חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, ערכות נושא חדשות ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

שלב מיוחד של פיקאצ'ו, שחובש את הכובע של אש ממחוז יונובה, התחיל ויימשך עד ל-4 ביולי.Pokémon Shuffle

נוסף לכך, שלב מיוחד של לאקסריי החל גם הוא ויימשך עד ל-4 ביולי.

יתרה מזאת, 'שלב הקרבות' החוזר של לטיאוס החל ויימשך עד ל-11 ביולי.

לבסוף, 'שלב תחרות' חדש של מגה גרידוס זוהר החל, אך לשלב זה מלוות מספר מגבלות:

ראשית, אתה יכול להשתמש רק בפוקימונים מסוג חשמל או נורמל.

ושנית, פוקימוני המגה היחידים שאתה יכול להחזיק בצוות שלך, הם: מגה אמפרוס, מגה אודינו, מגה קנגסקאן או מגה לופאני.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך לעדכן את המשחק לגרסה 1.4.16.

 

 

קידום הסרט ה-20- חלוקת פיקאצ'ו

לכבוד הסרט ה-20 של פוקימון ('אני בוחר בך!'), החל קידום נוסף של הסרט ביפן. מי שרכש לאחרונה כרטיסיםPokémon Sun & Moon לסרט ה-20 של פוקימון ביפן, יקבל קוד סידורי מיוחד שיוכל לתת לו במשחקי "פוקימון שמש וירח", אחד מתוך שישה פיקאצ'ו שונים שכל אחד מהם חבוש בכובע אחר של אש מסאגות האנימה השונות ששודרו לאורך השנים. למשל, בעזרת הקוד הזה יהיה ניתן לקבל פיקאצ'ו מיוחד שחובש את הכובע של אש מסאגת אלולה (הסאגה הנוכחית שמשודרת ביפן) ושיודע את המתקפה זנב ברזל, מתקפה שבדרך כלל פיקאצ'ו לא יכול ללמוד בדרכים רגילות במשחקי "פוקימון שמש וירח". פיקאצ'ו זה גם מגיע עם 'קריסטל הזי' המיוחד של פיקאצ'ו החובש כובע (ולא עם קריסטל הזי של פיקאצ'ו הרגיל שלא חובש כובע), "פיקאצ'וניום "Z ("Pikashunium Z"), שבעזרתו מכת הברק הרגילה של פיקאצ'ו יכולה להפוך 'למכת ברק 10,000,000 וולט' ('Volt Thunderbolt 10,000,000'). ההפצה הזו של פיקאצ'ו זמינה רק למשחקי "פוקימון שמש וירח" ביפן עד ל-17 ביולי, עם חזרת האירוע גם בספטמבר 2017.

 

* האיוונט הנוכחי זהה לאיוונט אחר שהתקיים ביפן לפני מספר שבועות, לכבוד קידום הסרט ה-20 של פוקימון.

 

 

פוקימון שמש וירח- ערכות נושא חדשות

2 ערכות נושא חדשות שוחררו ביפן ב-28 ביוני, בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" בקונסולת ה-3DS של נינטנדו. עלות כל ערכת נושא היא 200 יין (¥).

ערכות הנושא הללו מבוססות על קווי מוצרי פוקימון פופולאריים שיצאו ביפן לאחרונה.

 

Pokémon Sun & Moon

ערכת הנושא הראשונה, היא: "פוקימון: ראו את הכוכבים" (Pokémon: Look Upon The Stars) אשר כוללת את הפוקימונים קוסמוג ופיקאצ'ו, עם הרבה קבוצות כוכבים שונות בדמותם של פוקימונים רבים, ברקע אשר משתנה כאשר אתה מזיז אותו לכיוונים שונים. מוזיקת הרקע אשר נשמעת בעת שימוש בערכת הנושא, הינה: "(Pokémon Sun & Moon: Heahea City (Night".

 

 

 

 

Pokémon Omega Ruby & Alpha Sapphire

ערכת הנושא השנייה, היא: "פוקימון: פופ" (Pokémon: POP) שמעוצבת בסגנון 'מנגה' יפני שנקרא chibi ("קטן" ביפנית. זהו סגנון של קריקטורות יפניות בו הדמויות מצויירות בצורה מוגזמת כאשר הן מוצגות כמעט שמנמנות, מגושמות וקטנות עם איברים קטנים וראש גדול מדי והן נראות כמו ילדים קטנים). הפוקימונים ברקע מתחלפים ומשתנים, כאשר אתה מזיז את הרקע לכיוונים שונים. מוזיקת הרקע אשר נשמעת בעת שימוש בערכת הנושא, הינה: "Pokémon Sun & Moon: Mission in Progress music".

 

 

 

הערכות הללו שוחררו גם בצפון אמריקה ב-29 ביוני, וניתן להוריד אותן דרך חנות ה- eShop של קונסולת ה-3DS של נינטנדו בעלות של 1.99 דולרים ($) לכל ערכת נושא.

 

 

פוקימון: קפיצת מג'יקארפPokémon Sun & Moon

עדכון חדש יצא למשחק "קפיצת מג'יקארפ". עדכון זה כולל הוספת ליגה חדשה שנקראת 'ליגת האולטרה' (Ultra League). כמו כן, נוספו למשחק גם 'פריטי ידידות' חדשים (new Friendship Items), קישוטים חדשים (decorations) וכולי.

 

 

 

 

 

פוקימון שמש וירחPokémon Sun & Moon

איוונט חדש בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" הוכרז ביפן. איוונט זה קשור לפסטיבל 'טאנאבאטה' (Tanabata) השנתי (הידוע גם 'כפסטיבל הכוכב', שמתקיים ביפן מדי שנה ב-7 ביולי) והוא יתקיים במרכז הפוקימונים בטוהוקו, שם יחלקו את הפוקימון האגדי ג'יראצ'י (כחלק מהאיוונט) לכבוד הפסטיבל (ואת הג'יראצ'י הזה ניתן לקבל רק בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח"). איוונט זה יתחיל ויימשך מה-6 באוגוסט ועד ל-13 באוגוסט. נכון לבינתיים, לא ידועים פרטים נוספים על איוונט זה.

 

 

 

 

אליפות הפוקימון הבינלאומית Pokémon International Championships 2017

אתמול החלה אליפות הפוקימון הבינלאומית בצפון אמריקה. כמו באירועים קודמים, גם אירוע זה 'מוזרם' (הכוונה "לסטרימינג", זרימת מדיה- Streaming media) באופן רשמי על ידי חברת פוקימון הבינלאומית, על פני 3 'זרמי מדיה' שונים. לכל משחק יש 'זרם מדיה' ייחודי משלו ויש 'זרם מדיה' ראשי אחד בעבור כל המשחקים:

כל 'זרם מדיה' התחיל לפעול מעט לפני השעה 16:00 בצהריים (לפי אזור הזמן של ישראל- UTC+2).

 

 

 

חופשת הקיץ 2017 התחילה!

זהו זה, שנת הלימודים תשע"ז לשנת 2017 נגמרה לה לשמחתכם (או לצערם של חלק מאיתנו, כמוני) ומגיעה לכולנו טפיחה על השכם שהצלחנו לשרוד שנת לימודים נוספת וללמוד הרבה דברים חדשים תוך כדי כך. אנו בצוות האתר, רוצים לאחל לכל גולשי האתר שלנו חופשה מהנה ובטוחה, שתיהנו בחוף הים או היכן שרק תהיו, שתנוחו הרבה משנת הלימודים האחרונה שהייתה לכם, תזכרו להכין את שיעורי הבית שלכם לחופשה במידה והם ניתנו לכם, תנצלו את זמנכם הפנוי בתבונה כמו בהכנה לשנת הלימודים הבאה ותזכרו להתעדכן באתר שלנו אודות עולם הפוקימונים מדי שבוע.

 

 

* נ.ב. החל ממחר, העונה השלישית של פוקימון תשודר מההתחלה בערוץ הילדים, מראשון עד חמישי בשעה 16:45.

 

 

המשך ערב טוב.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות