חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, קדימון לעונה החדשה של פוקימון באנגלית ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

במשחק "פוקימון שאפל" החל השבוע הרביעי של מעגל האיוונטים שלו. מעגל זה ממשיך את שלב הספארי משבוע שעבר ואת השלבים הבאים שיפעלו במשך שבוע:

'שלב אתגר האולטרה', שהוא השלב של מלואטה בצורת פירואט (Pirouette Form).

'שלבי האתגר הגדול', שהם השלבים של גולם, אלולן מארוואק, וואבאפט, סלבי ורג'ירוק.

שלב 'הפוקימון היומי' שמכיל בתוכו את קלפרי שקורץ (Winking), צ'רמנדר שקורץ (Winking), סקווירטל שקורץ (Winking), בלבאזור שקורץ (Winking) וג'יגליפאף שקורץ (Winking).

שלב 'הזדמנות אחת לכל יום' (שזהו שלב שניתן לשחק בו רק פעם אחת ביום), שהוא השלב של טורנאדוס בצורת אדם (Incarnate Form).

'ושלב מיוחד' של איוולטל.

בנוסף לכך, 'שלב הקרבות' של לטיאוס החל גם הוא ויימשך במשך שבועיים.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-7 במרץ, נחשפו שמות 2 הפרקים החדשים בסדרה שישודרו ביפן:

ב-22 במרץ ישודר פרק 1010 באנימה והוא- "פיקה פיקה אהבה נוצצת! פויפול מסתובב הלוך ושוב!"

תקציר: יום אחד במהלך הלימודים בבית הספר, יצור לא מוכר מגיע לאש ולחבורה. כשהם מבחינים בו, היצור נעלם, אולם מסיבה כלשהי הם לא מצליחים לראות יותר גם את פיקאצ'ו. זה נראה שפיקאצ'ו נלקח משם על ידי היצור שהחבורה ראתה מקודם. אש הנסער מתחיל לחפש את פיקאצ'ו, אולם לפתע פתאום הוא נתקל בצוות רוקט.

ב-5 באפריל (עקב הפסקה ב-29 במרץ שבגללה לא ישודר פרק) ישודר פרק 1011 באנימה והוא- "התנסות בעבודה! מסביב לשעון במרכז הפוקימונים!"

תקציר: אש וחבריו הולכים למרכז הפוקימונים בשביל תוכנית התנסות בעבודה של בית הספר. עם זאת, האחות ג'וי שעובדת שם נמצאת במצב רע בעקבות הצטננות. אש והאחרים מחליטים לעשות בעבורה את כל מטלותיה, אולם אז העניינים מסתבכים כשצוות גולגולת מופיע.

פוקימון גו

בעקבות שבוע הפוקימונים האגדיים בשבוע שעבר, שבו ראיקוזה היה הפוקימון האגדי שנתפס והובס הכי הרבה פעמים בקרבות ה-Raid Battles, פוקימונים מהסוגים דרקון, על חושי ומעופף יתחילו להופיע לעיתים קרובות יותר בביצי פוקימונים עד ל-16 במרץ. יתרה מזאת, פוקימונים שמעדיפים מזג אוויר סוער (Windy) גם יתחילו להופיע בקרבות Raid Battles לעיתים קרובות יותר. בנוסף לכך, כל השחקנים יקבלו על כל לכידת פוקימון, ניצחון בקרב פוקימונים וכיו"ב, נקודות ניסיון (XP) כפולות. כמו כן, גם הפוקימון האגדי ראיקוזה ימשיך להופיע בקרבות Raid Battles עד ל-16 במרץ.

פוקימון שמש וירח- הרפתקאות אולטרה

לפני 3 ימים, חברת הפוקימון הבינלאומית אישרה מחדש את השחרור של העונה החדשה של פוקימון, "פוקימון שמש וירח- הרפתקאות אולטרה" (שזוהי העונה ה-21 של הסדרה), בערוץ 'דיסני אקס די' (Disney XD) בארצות הברית מה-24 במרץ ועד ל-31 במרץ, כאשר במהלך שבוע זה ישודרו 8 פרקים חדשים מתוך העונה החדשה של פוקימון. בנוסף לכך, אושר שרשת הטלוויזיה CITV תתחיל לשדר גם היא את העונה החדשה של פוקימון בבריטניה בחודש מרץ.

כמו כן, שוחרר גם קדימון לעונה החדשה של פוקימון באנגלית.

המשך ערב טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
roy132213

למה אתם לא מעלים את הפרק של sun and moon?