.

בנוסף, השלבים החוזרים של רשיראם ומאצ'אמפ החלו ויימשכו עד ל-19 בספטמבר.

לבסוף, ישנו האתגר המיוחד של פיקאצ'ו (החגיגי) שעכשיו מחולק במתנה.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.18 של המשחק.

פוקימון שאפל- חלק ב'

שלב חדש של סילבאלי התחיל ויימשך עד ל-26 בספטמבר.

נוסף לכך, שלב מיוחד של טורטנייטור החל גם הוא ויימשך עד ל-26 בספטמבר.

יתרה מזאת, שלב של פוריגון Z, שבדרך כלל ניתן למצוא אותו בשלבי מומחים (Expert stages), החל ויימשך עד ל-19 בספטמבר.

כמו כן, 'שלב התחרות' של מגה אלקזם התחיל ויימשך עד ל-19 בספטמבר. בתחרות זו מותר להשתמש רק בפוקימונים ניטראליים ובפוקימונים לא אפקטיביים במיוחד (הכוונה לפוקימונים שלא אפקטיביים במיוחד נגד מגה אלקזם).

לבסוף, השלבים החוזרים של סלבי וסלאקינג החלו גם הם ויימשכו עד ל-26 בספטמבר.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך לעדכן את המשחק לגרסה 1.4.22.

פוקימון דואל

ב-13 בספטמבר שוחרר עדכון חדש למשחק 'פוקימון דואל'. העדכון הזה מעלה את המשחק לגרסה 4.0.3 העדכון הזה כולל תיקוני באגים שונים שהתגלו במשחק והוא לוקח כ-163 מגה בייט (MB) מזיכרון המכשיר. כדי לשחק במשחק יש צורך לעדכן אותו.

בעדכון החדש ששוחרר למשחק התווספו גם פיגורות חדשות של פוקימונים, כולל הפיגורות הראשונות של הפוקימונים ממחוז אלולה, והן:

פיגורות ה-EX- טאפו קוקו, ויקאוולט ומגנזון.

פיגורות ה-R- מגנטון ואלקטרוד.

פיגורות ה-UC- גראבין, צ'רצ'אבאג ואוריקוריו (pom-pom style).

יתרה מזאת, גם שוחררו 10 pack booster מיוחדים שמובטח שהם מחזיקים בפיגורת EX או UX.

לבסוף, ב-5 בספטמבר חברת הפוקימון הבינלאומית חשפה שפיגורות חדשות של פוקימונים זוהרים צפויות להגיע למשחק בנקודת זמן כלשהי בקרוב. נכון לבינתיים, לא ידועים פרטים נוספים על הגרסאות הללו של הפוקימונים הזוהרים.

פוקימון שמש וירח- עונת הקרבות השישית- חוקי הקרב

חוקי הקרב המיוחדים עבור עונת הקרבות השישית נחשפו. עונת הקרבות השישית תחל ב-12 בספטמבר ותימשך עד ל-14 בנובמבר 2017, והיא תפעל על משחקי "פוקימון שמש וירח".

בעונת הקרבות הזו ניתן להשתמש רק בפוקימונים שלא דורגו בין 15 הפוקימונים ששחקנים השתמשו בהם הכי הרבה בעונות הקרב הקודמות- עונות הקרב 2-5.

סוג הקרב: קרב יחיד.

פוקימונים מותרים לשימוש: כל הפוקימונים מהפוקידקס (פוקידע) הלאומי.

פוקימונים אסורים לשימוש: מיוטו, מיו, לוגיה, הו-או, סלבי, קיוגר, גראודון, ראיקוזה, ג'יראצ'י, דיאוקסיס, דיאלגה, פאלקיה, גיראטינה, פיונה, מאנאפי, דארקראי, שיימין, ארכיאוס, ויקיטיני, רשיראם, זקרום, קיורם, קלדאו, מלואטה, ג'נסקט, זרניאס, איוולטל, זיגארד, דיאנסי, הופה, וולקניון, קוסמוג, קוסמום, סולגאליאו, לונאלה, נקרוזמה, מאגירנה, מארשדו, אש-גרנינג'ה, צ'ריזארד, גנגר, גרידוס, פוריגון 2, בלייזיקן, סלמנס, גארצ'ומפ, לוקאריו, היפודון, ממוסוויין, פרוטורן, לאנדורוס, גרנינג'ה, איג'יסלאש, מימיקיו, טאפו קוקו, טאפו ללה וטאפו פיני.

שאר החוקים הרגילים תקפים גם הם, כמו החוק שאומר שאם הפוקימון הוא מעל דרגה 50 הדרגה שלו תרד במהלך הקרב לדרגה 50 ואם הפוקימון כבר מתחת לדרגה 50 אז הדרגה שלו תישאר ללא שינוי, והחוק שאומר שאתה יכול לבחור רק ב-3 פוקימונים מתוך שישיית הפוקימונים שלך במהלך הקרב, והכלל שאומר שאסור שיהיו לך 2 פוקימונים בצוות שלך שמחזיקים באותו הפריט וכולי. יתרה מזאת, כל קרב נמשך עד 10 דקות עם הגבלת זמן לתורות שמתחלפים בכל 60 שניות. הפוקימונים בצוות שלך יכולים להיות רק ממשחקי הפוקימון הבאים: X, Y, אומגה רובי, אלפא ספיר ושמש וירח.

פוקימון זהב וכסף

חברת "אמזון" (Amazon) ביפן הוסיפה לאתר שלה אפשרות להזמנות מראש של המשחקים "פוקימון זהב" "ופוקימון כסף" (Pokémon Gold & Silver) בעבור השחרור הקרוב של משחקים אלה לקונסולת ה-3DS של חברת "נינטנדו", כאשר את שני המשחקים יהיה ניתן להוריד דרך הורדה דיגיטלית וגם יהיה ניתן לרכוש את אריזות המשחקים הפיזיות. עם זאת, גם אושר שאם תרכוש את המשחקים הללו באתר של "אמזון" יפן (Amazon Japan), אתה תקבל גם ערכת נושא תלת מימדית (3DS) מיוחדת שקשורה לדמויות במשחקים "פוקימון זהב וכסף". נכון לבינתיים, לא ידוע במה כרוכה ערכת הנושא התלת מימדית הזו בעבור המשחקים.

פוקימון גו- איוונטים אזורי הספארי

חברת "ניאנטיק" (Niantic) חשפה פרטים חדשים אודות איוונטים אזורי הספארי (Safari Zone events) שיתקיימו ביבשת אירופה בקרוב. באיוונטים הללו, השחקנים יקבלו מדליה מיוחדת במשחק (in-game medal), הם יוכלו לקבל ביצים מיוחדות שבוקעות לאחר הליכה למרחק של 2 קילומטרים מנקודות PokéStops שונות באזור ועוד. כמו כן, 'פתיונות' (Lures) יופעלו במהלך כל היום בכל נקודת PokéStop באזור במהלך איוונטים אזורי הספארי כך ששחקנים שנמצאים באותו האזור יוכלו ללכוד פוקימונים שונים, כמו קנגסקאן, צ'נסי, לרביטר ועוד. יתרה מזאת, לשחקנים באיוונטים הללו יהיו סיכויים גבוהים יותר למצוא מג'יקארפ זוהר, פיקאצ'ו זוהר וצורות שונות של אנון. האיוונטים הללו יתקיימו ב-16 בספטמבר בגרמניה, בצרפת ובספרד בתוך מרכזי הקניות של חברת "Ubibail-Rodamco" שנמצאים באוברהאוזן (שבגרמניה), בפריז (שבצרפת) ובברצלונה (שבספרד), כאשר את הכרטיסים לאירוע ניתן לרכוש בעמוד "הפייסבוק" (Facebook) של מרכזי הקניות הללו. במהלך האיוונטים הללו, מכוני הקרב (Gyms) וקרבות ה-Raid Battles במרכזי הקניות הללו לא יהיו זמינים או פעילים.

בנוסף לכך, גם נחשפו כמה תאריכים חדשים של איוונטים אזורי ספארי נוספים שצפויים להתקיים בקרוב:

ב-7 באוקטובר, יתקיים איוונט אזור ספארי ב-"Fisketorvet" שזהו קניון בעיר קופנהגן שבדנמרק ובקניון "צ'רני מוסט" (Centrum Cerny Most) שנמצא בעיר פראג שבצ'כיה. ב-15 באוקטובר, איוונטים אזורי ספארי נוספים יתקיימו "בקניון של סקנדינביה" (Mall of Scandanavia) שנמצא בעיר סטוקהולם שבשוודיה ובקניון "Winkelcentrum Stadshart Amstelveen" שנמצא בעיר אמסטלפיין שבהולנד.

לבסוף, אישורי Exclusive Raid Passes (שאלה אישורי מעבר מיוחדים לקרבות ה-EX Raid Battles) מחולקים כעת בהדרגה לשחקנים שונים בעבור קרבות ה-Raid Battles האקסקלוסיביים שמכילים את מיוטו.

פוקימון שמש וירח

ברחבי העולם החל איוונט למשחקי "פוקימון שמש וירח". איוונט זה נותן את אבני המגה של מגה לטיאס, מגה לטיאוס, מגה אמפרוס ומגה אלטריה. ניתן לקבל את הפרסים הללו על ידי הכנסת הקוד הבא במשחקי "פוקימון שמש וירח", שהוא: DRACHE. את אבני המגה הללו יהיה ניתן לקבל עד ל-31 באוקטובר.

קלפי פוקימון TCG– "פלישת הארגמן"

חברת הפוקימון הבינלאומית אישרה את יציאת סדרת הקלפים הבאה בקלפי ה-TCG- "פלישת הארגמן" (Crimson Invasion), שתצא לקהל הרחב ב-3 בנובמבר. סדרת הקלפים הזו מבוססת על סדרות הקלפים שאמורות לצאת השבוע ביפן. סדרת הקלפים הזו תכיל למעלה מ-110 קלפים, כולל את "גאזלורד ג'י-איקס" (Guzzlord-GX) "ואלולן אקזגיוטור ג'י-איקס" (Alolan Exeggutor GX), תוך כדי הבאת "חיות האולטרה ג'י איקס האדומות" (Red GX Ultra Beasts) לזירת הקרב.

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- נקרוזמה רעמה של דמדומים ונקרוזמה כנפיים של שחר

התמונות החדשות שנחשפו בכתב העת 'קורוקורו' (CoroCoro) חושפות מספר חדשות על משחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'. התמונות אשר נחשפו מאשרות שהצורות החדשות של הפוקימונים האגדיים, סולגאליאו ולונאלה, שמוצגות על גבי האריזות של המשחקים החדשים (האריזות של משחקי פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח') הן בעצם מיזוג של הפוקימון האגדי נקרוזמה עם הפוקימונים האגדיים, סולגאליאו ולונאלה, כשנקרוזמה "סופג" את שניהם. הצורה של נקרוזמה וסולגאליאו, נקראת: "נקרוזמה רעמה של דמדומים" ("Necrozma Mane of Twilight"). והצורה של נקרוזמה ולונאלה, נקראת: "נקרוזמה כנפיים של שחר" ("Necrozma Wings of Dawn"). כמו כן, ל-2 הצורות החדשות הללו יש גם את המהלכים המיוחדים של סולגאליאו ולונאלה- "מכת שמש פלדה" (Sunsteel Strike- שזהו המהלך המיוחד וסימן ההיכר של סולגאליאו) "וקרן ירח" (Moongeist Beam- שזהו המהלך המיוחד וסימן ההיכר של לונאלה). נכון לבינתיים, לא ידועים פרטים נוספים אודות הצורות החדשות הללו.

לפניכם מוצגת התמונה הנ"ל.

 

* נ.ב. החל מה-13 בספטמבר, העונה ה-20 של פוקימון (שמש וירח) תשודר בערוץ הילדים, מראשון עד חמישי בשעה 16:45.

המשך לילה טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות