חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, ראיקו, אנטיי וסוויקון החלו להופיע בפוקימון גו ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל- חלק א'

'שלב התחרות' של מגה מיוטו X זוהר התחיל ויימשך עד ל-5 בספטמבר.

נוסף לכך, השלב החוזר של מיוטו החל גם הוא ויימשך עד ל-12 בספטמבר, בעוד שהשלבים החוזרים של שיימין בצורת שמיים (Sky Form) ונויברן החלו ויימשכו עד ל-5 בספטמבר.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך להוריד את גרסה 1.4.18 של המשחק.

לבסוף, אושר כי שלבים חדשים של 'חיות האולטרה' (Ultra Beasts) יגיעו למשחק בקרוב ברמת קושי חדשה, אך על מנת שיהיה ניתן לשחק בשלבי האיוונט המיוחדים הללו יש להביס ולעבור את רמה 300.

 

פוקימון שאפל- חלק ב'

שלבי האתגר של 'חיות האולטרה' (Ultra Beasts) במשחק החלו. על מנת להפעיל את השלבים הללו ולשחק בהם, נדרש מהשחקנים לנצח ולעבור את רמה 300. בשלבים הללו לא ניתן להשתמש בפריטים (items) וניתן לשחק בשלבים האלו רק 3 פעמים בסך הכול. השלב הנוכחי של 'חיות האולטרה' (Ultra Beasts) עוסק 'בחיית האולטרה' ניהילגו, ושלב זה התחיל ויימשך עד ל-3 בספטמבר.

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך לעדכן את המשחק לגרסה 1.4.20.

פוקימון דואל

ב-1 בספטמבר שוחרר עדכון חדש למשחק 'פוקימון דואל'. העדכון הזה מעלה את המשחק לגרסה 4.0.2. העדכון הזה כולל תיקוני באגים שונים שהתגלו במשחק והוא לוקח כ-163 מגה בייט (MB) מזיכרון המכשיר. כדי לשחק במשחק יש צורך לעדכן אותו. יתרה מזאת, בעדכון זה נעשו כמה שינויים 'בגבולות' (Balance) של טיירניטאר, האנטר ומייטיינה.

בעדכון החדש ששוחרר למשחק התווספו גם פיגורות חדשות של פוקימונים, כולל מגה התפתחויות, והן:

פיגורות ה-UX- מגה וינאזור, מגה בלסטויז ומגה גנגר.

פיגורות ה-EX- גנגר ומאלאמאר.

פיגורות ה-R- ספיריטומב וסייבלאי.

פיגורות ה-UC- אינקיי ופוצ'יינה.

גם נוסף למשחק Orange Time Booster חדש, שמובטח שהוא מחזיק בפוקימון מסוג רוח או אופל. כמו כן, גם שוחררו 10 pack booster מיוחדים שמובטח שהם מחזיקים בפיגורת EX או UX. לבסוף, התווספו למשחק גם מגוון של 'לוחות' (Plate) חדשים שמתמקדים במגה התפתחויות והתווסף גם לוח 'ביסוס המהירות' (Speed based plate).

פוקימון שמש וירח- תחרות הקרבות

הפרטים בעבור 'תחרות הקרבות' (Battle Competition) הבאה במשחקי "פוקימון שמש וירח" הוכרזו. תחרות זו תהיה 'תחרות תגרת המגה' (Mega Melee competition). זוהי תהיה תחרות של קרבות יחיד (תחרות שמורכבת מסדרת קרבות של אחד על אחד) אשר מותר יהיה להשתמש בה רק בפוקימונים שיכולים מגה להתפתח (כלומר, להשתמש בפוקימונים שיכולים לעבור מגה התפתחות), למעט מיוטו, ראיקוזה ודיאנסי. ניתן להשתמש גם בפוקימונים משוגרים (שהם פוקימונים שמשוגרים 'ומיובאים' ממשחקים אחרים). פריטים שונים כולל אבני מגה (Mega Stones) וקריסטלי זי (Z-Crystals) מותרים לשימוש בקרבות גם הם. כל הפוקימונים המשתתפים יועלו לדרגה 50 למשך כל זמן התחרות. ותוכל להשתמש רק בפוקימון אחד מתוך שישיית הפוקימונים שלך, בכל קרב שתילחם בו. ההרשמה לתחרות תתקיים בין ה-14 בספטמבר ל-21 בספטמבר. הקרבות עצמם יחלו ב-22 בספטמבר ויימשכו עד ל-24 בספטמבר. כל המשתתפים בתחרות יקבלו 50 'נקודות קרב' (Battle Points). את חוקי הקרבות של התחרות ניתן להוריד 'מפסטיבל פלאזה' (Festival Plaza), שזהו מיקום ווירטואלי במשחקי "פוקימון שמש וירח".

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-29 באוגוסט, נחשפו שמות 2 הפרקים החדשים והמיוחדים בסדרה (שהם פרקי המשך):

ב-14 בספטמבר ישודר פרק 985 באנימה והוא- "אלולה! בקאנטו! ברוק ומיסטי!"

תקציר: אש חוזר למחוז קאנטו בשביל עבודה לבית הספר ופוגש את ברוק ומיסטי פעם נוספת.

ב-21 בספטמבר ישודר פרק 986 באנימה והוא- "קרב מכון! מתקפת זי נגד מגה התפתחות!"

תקציר: אש חוזר למחוז קאנטו בשביל עבודה לבית הספר ופוגש את ברוק ומיסטי פעם נוספת.

פוקימון- פרסי 'נינטנדו שלי'

כחלק ממסע הפרסום של 'נינטנדו שלי' (My Nintendo, שזהו חשבון שקשור למשחקים של חברת "נינטנדו"), 3 משחקי פוקימון נוספו לפרסי 'נינטנדו שלי' (My Nintendo rewards) בעבור יפן, שניתן לקבלם דרך חשבון 'נינטנדו שלי' (My Nintendo). המשחק הראשון, הוא: "פוקימון צינוק מסתורי- צוות הצלה אדום" ( Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue Team), אשר מקבל הנחה בשווי של 30% מהמחיר המקורי שלו, בתמורה ל-150 מטבעות פלטינה (Platinum Coins). המשחק השני, הוא: "פוקימון צינוק מסתורי- צוות הצלה כחול" (Pokémon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team), אשר מקבל הנחה בשווי של 30% מהמחיר המקורי שלו, בתמורה ל-200 מטבעות פלטינה (Platinum Coins). והמשחק השלישי, הוא: "פוקימון ריינג'ר" (Pokémon Ranger), אשר גם הוא מקבל הנחה בשווי של 30% מהמחיר המקורי שלו, בתמורה ל-200 מטבעות פלטינה (Platinum Coins). המבצע הזה יימשך עד ל-30 בנובמבר.

 

פוקימון גו פלוס

חברת "ניאנטיק" שחררה עדכון שרת חדש בעבור המשחק 'פוקימון גו'. העדכון הזה עדכן את הקישוריות של 'פוקימון גו' עם מכשיר 'הפוקימון גו פלוס' (Pokémon GO Plus device). כעת, כאשר השחקן עם מכשיר 'הפוקימון גו פלוס' מתקרב למכון, המכשיר יסובב את גלגל ה-PokéStop של המכון והוא יקבל בשביל השחקן את כל הפריטים מגלגל ה-PokéStop ואת אישורי ה-Raid Passes שמושגים על ידי גישה למכון.

פוקימון גו

העדכון הבא של המשחק 'פוקימון גו' שוחרר לפני מעט יותר משבוע, אך השחרור של העדכון נעצר בעקבות תקלה גדולה שאותו העדכון הכיל בתוכו אולם אז העדכון שוחרר שוב. העדכון הזה מעלה את המשחק לגרסה 1.43.1 (במכשירי חברת 'אפל') והוא מכיל בתוכו מגוון של תכונות חדשות:

– נוספה האפשרות לראות את מספר המאמנים שנכנסים או מתכוננים לקרב ה-Raid Battle, לפני שמשתמשים באישור ה-Raid Pass.

– שופרה 'פונקציית מסך חיפוש איסוף הפוקימונים' (Pokémon Collection screen search functionality) על ידי מתן אפשרות למאמנים במשחק לחפש באמצעות מהלכי הפוקימונים שלהם על ידי שימוש בדמות.

– תוקן הבאג אשר גרם לפוקימון ה-Raid Boss לברוח תמיד מפוכדור ה-Premier Ball האחרון.

– תוקן הבאג אשר מנע משחקנים לראות שהם קיבלו נקודות XP כפולות בקרבות ה-Raid Battles כאשר הם השתמשו 'בביצת מזל' (Lucky Egg).

פוקימון גו- ראיקו, אנטיי וסוויקון

ב-31 באוגוסט, הפוקימונים האגדיים, ראיקו, אנטיי וסוויקון התחילו להופיע במשחק 'פוקימון גו' בקרבות ה-Raid Battles. מה-31 באוגוסט ועד ל-30 בספטמבר, ראיקו יופיע באמריקה, אנטיי יופיע באירופה ובאפריקה וסוויקון יופיע באסיה ובאוסטרליה. לאחר מכן, ב-30 בספטמבר, 3 הפוקימונים האגדיים הללו יעברו למיקום הבא בעולם ואז הם יעברו פעם נוספת למיקום הבא ב-31 באוקטובר, כך שלכל השחקנים יהיה חודש ימים להשיג כל אחד מ-3 הפוקימונים האגדיים הללו.

בנוסף לכך, מערכת קרבות ה-EX Raid Battles (קרבות ה-Raid Battles האקסקלוסיביים- Exclusive Raid Battles) החדשה נבדקת כעת 'בפוקימון גו' במכוני קרב נבחרים לפני שהיא תהיה זמינה בכל העולם, ואישורי ה-EX Raid Passes (אישורי כניסה לקרבות ה-Raid Battles האקסקלוסיביים) יחולקו לשחקנים מה-6 בספטמבר כחלק 'מבדיקת השדה' (field test) של חברת "ניאנטיק" שבה היא תבדוק את הכשירות, התדירות, הזמנים והמיקומים של קרבות ה-Raid Battles האקסקלוסיביים (Exclusive Raid Battles) החדשים כדי לראות עד כמה הקרבות הללו מתאימים למשחק ואם יש צורך לשפרם, לתקן אותם ומספר תקלות שיכולות להיות בהם או להתאימם בצורה טובה יותר למשחק. כמו כן, המיקומים של קרבות ה-Raid Battles האקסקלוסיביים הניסיוניים ישתנו במהלך 'בדיקת השדה'.

המשך לילה טוב ושנת לימודים מוצלחת.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
4 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
BVURTH234

שלום אני חדש

יהונתן

מצאתי את אנטיי בעיר של אז הוא מופיע באסיה