חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, סאגת שמש וירח בפוקימון מגיעה לארץ ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

'שלב הקרבות' של דיאנסי זוהר התחיל ויימשך עד ל-5 בספטמבר. בשלב זה ניתן לקבל פריטים שונים כולל את הדיאנסייט (שזוהי אבן המגה של דיאנסי).

נוסף לכך, השלב של טוקאנון החל גם הוא ויימשך עד ל-5 בספטמבר.

יתרה מזאת, השלבים החוזרים של שיימין בצורת יבשה (Land Form) ורג'יגיגאס החלו.

לבסוף, מיוטו זוהר מחולק לכל השחקנים במשחק.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.18 של המשחק.

טורניר פוקן DX

בעקבות חשיפת גרסת הדמו של המשחק "טורניר פוקן די אקס" (שצפוי לצאת לקהל הרחב בגרסתו המלאה ב-22 בספטמבר 2017) במהלך אליפות הפוקימון העולמית, גרסת הדמו של המשחק "טורניר פוקן די אקס" שוחררה לחנות ה-eShop של ה-Nintendo Switch ביבשת אירופה, בצפון אמריקה וביפן ב-24 באוגוסט, ביום חמישי. בגרסת הדמו של המשחק, אתה יכול לשחק כפיקאצ'ו, צ'ריזארד או אמפוליאון ולהילחם עד 15 קרבות.

פוקימון- פרסי 'נינטנדו שלי'

כחלק ממסע הפרסום של 'נינטנדו שלי' (My Nintendo, שזהו חשבון שקשור למשחקים של חברת "נינטנדו") ביבשת אירופה, 3 משחקי פוקימון נוספו לפרסי 'נינטנדו שלי' (My Nintendo rewards) בעבור צפון אמריקה, שניתן לקבלם דרך חשבון 'נינטנדו שלי' (My Nintendo). המשחק הראשון, הוא: "פוקיפארק ווי: ההרפתקה של פיקאצ'ו" (PokéPark Wii – Pikachu's Adventure) בקונסולת ה-Wii U, אשר מקבל הנחה בשווי של 30% מהמחיר המקורי שלו, בתמורה ל-400 מטבעות פלטינה (Platinum Coins). המשחק השני, הוא: "פוקימון פינבול: רובי וספיר" (Pokémon Pinball: Ruby & Sapphire) בקונסולת ה-Wii U, אשר מקבל הנחה בשווי של 30% מהמחיר המקורי שלו, בתמורה ל-20 מטבעות זהב (Gold Coins). והמשחק השלישי, הוא: "פוקימון אתגר הפאזל" (Pokémon Puzzle Challenge) בקונסולת ה-3DS של חברת "נינטנדו", אשר מקבל הנחה בשווי של 30% מהמחיר המקורי שלו, בתמורה ל-20 מטבעות זהב (Gold Coins). המבצע הזה יימשך עד ל-1 בנובמבר.

מכירת משחקים בקונסולה הווירטואלית

בקונסולת ה-3DS של חברת "נינטנדו" ביפן וביבשת אירופה, כחלק ממכירת הקיץ 2017 של "נינטנדו" (Nintendo Summer Sale 2017), משחקי הפוקימון הקלאסיים- "פוקימון כחול", "פוקימון אדום" "ופוקימון צהוב- מהדורת פיקאצ'ו מיוחדת" נמכרים במבצע. במהלך המבצע, המשחקים הללו יהיו זמינים לרכישה במחיר של 960 יין (¥), או במחיר של 768 יין (¥) בעבור אלו שיש להם את חשבון 'נינטנדו שלי' (My Nintendo account). המבצע הזה יימשך עד ל-4 בספטמבר.

קלפי פוקימון TCG– "אגדות זוהרות"

חברת הפוקימון הבינלאומית אישרה את היציאה הקרובה של סדרת הקלפים הבאה בקלפי ה-TCG- "אגדות זוהרות" (Shining Legends). סדרת הקלפים הזו תצא לקהל הרחב ב-6 באוקטובר. סדרת הקלפים הזו תכיל למעלה מ-75 קלפים שונים, כולל קלפי 'פוקימון אי-איקס' (Pokémon-EX) וקלפי 'קשת בענן' (Rainbow cards), תוך כדי התמקדות בפוקימונים אגדיים ובגרסאות הזוהרות שלהם.

פוקימון שמש וירח- חלוקת מימיקיו זוהר

חלוקה חדשה של מימיקיו זוהר הוכרזה בעבור יפן. מה-22 בספטמבר ועד ל-16 בנובמבר, המימיקיו הזוהר יחולק בחנויות פוקימונים ובמרכזי פוקימונים שונים ברחבי יפן. נכון לבינתיים, לא הוכרזו פרטים נוספים אודות החלוקה הזו.

פוקימון שמש וירח- חלוקת מארשדו

זה כבר אושר כי מארשדו יחולק בארצות הברית בחברת "Gamestop" מה-9 באוקטובר ועד ל-23 באוקטובר ושהוא יחולק גם ביבשת אירופה בחנויות קמעונאות (שהן חנויות אשר מוכרות מוצרים לצרכנים לצריכה פרטית, בדרך כלל בכמויות קטנות) נבחרות מה-1 באוקטובר ועד ל-14 בנובמבר. המארשדו הזה יהיה בדרגה 50 והוא יידע את המהלכים: 'הגנב הספקטרלי' (Spectral Thief- שזהו גם המהלך המיוחד וסימן ההיכר של מארשדו), 'מאבק קרוב' (Close Combat), 'כפת כוח' (Force Palm) 'וכדור צל' (Shadow Ball). כמו כן, למארשדו הזה יהיה את קריסטל הזי שלו- "מארשדיום זי" (Marshadium Z). נכון לבינתיים, לא ידועים עוד תאריכים ומקומות בהם יהיה ניתן להשיג את המארשדו הזה.

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'

חברת "נינטנדו" באמריקה הודיעה על האריזה הכפולה והמיוחדת בעבור מאמנים ותיקים (Special Veteran Trainer Dual Pack) של המשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' (Pokémon Ultra Sun & Ultra Moon). האריזה הכפולה הזו מכילה את 2 המשחקים החדשים, 16 קלפי אומנות (Art cards, קלפים מיוחדים שהם רק לקישוט ותצוגה) וקוד הורדה מיוחד שנותן 200 פוכדורים בעבור המשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'. האריזה הכפולה הזו תשוחרר לקהל הרחב ב-17 בנובמבר 2017.

פוקימון: אנימה- סאן & מון- פרקים מיוחדים

כתב העת 'טליובי-קאן' (Telubi-kun, שזהו כתב עת שמתפרסם מדי חודש ביפן אשר עוסק במנגה ושהתחיל את פעילותו במאי 1976) הציג חלק מיוחד בעלילה של אנימת "פוקימון שמש וירח" אשר יתרחש ב-2 פרקים בסדרה, אשר ישודרו ב-14 בספטמבר וב-21 בספטמבר. במהלך 2 הפרקים הללו, אש ופיקאצ'ו חוזרים למחוז קאנטו לזמן קצר בשביל עבודה לבית הספר, ואש מבקר את הפוקימונים הישנים שלו ונפגש עם ברוק ומיסטי. כמו כן, אש גם נלחם בברוק ומיסטי פעם נוספת- כאשר ברוק נלחם באש עם המגה סטיליקס שלו ומיסטי נלחמת באש עם המגה גרידוס שלה.

 

סאגת שמש וירח בפוקימון מגיעה לארץ!

כפי שחלקכם כבר אולי ראו, ב-27 באוגוסט 2017 ביום ראשון, שודרה לראשונה בערוץ הילדים פרסומת חדשה אשר לפיה הסאגה החדשה של פוקימון, סאגת שמש וירח (סאן & מון) שדובבה לעברית תשודר בערוץ הילדים בקרוב!

המשך לילה טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
satoshi

ללללללללאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!! יש לי יס ויש ערוץ הילדים רק בהוט!!!!