חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, סודותיו של נקרוזמה מתחילים להיחשף ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

שלב מיוחד של נקרוזמה התחיל ויימשך עד ל-28 בנובמבר.

נוסף לכך, שלב חדש שדומה 'לשלב קרבות', שמאפשר לך להעלות את הפוקימון שלך לדרגה המקסימלית החל גם הוא ויימשך עד ל-28 בנובמבר.

לבסוף, השלבים החוזרים של לונאלה וראולט החלו ויימשכו עד ל-28 בנובמבר.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.29 של המשחק.

פוקימון גו

לכבוד היציאה הקרובה של משחקי הפוקימון החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', יצא עדכון מיוחד למשחק 'פוקימון גו' שהוסיף למשחק זה תלבושות חדשות למאמנים ולמאמנות במשחק. תלבושות אלה מבוססות על התלבושות של הדמויות ממשחקי הפוקימון החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', והן כוללות כובעים, חולצות, מכנסיים, נעליים ותרמילים שמתאימים גם למאמנים וגם למאמנות במשחק.

 

 

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- ערכת נושא חדשה

ערכת נושא חדשה הוכרזה בעבור קונסולת ה-3DS של חברת "נינטנדו". ערכת הנושא הזו מבוססת על משחקי הפוקימון החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'אולטרה ירח', ואפשר לראות בה את 'נקרוזמה רעמת בין הערביים' ואת 'נקרוזמה כנפי השחר'. ערכת הנושא הזו צפויה להשתחרר ב-17 בנובמבר, ביום שישי הקרוב, ביחד עם משחקי הפוקימון החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'.

 

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מידע חדש על המשחקים

סרטון חדש שפורסם היום מכיל את המידע החדש האחרון בנוגע למשחקי הפוקימון החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח', לפני יציאתם לקהל הרחב ביום שישי הקרוב. בסרטון זה ניתן לראות שיהיה ניתן ללמד פוקימונים מתקפות שונות שהם אינם יכולים ללמוד בדרכים רגילות במשחקים החדשים, כמו על ידי עליית רמה או בעזרת 'מכונת מתקפות' (TM, שזהו פריט שניתן להשתמש בו כדי ללמד את הפוקימון שלך מתקפה כלשהי), בתמורה 'לנקודות קרב' (Battle Points), שאפשר להרוויח אותן על ידי ניצחונות בקרבות מיוחדים, כמו בניצחון 'בכיפת קרב מלכותי' (Battle Royal Dome) או בניצחון 'בקרב עץ' (Battle Tree). יתרה מזאת, בסרטון ניתן לראות גם פוקימון גדול ונוצץ מאוד שככל הנראה יהיה הצורה החדשה של נקרוזמה. כמו כן, בסוף הסרטון ניתן לראות כפתור נוצץ שכתוב עליו 'התפרצות אולטרה' (Ultra Burst), שבלחיצה עליו לא ידוע בדיוק מה קורה.

לפניכם מוצג הסרטון שמראה את 'נקודות הקרב', את הצורה החדשה והנוצצת של נקרוזמה ועוד.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=5YQkVWhSNCU]

המשך ערב טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות