חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, פוקימון גו, עדכון גדול בפוקימון דואל ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

'שלב התחרות' של טיירניטאר זוהר התחיל ויימשך עד ל-1 באוגוסט.

נוסף לכך, השלב של אנטיי החל גם הוא ויימשך עד ל-1 באוגוסט.

יתרה מזאת, השלבים החוזרים של היטמונצ'אן וקיורם החלו ויימשכו עד ל-8 באוגוסט.

כמו כן, כל השחקנים במשחק יקבלו גם 30 לבבות (Hearts), 10,000 מטבעות (Coins) וטיירניטאר זוהר כמתנה מיוחדת.

לבסוף, 'מצב ההישרדות' (Survival Mode) עודכן וכעת הוא מכיל הרבה שלבים חדשים.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.18 של המשחק.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-25 ביולי, נחשף שם הפרק החדש בסדרה:

ב-10 באוגוסט ישודר פרק 980 באנימה והוא- "רוקראף והאל השומר של חורבות החיים".

תקציר: עלילת הפרק לא ידועה, נכון לבינתיים.

מידע נוסף אודות המשחק החדש שעתיד לצאת

במהלך שידור נוסף של מבזק החדשות של חברת "נינטנדו"- "Nintendo Spotlight: E3 2017" ב-26 ביולי, חברת "נינטנדו" הציגה את משחק הפוקימון החדש שעתיד לצאת ל-Nintendo Switch. במיצג זה, ניתן תאריך שחרורו של המשחק בעקבות ההצהרה של טסונאקזו איישהארה (Tsunekazu Ishihara), מנהל חברת הפוקימון הבינלאומית, "בתצוגת נינטנדו" (Nintendo Showcase) ב-Nintendo Spotlight: E3 2017. התאריך שניתן לא היה מדויק במיוחד, מאחר ורק נאמר שהמשחק ייצא ל- Nintendo Switch בשנת 2018 או מאוחר יותר.

נכון לבינתיים, לא ניתנו עוד פרטים נוספים אודות המשחק או אודות תאריך שחרורו המדויק, אך המשחק החדש לא צפוי לצאת ל-Nintendo Switch לפני שמשחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' (Pokémon Ultra Sun & Ultra Moon) ייצאו לקהל הרחב בנובמבר 2017, לקונסולת ה-3DS של חברת "נינטנדו".

פוקימון שמש וירח- תחרות הקרבות

הקרבות של 'תחרות הקרבות' (Battle Competition) הבאה החלו ונגמרו. תחרות זו הייתה 'תחרות גביע החולשות' (Weakness Cup competition). זו הייתה תחרות של קרבות כפולים אשר היה ניתן להשתמש בה רק בפוקימונים עם 5 חולשות (weaknesses) ומעלה (הכוונה לכך, שפוקימון יכל להשתתף בקרבות רק אם היו לו 5 סוגים לפחות שהוא חלש כנגדם ושבעצם היוו בעבורו 5 חולשות לפחות). ההגבלות הרגילות בקרבות הללו בנוגע לשימוש בפוקימונים אגדיים היו תקפות גם הן, וכמו כן גם היה אסור להשתמש באש גרנינג'ה. יתרה מזאת, בקרבות הללו היה ניתן להשתמש רק בפריט Weakness Policy 'ובגרגירי הפחתת סוג' (Type-reducing Berries), כמו בגרגירי Yache Berry. בקרבות אלו לא היה ניתן להשתמש באבני מגה. הקרבות התחילו ב-28 ביולי ונגמרו ב-30 ביולי. כל המשתתפים 'בתחרות הקרבות' קיבלו את אבני המגה- אלטרינייט, אמפרוסייט, לטיאוסייט ולטיאסייט. את חוקי הקרבות היה ניתן להוריד 'מפסטיבל פלאזה' (Festival Plaza), שזהו מיקום ווירטואלי במשחקי "פוקימון שמש וירח".

פוקימון דואל

ב-26 ביולי, הוכרזו הפרטים הבאים אודות העדכון הגדול שצפוי לצאת למשחק 'פוקימון דואל'. הפרטים הללו כוללים את העובדה שמגה ההתפתחות צפויה להגיע למשחק 'פוקימון דואל' בקרוב. נכון לבינתיים, עדיין לא ידוע מתי העדכון הגדול יגיע למשחק 'פוקימון דואל', אך המפתחים של המשחק שחררו קדימון ("טריילר") מיוחד שמציג את התכונות החדשות שצפויות להגיע למשחק 'פוקימון דואל' דרך העדכון הגדול שאמור לצאת למשחק בקרוב.

לפניכם מוצג הקדימון הנ"ל.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DhOeVEtXMus]

טורניר פוקן DX

בעקבות השחרור של בקרי משחק ("ג'ויסטיקים") סטנדרטיים שונים בצורת פיקאצ'ו בשנה שעברה, חברת HORI (שמייצרת רכיבים טכנולוגיים שונים לקונסולות שונות) הכריזה אודות בקר המשחק ("ג'ויסטיק") הרשמי של המשחק "טורניר פוקן די אקס" (Pokkén Tournament DX). הבקר הזה זהה לבקרי המשחק הקודמים, אך לבקר זה יש גם גימור שחור ייחודי ויש עליו גם את הסמליל ("לוגו") של המשחק "טורניר פוקן DX" במרכזו. בקר משחק זה יעלה 24.99 דולרים ($) בארצות הברית והוא יושק לקהל הרחב ב-22 בספטמבר 2017, באותו היום בדיוק שבו ייצא המשחק "טורניר פוקן די אקס" (Pokkén Tournament DX) לקהל הרחב גם הוא. נכון לבינתיים, לא ידועים עוד פרטים על יציאת בקר משחק זה ביפן ובאירופה.

לפניכם מוצגת התמונה של בקר המשחק החדש של "טורניר פוקן DX", כפי שניתן לראות כאן למטה.

 

מחנה פוקימון

ב-27 ביולי, היישומון "מחנה פוקימון" (Camp Pokémon), ששוחרר למכשירי 'אפל' ב-21.10.2014 ולמכשירי האנדרואיד ב-14.4.2016, קיבל עדכון גדול. עדכון זה מוסיף למשחק את כל הפוקימונים ממחוז אלולה (מהדור השביעי) וממשחקי "פוקימון שמש וירח". יתרה מזאת, עדכון זה גם מוסיף למשחק מספר פעילויות ותכונות חדשות, כמו: הפעילות החדשה שנקראת 'גלגול פוכדור' (Poké Ball Roll) שבה אתה משחק עם פוקימון כדי לעזור לו לעבור דרך מבוך, או תכונת 'היום או לילה' החדשה (new day/night feature) שגורמת למספר פוקימונים שונים להופיע ביום בזמן שמספר פוקימונים שונים אחרים יופיעו בלילה.

 

פוקימון- הסרט ה-20- אני בוחר בך!- ההקרנה העולמית!

חברת פוקימון הבינלאומית אישרה כי הסרט החדש, "פוקימון- אני בוחר בך!" (!Pokémon I Choose You), יוקרן בהקרנה עולמית באולמות קולנוע שונים ברחבי העולם ב-5 בנובמבר וב-6 בנובמבר 2017. אולמות הקולנוע ברחבי העולם אשר ישתתפו בהקרנת הסרט העולמית ואשר הסרט ה-20 של פוקימון יוקרן בהם טרם נבחרו או אושרו, אך המקומות ברחבי העולם אשר הסרט ה-20 יוקרן בהם בהקרנה העולמית הוכרזו כבר. החברים החדשים של אש בסרט זה, נקראים: ורייטי (Verity) וסורל (Sorrel), לפי הדיבוב האנגלי של הסרט ה-20.

פוקימון שמש וירח- חלוקת סאלאזל

עלוני מידע שיצאו מוקדם מדי, הדליפו וחשפו איוונט שהיה בגדר שמועה זמן רב, והוא חלוקת סאלאזל בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח". איוונט זה יתנהל בחברה "גיימסטופ" (Gamestop) מה-14 באוגוסט ועד ל-4 בספטמבר, והוא יוכל להעניק לכם סאלאזל שיידע את המהלכים: 'זיוף' (Fake Out), 'רעיל' (Toxic), 'פצצת רפש' (Sludge Bomb) 'ומשליך להבה' (Flamethrower). כמו כן, הסאלאזל הזה יחזיק בפריט 'אבנט מרוכז' (Focus Sash). הפצות נוספות של סאלאזל ברחבי העולם בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" עדיין לא הוכרזו או אושרו.

פוקימון גו- איוונט אזור הספארי

זה כבר אושר כי הכניסה לאיוונט אזור הספארי 'בפוקימון גו' שיתקיים בקניון 'סנטרו' (Centro) בעיר אוברהאוזן שבגרמניה תהיה שמורה ומוגבלת. בזמן שהכניסה לקניון עצמו תהיה בחינם, יהיו רק 4,000 כרטיסים זמינים להשתתפות באיוונט עצמו שיתקיים בקניון, כאשר ההרשמה לקבלת כרטיסים דרך האינטרנט תחל בקרוב.

יתרה מזאת, חברת "ניאנטיק" הודיעה גם כי איוונטים אזורי הספארי 'בפוקימון גו' שיתקיימו בקופנהגן (בירת דנמרק), פראג (בירת צ'כיה), סטוקהולם (בירת שוודיה) ואמסטרדם (בירת הולנד), נדחו כולם לתאריך לא ידוע בסתיו הקרוב. אך איוונטים אזורי הספארי 'בפוקימון גו' שיתקיימו בצרפת, ספרד וגרמניה בחודש ספטמבר לא נדחו והתכנון המקורי נשאר כשהיה. כהתנצלות על דחיית איוונטים 'אזורי הספארי', חברת "ניאנטיק" אישרה כי פוקימונים שבלעדיים וייחודיים רק לאזורים ולמקומות מסוימים ברחבי העולם, יתחילו להופיע בערים מסוימות ביבשת אירופה ויהיו זמינים שם ללכידה וככל הנראה, הערים באירופה בהן יופיעו הפוקימונים המיוחדים יהיו אותן הערים בהן איוונטים אזורי הספארי 'בפוקימון גו' נדחו.

פוקימון גו

למשחק 'פוקימון גו' ישוחרר עדכון חדש בקרוב מאוד שיעלה את המשחק לגרסה 1.39.1 ושיכיל מגוון של תיקונים למשחק.

ראשית, התקלה אשר גרמה מקודם לשחקנים של 'צוות אינסטינקט' (הצוות הצהוב- Team Instinct) להפסיק לראות את ספארק (Spark), המנהיג של הצוות הצהוב שלהם, תוקנה לה וכעת ספארק חזר למשחק והשחקנים של 'צוות אינסטינקט' יכולים לראות אותו עוד פעם.

שנית, התקלה אשר גרמה לנקודות 'המוטיבציה' (motivation) של הפוקימונים במכונים לרדת מעצמן ושגרמה לנקודות 'המוטיבציה' (motivation) של הפוקימונים שיש להם פחות מ-3000 נקודות CP (נקודות חוזק) לרדת גם כאשר מאכילים אותם, תוקנה לבסוף.

אחרית, התקלות אשר גרמו למשחק לקפוא בכל פעם שריפאת את הפוקימונים שלך ובכל פעם שהפסדת בקרבות Raid Battles, תוקנו גם הן.

פוקימון גו- פסטיבל הפוקימונים בשיקגו- אחרית דבר

במהלך פסטיבל 'פוקימון גו' שהתקיים ב-22 ביולי בשיקגו, השחקנים מכל רחבי העולם שיתפו פעולה ויחדיו הצליחו ללכוד בסך הכול כמה מיליוני פוקימונים 'בחלונות הזמן' השונים שהיו להם במהלכו. כתוצאה מכך, נפתחו מספר פרסים ובונוסים יוקרתיים במשחק (in-game bonuses) שתחילה היו זמינים רק עד ל-24 ביולי לכלל השחקנים בעולם, ואז הוחלט להאריכם לעוד 72 שעות, עד ל-27 ביולי. ועד לתאריך זה, כל הבונוסים הללו היו זמינים לכלל השחקנים במשחק 'פוקימון גו' ברחבי העולם. הבונוסים האלו היו:

'שיקוי סטנדרטי כפול' (Double Stardust- שניתן אחרי שלוכדים פוקימון), 'סוכריות פוקימונים כפולות' (Double Candy- שניתנות אחרי שלוכדים פוקימון), 'נקודות XP כפולות' (Double XP), הסיכויים שתיתקלו בפוקימונים גדלו (Increased Pokémon encounters), המרחק שהיה צריך לעבור כדי שביצי הפוקימונים יבקעו קטן (Reduced hatching distance) וכדי לקבל סוכרייה אחת של פוקימון כלשהו היה צורך לעבור מרחק מסוים עם הפוקימון הזה ברגל ועל כן, גם מרחק ההליכה בעבור קבלת סוכריות הפוקימונים השונים קטן גם הוא (Reduced buddy distance).

כמו כן, בזכות אותם המאמנים ברחבי העולם שלכדו כמה מיליוני פוקימונים יחדיו, גם הפוקימון האגדי לוגיה נהייה זמין בקרבות Raid Battles לכלל המאמנים במשחק 'פוקימון גו' ברחבי העולם (והוא גם נהייה זמין ללכידה במידה והושג ניצחון בקרב ה- Raid Battle) עד לתאריך לא ידוע, נכון לבינתיים.

יתרה מזאת, במהלך פסטיבל 'פוקימון גו' בשיקגו חברי כל הצוותים במשחק (בפסטיבל עצמו ובכל רחבי העולם)- 'צוות אינסטינקט' (הצוות הצהוב- Team Instinct), 'צוות מיסטיק' (הצוות הכחול- Team Mystic) 'וצוות ואלור' (הצוות האדום- Team Valor), התחרו ביניהם על מי יצליח ללכוד את הכי הרבה פוקימונים. ולאחר מכן, אחרי שמספר הפוקימונים שכל צוות לכד בסך הכול (כולל חברי הצוות ברחבי העולם ולא רק בפסטיבל) נספר, 'צוות מיסטיק' (הצוות הכחול- Team Mystic) זכה! מאחר והוא היה הצוות שלכד את הכי הרבה פוקימונים במהלך הפסטיבל. ועל מנת לחגוג את ניצחונם של חברי 'צוות מיסטיק' הוחלט שהפוקימון האגדי הבא שיצטרף ללוגיה ושיהיה ניתן להילחם נגדו וללכוד אותו במידה וינצחו אותו בקרבות ה-Raid Battles ושיזכה להופיע במשחק 'פוקימון גו', יהיה הסמל של 'צוות מיסטיק', הפוקימון האגדי ארטיקונו, שהיה זמין רק לזמן קצר- מה-22 ביולי ועד ל-31 יולי.

לאחר מכן, מולטרס יתחיל להופיע (במקום ארטיקונו) בקרבות ה-Raid Battles, מה-31 ביולי ועד ל-7 באוגוסט. ולבסוף, גם זאפדוס יתחיל להופיע (במקום מולטרס) בקרבות ה-Raid Battles, מה-7 באוגוסט ועד ל-14 באוגוסט.

כדאי לציין, שכל הפוקימונים האגדיים הללו יופיעו בקרבות ה-Raid Battles רק בדרגה של 5 מפלצות ולא פחות מזה (4 מפלצות ומטה), שעל מנת להשיג סוכרייה אחת של פוקימון אגדי יש צורך לעבור 20 קילומטרים לפחות, שלמרות שלוגיה התחיל להופיע בקרבות ה-Raid Battles מה-22 ביולי עדיין לא ידוע אודות תאריך הסיום שלו שבו הוא יפסיק להופיע בקרבות ה-Raid Battles כמו שאר הציפורים האגדיות ושכנראה הוא צפוי להישאר בקרבות ה-Raid Battles עד להודעה חדשה, 3 הציפורים האגדיות הן הרבה יותר נדירות מאשר לוגיה והסיכויים לפגוש בארטיקונו, מולטרס וזאפדוס בקרבות ה-Raid Battles הוא הרבה יותר נמוך מאשר הסיכויים לפגוש בלוגיה (כלומר, שארטיקונו, מולטרס וזאפדוס יופיעו לעיתים נדירות יותר בקרבות ה-Raid Battles מאשר שלוגיה יופיע), עוד לא ידוע מתי יהיה אפשר ללכוד את אחת מהציפורים האגדיות סתם כך כפוקימון פראי מבלי שיהיה צורך להילחם בה בקרב Raid Battle, גם עוד לא ידוע מתי הציפורים האגדיות יופיעו פעם נוספת בקרבות ה-Raid Battles חוץ מבתאריכים שצוינו קודם לכן וכולי.

למרות האווירה האופטימית בפסטיבל 'פוקימון גו', הרבה מהמשתתפים באירוע לא הצליחו להשתתף בו מאחר והיו בו גם הרבה מאוד תקלות טכניות. בעקבות כך, חברת "ניאנטיק" החליטה לפצות את כל המשתתפים באירוע (ובעיקר את אלה שהתלוננו), בכך שייתנו להם מספר הטבות ופרסים:

– כל המשתתפים הרשומים באירוע יקבלו בקרוב הודעת דואר אלקטרוני לדוא"ל שלהם, אשר משויך לחשבון 'הפוקימון גו' שלהם, שם יהיו הוראות כיצד לקבל את ההחזר המלא של הכסף שלהם שהם שילמו בעבור כרטיס הכניסה לפסטיבל 'פוקימון גו' בשיקגו.

– כל המשתתפים באירוע יקבלו החזר של 100 דולרים ($) בצורת מטבעות המשחק (החזר של 100 דולרים בצורה של PokéCoins במשחק עצמו) לחשבון 'הפוקימון גו' שלהם.

– הטווח של הפוקימונים המיוחדים, הביצים ונקודות ה-PokéStops שהופיעו במהלך פסטיבל 'פוקימון גו' בשיקגו גדל לטווח של 2 מייל (3.218 קילומטרים לערך) מסביב לפארק 'גראנט' (Grant Park) עד ל-24 ביולי. הפוקימונים והביצים הללו היו זמינים רק לאלה שהשתתפו בפסטיבל 'פוקימון גו' ושאימתו את קוד ה-QR שהם קיבלו כשהם נכנסו לפסטיבל 'פוקימון גו'. ומשתתפים אשר לא הצליחו לאמת את קוד ה-QR שלהם במהלך האיוונט, יכלו לעשות זאת דרך נקודות PokéStops מיוחדות עד ל-24 ביולי, יום שני בבוקר.

– כל המשתתפים הרשומים בפסטיבל 'פוקימון גו' קיבלו את הפוקימון האגדי לוגיה, שנוסף לחשבון 'הפוקימון גו' שלהם באופן אוטומטי כפיצוי.

פוקימון שמש וירח

איוונט חדש החל בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" ביפן. איוונט זה נותן במשחק "פוקימון שמש" את סולרוק, שיודע את המהלכים: 'כוח קוסמי' (Cosmic Power), 'כוח חבוי' (Hidden Power), 'קרן סולארית' (Solar Beam) או 'אבנים חדות' (Stone Edge). נוסף לכך, איוונט זה נותן במשחק "פוקימון ירח" את לונאטון, שיודע את המהלכים: 'כוח קוסמי' (Cosmic Power), 'כוח חבוי' (Hidden Power), 'פיצוץ ירח' (Moonblast) או 'כוח אבן חן' (Power Gem). כמו כן, 2 הפוקימונים הללו יהיו בדרגה 30 ושניהם יחזיקו בפריט 'רסיס שביט' (Comet Shard). ניתן לקבל את הפוקימונים הללו על ידי הכנסת הקוד הבא במשחקי "פוקימון שמש וירח", שהוא: OYAJI30YEARS. איוונט זה התחיל ויימשך עד ל-31 באוקטובר.

כדאי לציין, שהקוד הסידורי הזה יהיה פעיל רק בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" ביפן.

המשך לילה טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות