חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, פוקימונים אגדיים בפוקימון גו ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפלPokémon Shuffle

שלב מיוחד של בטרפרי התחיל ויימשך עד ל-1 באוגוסט. בשלב זה ניתן לשחק רק פעם אחת ביום.

נוסף לכך, שלב ספארי מיוחד החל גם הוא ויימשך עד ל-1 באוגוסט. שלב זה כולל את קטרפי, מטפוד, ונונאט, ונומות’, וורמאדאם בגלימת אשפה (Trash Cloak) ובורמי בגלימת אשפה (Trash Cloak).

לבסוף, השלבים החוזרים של מלואטה בצורת פירואט (Pirouette Forme), היטמונלי, הו-או וראיקו, החלו גם הם ויימשכו עד ל-1 באוגוסט, חוץ מהשלב של ראיקו שהתחיל ויימשך עד ל-25 ביולי.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.17 של המשחק.

פוקימון דואל

הפרטים הראשונים אודות העדכון הגדול שייצא למשחק ‘פוקימון דואל’ בהמשך השנה הוכרזו ב-19 ביולי. ראשית, צילום מסך מתוך המשחק מראה רשימה של ‘אולמות’ (Halls) שאתה יכול לבחור מתוך מצב ‘שחקן יחיד’ (Single Player mode). ככל הנראה, יהיה ניתן גם לבחור ‘משימה מיוחדת’ (special mission) חדשה בכל שבוע שתוכל לבצע במשחק כדי לקבל איזשהו פרס, כמו: להשתמש בכל פיגורות הפוקימונים המיוחדות (Unique figures) או להשתמש רק בפיגורות פוקימונים שהן UC או נמוך מזה בשלבים מסוימים. מידע נוסף אודות העדכון הגדול שייצא למשחק ‘פוקימון דואל’ עתיד להיחשף ב-26 ביולי.

לפניכם מוצג צילום המסך הנ”ל מתוך המשחק, כפי שניתן לראות כאן למטה.

https://nintendoeverything.com/wp-content/uploads/pokmon_duel_update_hint_1.jpg

פוקימון: קפיצת מג’יקארפPokémon Magikarp Jump

עדכונים חדשים יצאו למשחק “קפיצת מג’יקארפ”. עדכונים אלה מכילים תיקונים קטנים למשחק שתואמים את התיקונים ששוחררו למשחק במערכת ההפעלה ‘אנדרואיד’ בשבוע שעבר. העדכונים הללו כוללים תיקוני באגים שונים שהתגלו במשחק, כמו את התיקון של הבאג שמנע משחקנים מלגבות את הנתונים שלהם במשחק, במטרה להעביר את הנתונים הללו למכשיר אחר (כדי שהם יוכלו להמשיך לשחק במשחק זה עם הנתונים שלהם גם במכשיר אחר) ואת התיקון של הבאג שגרם למספר תקלות גרפיות בבריכות (ponds) שבמשחק ובמשטרי האימונים (training regimes).

פוקימון גו- הפוקימונים האגדיים!

כחלק מחגיגות יום ההולדת הראשון של המשחק ‘פוקימון גו’, חברת “ניאנטיק” גילתה ואישרה שהפוקימוניםPokémon Shuffle האגדיים עתידים להגיע למשחק ‘פוקימון גו’ בקרוב מאוד. נוסף לכך, גם אושר כי הפוקימונים האגדיים הראשונים יתחילו להתגלות בפסטיבל ‘פוקימון גו’ (Pokémon GO Fest) שיתקיים ‘בפארק גראנט’ (Grant Park) שבשיקגו, ושהתחיל ב-22 ביולי, בתנאי שהשחקנים בפסטיבל ‘פוקימון גו’ בשיקגו וברחבי העולם יצליחו לתפוס מספיק פוקימונים ‘בחלונות זמן’ מסוימים במהלך הפסטיבל. ואז יהיה ניתן לראות את הפוקימונים האגדיים ולהילחם נגדם בקרבות Raid Battles מיוחדים שיתקיימו בפסטיבל, וללכוד אותם במידה והשחקנים ינצחו בקרבות.

אם השחקנים בפסטיבל ‘פוקימון גו’ בשיקגו יצליחו להביס את הפוקימונים האגדיים בקרבות ה-Raid Battles שיתקיימו בפסטיבל, הפוקימונים האגדיים יתחילו להופיע גם בקרבות Raid Battles נוספים ברחבי העולם, אחרי שהפסטיבל ייגמר. ולאחר מכן, גם לשחקנים ברחבי העולם תהיה האפשרות ללכוד פוקימונים אגדיים משל עצמם במידה והם ינצחו בקרבות ה-Raid Battles נגד הפוקימונים האגדיים הללו ובמידה והם יצליחו להביס אותם. https://pro-rankedboost.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2017/06/Pokemon-GO-Legendary-Egg-120x120.png

ועל כן, במהלך הפסטיבל ואחריו כדאי שתשימו לב לביצים האגדיות והמיוחדות של הפוקימונים האגדיים שעשויות להופיע מעל למכונים השונים לפני קרבות ה-Raid Battles. בצד שמאל ניתן לראות תמונה של ביצה של פוקימון אגדי, שבמידה והיא מופיעה מעל למכון לפני קרב Raid Battle, אז מדובר בעצם בפוקימון אגדי שתוכלו להילחם נגדו וללכוד אותו במידה ותביסו אותו.

כדאי לציין שברגע שהפוקימונים האגדיים יילכדו, יהיה ניתן להשתמש בהם בקרבות מכון רגילים וגם בקרבות Raid Battles נגד פוקימונים חזקים אחרים (נגד Raid Bosses חזקים אחרים), אולם לא יהיה ניתן להשאיר את הפוקימונים האגדיים שלכם במכונים כדי שהם יגנו עליהם וכדי שאותו המכון יישאר בשליטת הצוות שלכם, אלא הם יוכלו להישאר רק אצלכם.

פרטים נוספים אודות הפוקימונים האגדיים ייחשפו בהמשך.

לפניכם מוצג סרטון שמראה אודות פסטיבל ‘פוקימון גו’ שיתקיים בשיקגו ואודות הפוקימונים האגדיים שיהיה אפשר ללכוד בפסטיבל. הסרטון גם מראה שהמשתתפים בפסטיבל יקבלו התרעה אודות קרבות ה- Raid Battles המיוחדים של הפוקימונים האגדיים שיתקיימו בפסטיבל ושהם יקבלו גם Raid Passes (אישורי מעבר לקרבות Raid Battles) מיוחדים לקרבות ה- Raid Battles נגד הפוקימונים האגדיים (בשביל קרבות ה-Raid Battles נגד הפוקימונים האגדיים, יש צורך כנראה גם ב-Raid Passes מיוחדים, שנקראים: Legendary Raid Passes).

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bvSe6pMvUjM]

פוקימון גו- חבילות מתנה מיוחדות

בעקבות פסטיבל ‘פוקימון גו’ בשיקגו שהתחיל ב-22 ביולי, חברת “ניאנטיק” שחררה עדכון למשחק ‘פוקימון גו’ Pokémon Shuffle שמכיל 3 חבילות מתנה מיוחדות שניתן לרכוש כל אחת מהן בחנות המשחק. חבילות אלה נועדו להביא לשחקנים סוכריות רבות שהם יכולים להיעזר בהן במשחק והחבילות נועדו גם כדי להגדיל את כמות הפוקימונים הפראיים שהשחקנים יכולים לפגוש, וכל זה במטרה לעזור לשחקנים בפסטיבל ‘פוקימון גו’ בשיקגו להגדיל את הסיכויים שלהם ושלכם לראות ולפגוש פוקימונים אגדיים וכמובן, גם ללכוד אותם (כזכור לכם, כדי שהשחקנים בפסטיבל וברחבי העולם יוכלו לתפוס את הפוקימונים האגדיים, הם צריכים לתפוס לפני כן מספיק פוקימונים ‘בחלונות זמן’ מסוימים במהלך הפסטיבל, או שאף אחד לא יזכה לראות את הפוקימונים האגדיים במידה ולא ייתפסו מספיק פוקימונים בשעות מסוימות במהלך הפסטיבל).

החבילות שניתן לרכוש בחנות המשחק, הן:

קופסה מיוחדת (Special Box, שעולה 480 מטבעות)– חבילה זו מכילה 6 Premium Raid Passes ו-10 Pinap Berries.

קופסה גדולה (Great Box, שעולה 980 מטבעות)– חבילה זו מכילה 20 Premium Raid Passes 12 ,Pinap Berries ו-10 Lure Modules.

קופסת אולטרה (Ultra Box, שעולה 1480 מטבעות)– חבילה זו מכילה 4 ‘קטורות’ (Incense), Premium Raid Passes 16 ,Pinap Berries 30 ו-20 Lure Modules.

בנוסף לכך, חולצה מיוחדת של פסטיבל ‘פוקימון גו’ (Pokémon GO Fest), זמינה כעת לכל השחקנים במשחק ‘פוקימון גו’ בחינם.

פוקימון גו

לפני מספר ימים, שוחרר עדכון נוסף למשחק ‘פוקימון גו’ שמעלה את המשחק לגרסה 1.39. עדכון זה הופץ Pokémon Shuffle למכשירים שונים והוא כולל מספר תיקונים ושיפורים שמתמקדים בקרבות Raid Battles.

ראשית, השחקנים יוכלו לסובב את גלגל ה-Photo Disc שנמצא מעל למכון בכל פעם שהם ישלימו קרב Raid battle.

נוסף לכך, במידה והשארת פוקימונים במכונים שונים, כעת תוכל לתת לפוקימונים שלך גרגרים (berries) מבלי לגשת למכון עצמו, כדי להעלות את נקודות המוטיבציה שלהם (motivation) במכון (במידה והן ירדו). כלומר, כעת אתה יכול לתת גרגרים לפוקימונים שלך שהשארת במכון, גם אם אתה לא נמצא ליד הפוקימונים שלך וגם לא ליד המכון עצמו, ותוכל לתת “ולשלוח” להם את הגרגרים גם מרחוק.

יתרה מזאת, גם נוספה בעדכון זה האפשרות לראות ‘בכרטיסי המידע’ של כל הפוקימונים שלך שלכדת (‘כרטיס מידע’ זהו המקום בו אתה רואה כמה נקודות CP ו-HP יש לכל לפוקימון ושם אתה גם יכול לבחור באפשרות לשלוח את הפוקימון שלך למעבדת הפרופסור “ולהיפטר” ממנו), כיצד אותו הפוקימון נתפס- באיזה מקום הוא נתפס ובאיזה פוכדור הוא נתפס, למשל.

עדכון זה הופץ למכשירים שונים, וכעת הוא כבר אמור להיות זמין להורדה בכל רחבי העולם.

קידום הסרט ה-20- חלוקת פיקאצ’ו

לכבוד הסרט ה-20 של פוקימון (‘אני בוחר בך!’), החלה חזרה של הקידום הראשוני של הסרט ביפן. מי שרכשPokémon Sun & Moon כרטיסים לסרט ה-20 של פוקימון ביפן, יקבל קוד סידורי מיוחד שיוכל לתת לו במשחקי “פוקימון שמש וירח”, אחד מתוך שישה פיקאצ’ו שונים שכל אחד מהם חבוש בכובע אחר של אש מסאגות האנימה השונות ששודרו לאורך השנים. למשל, בעזרת הקוד הזה יהיה ניתן לקבל פיקאצ’ו מיוחד שחובש את הכובע של אש מסאגת קאנטו או ג’וטו. פיקאצ’ו זה גם מגיע עם ‘קריסטל הזי’ המיוחד של פיקאצ’ו החובש כובע (ולא עם קריסטל הזי של פיקאצ’ו הרגיל שלא חובש כובע), “פיקאצ’וניום זי” (“Pikashunium Z”), שבעזרתו מכת הברק הרגילה של פיקאצ’ו יכולה להפוך ‘למכת ברק 10,000,000 וולט’ (‘10,000,000 Volt Thunderbolt’). ההפצה הזו של פיקאצ’ו זמינה רק למשחקי “פוקימון שמש וירח” ביפן עד ל-31 ביולי, וזוהי ההזדמנות האחרונה להשיג פיקאצ’ו שכזה, שחובש את אחד מהכובעים של אש מסאגות האנימה השונות, במשחקי “פוקימון שמש וירח” ביפן.

נכון לבינתיים, לא ידועים עוד שום פרטים אודות הפצה בינלאומית של פיקאצ’ו שכזה ברחבי העולם ולא רק ביפן.

חלוקת פוקימוניםPokémon Sun & Moon

איוונט חוזר של חלוקת פוקימונים בעבור משחקי “פוקימון שמש וירח” הוכרז ביפן. במרכזי פוקימונים שונים ובחנויות פוקימונים שונות ברחבי יפן, יהיה ניתן לקבל את הסטיני של מאלו, הטורטנייטור של קיאווה והאלולן וולפיקס של לילי, מה-22 ביולי ועד ל-13 באוגוסט.

מיותר לציין, כי כל הפוקימונים הללו מבוססים על הפוקימונים המקוריים של הדמויות הראשיות מהאנימה.

* איוונט זה זהה לאיוונט אחר שהתקיים ברשת חנויות AEON בחודשיים האחרונים, שם חילקו במסגרת ‘יריד פוקימונים’ את אותם הפוקימונים בדיוק בעבור משחקי “פוקימון שמש וירח”.

Pokémon Sun & Moon

פוקימון שמש וירח

ברחבי העולם החל איוונט למשחקי “פוקימון שמש וירח”. איוונט זה נותן את אבני המגה של מגה טיירניטאר, מגה

אבומאסנו, מגה מנקטריק ומגה אגרון. ניתן לקבל את הפרסים הללו על ידי הכנסת הקוד הבא במשחקי “פוקימון שמש וירח”, שהוא: SABLEVOLANT. נכון לעכשיו, תאריך סיומו של איוונט זה עוד לא ידוע, אך כדאי שתנסו להשיג את הפריטים הללו כמה שיותר מהר וכל עוד זה זמין ואפשרי.

המשך לילה טוב.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות