חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, פוקימון חדש נחשף ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל- חלק א'

שלב חדש של טאפו פיני התחיל ויימשך עד ל-17 באוקטובר. כדי לשחק בשלב זה צריך לשלם 600 מטבעות (Coins).

לבסוף, השלבים החוזרים של טוטודייל שקורץ (Winking), פראליגטור, זיגארד בצורת 10% וזיגארד בצורה השלמה (Complete Form) החלו גם הם ויימשכו עד ל-17 באוקטובר.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך לעדכן את המשחק לגרסה 1.4.25.

פוקימון שאפל- חלק ב'

שלב ספארי חוזר התחיל ויימשך עד ל-10 באוקטובר. שלב זה כולל את רוגנרולה, בולדור, גיגאלית', פלצ'לינג, פלצ'ינדר, נומל, היפופוטס נקבה והיפודון נקבה.

לבסוף, 'בונוס הכניסה של ספטמבר' (September login bonus) כולל פיקאצ'ו חדש שמחולק כעת לכל השחקנים המומחים (Qualifying players).

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך לעדכן את המשחק לגרסה 1.4.25.

פוקימון שמש וירח- חלוקת הפיקאצ'ו של אש

לכבוד קידום הסרט ה-20 של פוקימון במערב, "פוקימון- אני בוחר בך!", החלה החלוקה של פיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת סינו בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" שתיגמר ביום שני. מהחלוקה הזו ניתן לקבל פיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת סינו, שמגיע גם עם 'קריסטל הזי' המיוחד של פיקאצ'ו החובש כובע (ולא עם קריסטל הזי של פיקאצ'ו הרגיל שלא חובש כובע), "פיקאצ'וניום זי" ("Pikashunium Z"), שבעזרתו מכת הברק הרגילה של פיקאצ'ו יכולה להפוך 'למכת ברק 10,000,000 וולט' ('10,000,000 Volt Thunderbolt'). ניתן לקבל את הפיקאצ'ו הזה בעזרת הכנסת הקוד הבא במשחקי "פוקימון שמש וירח", שהוא: PIKACHU20. ניתן להשתמש בקוד הזה כדי לקבל רק פיקאצ'ו אחד מתוך 6 פיקאצ'ו שונים שחובשים את הכובעים של אש מסאגות האנימה השונות ששודרו לאורך השנים, ועל כן כדאי לבחור בקפידה איזה פיקאצ'ו מתוך השישה אתם רוצים. האיוונט של חלוקת הפיקאצ'ו שחובש את אחד מהכובעים של אש מסאגות האנימה השונות ישתנה מדי שבוע עד שכל ששת הפיקאצ'ו שחובשים את הכובעים השונים של אש יחולקו:

– מה-19 בספטמבר ועד ל-25 בספטמבר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת "פוקימון: מקורי" (הכוונה לסאגה הראשונה של פוקימון שכוללת את מחוזות קאנטו, ג'וטו ואיי תפוז)- נגמר!

– מה-26 בספטמבר ועד ל-2 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת הואן- נגמר!

– מה-3 באוקטובר ועד ל-9 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת סינו- החלוקה הנוכחית.

– מה-10 באוקטובר ועד ל-16 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת יונובה.

– מה-17 באוקטובר ועד ל-23 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת קאלוס.

– מה-24 באוקטובר ועד ל-30 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת אלולה.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-7 באוקטובר, נחשפו שמות 3 הפרקים החדשים בסדרה:

ב-26 באוקטובר ישודר פרק 990 באנימה והוא- "גלאדיון וסילבאלי! מסיכת הכליאה!"

תקציר: יום אחד, אש פוגש במקרה את אחיה הגדול של לילי, גלאדיון, פעם נוספת. לגלאדיון יש איתו פוקימון שאש מעולם לא ראה קודם לכן. כך או כך, זה נראה שגלאדיון לא רוצה יותר מדי להראות את הפוקימון שלו לאנשים אחרים. הסיבה לכך קשורה כנראה לעברם של לילי וגלאדיון עם הפוקימון הזה.

ב-2 בנובמבר ישודר פרק 991 באנימה והוא- "לעשות תנוחה במלוא העוצמה בשביל מסיבת הפיג'מות!"

תקציר: החבורה הולכת למסיבת פיג'מות בביתו של פרופסור קאקוי, כשפרופסור ברנט והמנצ'לקס שלה מצטרפים גם הם למסיבת הפיג'מות באופן לא רשמי. במסיבת הפיג'מות כולם נהנים, משחקים ואוכלים ביחד אבל אחרי שכולם כבר הלכו לישון, פרופסור ברנט מגלה את לילי שמתגנבת החוצה מהבית בלילה.

ב-9 בנובמבר ישודר פרק 992 באנימה והוא- "לילי וסילבאלי: זיכרונות שנולדים מחדש!"

תקציר: בעקבות תקרית מסוימת, חלקים מזיכרונה של לילי אבדו לה. עקב כך, היא פונה לגלאדיון בחיפוש אחר רמזים לגבי מה שהזיכרונות הללו הכילו.

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מידע חדש על המשחקים

לפני מספר ימים, נחשף מידע חדש על המשחקים החדשים- פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'.

ראשית, נחשף פוקימון חדש. הפוקימון הזה הוא 'חיית אולטרה' (Ultra Beast) חדשה, והוא ידוע כרגע רק לפי שם הקוד שלו: 'יו-בי אדהיסב' (UB Adhesive, כש-Adhesive בתרגום לעברית זהו דבק או דביק), וכמו כן הוא מסוג רעל.

שנית, ישנו צוות חדש במשחקים החדשים, שנקרא: 'יחידת סיור אולטרה' (Ultra Recon Squad) ששוכן באזור שנקרא 'אולטרה מגלופוליס' (Ultra Megalopolis), שנמצא 'בחלל האולטרה' (Ultra Space). נוסף לכך, ישנו גם מגוון של אזורים אחרים שאפשר לחקור 'בחלל האולטרה' (Ultra Space), בעזרת רכיבה על סולגאליאו ולונאלה- כאשר הרכיבה על הפוקימונים האגדיים הללו זוהי תכונה חדשה שמופיעה רק במשחקים החדשים, פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'.

שלישית, נחשף כי 'יו-בי בארסט' (UB Burst) יהיה מהסוגים אש ורוח ויהיה לו גם מהלך חדש, 'פיצוץ מוח' (Mind Blown). בעוד 'שיו-בי אסמבלי' יהיה מהסוגים אבן ופלדה.

יתרה מזאת, החברים בצוות 'יחידת סיור אולטרה' (Ultra Recon Squad), הם: דולס (Dulse), זוסי (Zossie), סולירה (Soliera) ופייקו (Phyco), כאשר דולס וזוסי יופיעו רק במשחק הפוקימון 'אולטרה שמש' ואילו סולירה ופייקו יופיעו רק במשחק הפוקימון 'אולטרה ירח'.

לפניכם מוצג הסרטון אשר מראה את הפוקימון החדש: 'יו-בי אדהיסב' (UB Adhesive), את 'חלל האולטרה' (Ultra Space) והרכיבה על סולגאליאו ולונאלה שבעזרתה ניתן להגיע לשם, את הצוות החדש- 'יחידת סיור אולטרה' (Ultra Recon Squad) וחבריו ועוד.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bucxOT8zudk]

פוקימון גו

לפני מספר ימים הוכרז על העדכון הבא בעבור המשחק "פוקימון גו". העדכון הזה משנה את השיגור של פוקימונים לבושים (כמו פוקימונים שחובשים כובע) למעבדת הפרופסור (כלומר, כאשר אתם בוחרים לשגר איזשהו פוקימון לפרופסור כשאתם רוצים להיפטר ממנו), בכך: שאם לדוגמה יש לכם פיקאצ'ו או ראיצ'ו שחובש כובע ואתם רוצים לשגר אותו לפרופסור, אז במקום שתלחצו על כפתור השיגור והפוקימון הנ"ל ישוגר באופן מיידי לפרופסור, לפני כן אתם תצטרכו ללחוץ על אישור (מאחר ולפני כן אם לחצתם על כפתור השיגור, אז הפיקאצ'ו שחובש כובע למשל, שוגר באופן מיידי לפרופסור גם אם לא לחצתם על אישור מאחר ולא הייתה בכלל אפשרות כזו). כמו כן, עדכון זה גם מונע שיגור של פוקימונים רבים בבת אחת. יתרה מזאת, עדכון זה גם מכיל תיקוני באגים שונים, כמו: שגיאות רשת במכוני קרב, שבקרבות Raid Battles מוצג מספר שגוי של אנשים שנמצאים במבואה ("לובי") והתקלה אשר גורמת לפוקימונים שבחרתם לקרב ה-Raid Battle שלכם להיעלם ולחזור בחזרה לתיק הציוד שלכם ברגע שאתם ניגשים לפריטים (items) שלכם ב-Raid lobby (המבואה של קרב ה-Raid Battle).

קלפי פוקימון TCG– "אגדות זוהרות"

ב-6 באוקטובר, סדרת הקלפים הבאה בסדרת קלפי ה-TCG- "אגדות זוהרות" (Shining Legends) יצאה לקהל הרחב. סדרת הקלפים הזו מכילה 78 קלפים של פוקימונים שונים בדגש על פוקימונים אגדיים, כאשר לרבים מהם יש את הגרסאות הזוהרות שלהם.

טורניר פוקן DX

2 קודים מיוחדים הוכרזו בעבור המשחק "טורניר פוקן די אקס". הקודים הללו יכולים לתת במשחק זה חליפות אימונים מיוחדות. הקוד לתלבושת שמיועדת למאמנות במשחק, הוא: ABZMNSU8D7QN. והקוד לתלבושת שמיועדת למאמנים במשחק, הוא: 8RMGLXANVZ3R.

לקראת שחרורו של הסרט ה-20 של פוקימון, "אני בוחר בך!", בבתי הקולנוע השונים ברחבי העולם ב-5 בנובמבר וב-6 בנובמבר, חברת הפוקימון הבינלאומית שחררה את הקדימון המלא בעבור הסרט ה-20 של פוקימון בדיבוב לאנגלית, שמציג בתוכו את כל התכונות החדשות בסרט. כרטיסים בעבור הסרט ה-20 של פוקימון בדיבוב לאנגלית עדיין נמכרים ברחבי העולם דרך האתר של חברת "פאטום איוונטס" (Fathom Events), שזוהי החברה שמטפלת בהפצה התיאטרלית של הסרט החדש של פוקימון (הסרט ה-20) בבתי הקולנוע השונים ברחבי העולם.

לפניכם מוצג הקדימון הנ"ל.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=r12w4iRBLp4]

המשך לילה טוב וחג סוכות שמח.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות