חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, קדימון פרסומי חדש לפוקימון גו ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

'שלב התחרות' של מגה לוקאריו התחיל ויימשך עד ל-6 בפברואר.

נוסף לכך, 'שלב הקרבות' של מיוטו החל גם הוא ויימשך עד ל-23 בפברואר.

יתרה מזאת, השלבים החוזרים של טאפו בולו וטאפו פיני החלו גם הם.

לבסוף, מיוטו, סוויקון ופיקאצ'ו שמתלקח (Fired Up) מחולקים לכל השחקנים במשחק.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.5.2 של המשחק.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-31 בינואר, נחשפו שמות 2 הפרקים החדשים בסדרה שישודרו ביפן:

ב-15 בפברואר ישודר פרק 1005 באנימה והוא- "המיאו האפל הוא אלולן מיאו?!"

תקציר: עלילת הפרק לא ידועה, נכון לבינתיים.

ב-22 בפברואר ישודר פרק 1006 באנימה והוא- "תבער עם תשוקה, ליטן! למטה עם אינסינרור!"

תקציר: אש וחבריו הולכים למקום ההתכנסות של 'הקרב המלכותי' (Battle Royal, שזהו קרב שבו 4 מאמנים נלחמים זה נגד זה באותו הזמן בכל סבב). שם, אש מחליט לאתגר לקרב את 'המחופש המלכותי' (The Masked Royal), שהוא הלוחם החזק והגדול ביותר מבין כל שאר המתמודדים 'בקרב המלכותי', ואש מחליט להילחם נגדו בעזרת הליטן שלו.

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- תחרות הקרבות

הפרטים בעבור 'תחרות הקרבות' (Battle Competition) הבאה במשחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' הוכרזו. תחרות זו תהיה 'התחרות האולטרה סינו הקלאסית' (Ultra Sinnoh Classic competition). זוהי תהיה תחרות של קרבות יחיד (תחרות שמורכבת מסדרת קרבות של אחד על אחד) אשר ניתן להשתמש בה רק בפוקימונים מהפוקידקס (פוקידע) של מחוז סינו. בתחרות זו אסור להשתמש בצורות אלולה (גרסאות של פוקימונים קלאסיים שנמצאים במחוז אלולה, כמו אלולן ראיצ'ו או אלולן מיאו), אבני מגה או קריסטלי זי. כמו כן, אסור יהיה להשתמש בתחרות בפוקימונים האגדיים הבאים: דיאלגה, פאלקיה, גיראטינה, ארכיאוס, פיונה, מנאפי, דארקראי ושיימין. כל הפוקימונים המשתתפים יועלו לדרגה 50 למשך כל זמן התחרות. ההרשמה לתחרות תתקיים בין ה-15 בפברואר ל-22 בפברואר. הקרבות עצמם יחלו ב-23 בפברואר ויימשכו עד ל-25 בפברואר. כל המשתתפים בתחרות יקבלו 50 'נקודות קרב' (Battle Points).

ערכות נושא חדשות לקונסולת ה-3DS

בעקבות השחרור שלהן ביפן בשבוע שעבר, 2 ערכות נושא חדשות בעבור קונסולת ה-3DS של חברת "נינטנדו" שוחררו גם בצפון אמריקה. נכון לבינתיים, לא ידוע מתי ערכות נושא אלו ישוחררו בעבור אירופה.

ערכת הנושא הראשונה, היא: צוות פלזמה (מפוקימון שחור ולבן), שמציגה את N, ג'טסיס ועוד, כשברקע מתנגנת לה המוזיקה מעונת "פוקימון שחור ולבן".

 

ערכת הנושא השנייה, היא: צוות פלזמה (מפוקימון שחור 2 ולבן 2), שמציגה את N, ג'טסיס, קולרס ועוד מספר חברים בצוות פלזמה, ביחד עם מוזיקת רקע מעונת הפוקימון "שחור 2 ולבן 2".

 

פוקימון גו

קדימון מיוחד שוחרר כדי לקדם את המשחק "פוקימון גו". בקדימון הנ"ל מקריין השחקן סטיבן פריי, והקדימון עצמו מתוזמר על ידי המלחין ג'ורג' פנטון.

המשך לילה טוב וט"ו בשבט שמח.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות