חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, שמות הפרקים החדשים, פוקימון גו ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שאפל

שלב מיוחד של פיקאצ’ו, שחובש את הכובע של אש ממחוז קאלוס, התחיל ויימשך עד ל-11 ביולי.Pokémon Shuffle

נוסף לכך, שלב מיוחד של דיאוקסיס בצורת התקפה (Attack Forme) החל גם הוא ויימשך עד ל-18 ביולי.

יתרה מזאת, שלב מיוחד של ראיקוזה (רגיל) בתלבושת פיקאצ’ו החל ויימשך עד ל-18 ביולי. בשלב זה ניתן לשחק רק פעם אחת ביום, עם סיכויי לכידת פוקימון גבוהים יותר בכל פעם שתשחקו באותו השלב (בכל פעם שתשחקו בשלב זה, הסיכויים שתלכדו את ראיקוזה בתלבושת פיקאצ’ו רק יילכו ויעלו מדי יום).

לאחר מכן, שלב ספארי מיוחד החל גם הוא ויימשך עד ל-18 ביולי. שלב זה כולל את סנדשרו, סנדסלאש, בארבוץ’, וויסקאש, זיגזגון, ליינון, ראיקוזה זוהר וראיקוזה זוהר בתלבושת פיקאצ’ו.

לבסוף, השלבים החוזרים של רג’ירוק וקרסליה החלו גם הם ויימשכו עד ל-18 ביולי.        

כדי לשחק בכל השלבים הללו, יש צורך לעדכן את המשחק לגרסה 1.4.17.

פוקימון: אנימה- סאן & מון

ב-5 ביולי, נחשפו שמות 3 הפרקים החדשים בסדרה:Pokémon XY

ב-20 ביולי ישודר פרק 977 באנימה והוא- “קרב אש! מארוואק מופיע!”

תקציר: במהלך פסטיבל שמתקיים ‘בפארק וולה הגעשי’ (Wela Volcano Park), היכן שפוקימונים יכולים לחבוש את ‘כתר הוולה’ (Wela Crown) שיכול להגביר את כוחו של הפוקימון החובש אותו, מופיע לפתע פתאום מארוואק פראי שגונב את הכתר.

ב-27 ביולי ישודר פרק 978 באנימה והוא- “קרב הקארי-זי היפה! הריקוד של לוראנטיס!”

תקציר: אש והחבורה מחפשים את המרכיבים להכנת תבלין הקארי המיוחד של מחוז אלולה (קארי הוא סוג של תבלין, ובפרק זה החבורה כנראה תנסה להכין תבלין קארי מיוחד בסגנון מחוז אלולה שככל הנראה נקרא “קארי-זי”).

ב-4 באוגוסט ישודר פרק 979 באנימה והוא- “הניסיון הגדול של אוליביה! אתגר הפוקימון הקשה ביותר אי פעם!”

תקציר: אש מאתגר את אוליביה לקרב כפול.

פוקיפארק ווי: ההרפתקה של פיקאצ’ו

“פוקיפארק ווי: ההרפתקה של פיקאצ’ו” (PokéPark Wii – Pikachu’s Adventure), הואPokkén Tournament משחק ווידיאו של פוקימון שיצא לקונסולת ה- Wii של חברת “נינטנדו” והופץ לראשונה ב-5 בדצמבר 2009.

כעת, משחק זה שוחרר גם לחנות ה- eShop של קונסולת ה- Wii U (הקונסולה שיוצרה אחרי קונסולת ה- Wii) ביפן, והוא זמין כרגע להורדה גם בקונסולה זו בעבור 2,700 יין (¥). לאלו המחזיקים בחשבון “נינטנדו” וב- My Nintendo, ישנה זכאות להנחה מיוחדת למשחק זה בשווי של 20% מהמחיר, בתמורה ל-40 מטבעות זהב.

משחק זה גם זמין להורדה בארצות הברית ובאירופה לקונסולת ה- Wii (ויש לציין, כי לא מדובר בעובדה חדשה, אלא משחק זה כבר שוחרר בארה”ב ובאירופה לפני מספר שנים בעבור קונסולה זו).

פוקימון שמש וירח- ערכות נושא חדשותPokémon Omega Ruby & Alpha Sapphire

2 ערכות הנושא החדשות בעבור משחקי “פוקימון שמש וירח” בקונסולת ה-3DS של חברת “נינטנדו” ששוחררו ביפן ובצפון אמריקה לפני קצת יותר משבוע, שוחררו כעת גם באירופה.

2 ערכות הנושא ששוחררו באירופה, הן: “פוקימון- ראו את הכוכבים” (Pokémon – Look Upon The Stars) “ופוקימון פופ” (Pokémon POP), והן זמינות להורדה דרך חנות ה- eShop של קונסולת ה-3DS של חברת “נינטנדו” בעבור משחקי “פוקימון שמש וירח” באירופה, בעלות של 1.79 או 1.99 פאונד (£- המטבע הבריטי).

פוקימון גו- איוונט מיוחד לכבוד חגיגות יום ההולדת של המשחק

הוכרז איוונט חדש בעבור המשחק “פוקימון גו”. במסגרת איוונט זה, שנועד לציין את יום הולדתו Pokémon Comaster הראשון של המשחק שיצא לפני כשנה, יהיה ניתן לרכוש בחנות המשחק של “פוקימון גו” חבילת שי (מתנה) מיוחדת לכבוד יום ההולדת של המשחק במחיר מוזל, אשר מכילה בתוכה ‘אינקובטורים’ בעבור ביצי פוקימונים, “מחדש חיים מקסימלי” (Max Revives) בעבור הפוקימונים שנלחמים בקרבות מכון, ‘פוכדורי אולטרה’ (Ultra Balls) ו- “Raid Pass” (אישורי מעבר לקרבות “Raid Battle”). חבילה זו תהיה זמינה לזמן מוגבל ורק עד לגמר האיוונט. במסגרת איוונט זה, יהיה ניתן גם ללכוד פיקאצ’ו מיוחד שחובש את הכובע של אש מהאנימה. איוונט זה התחיל ויימשך מה-6 ביולי ועד ל-24 ביולי.

פוקימון גוPokémon Comaster

איוונט חדש הוכרז בעבור “פוקימון גו” בבריטניה. במסגרת איוונט זה, יתקיימו אירועים שונים במקומות שונים בעיר צ’סטר (שנמצאת במערב בריטניה), כמו בטירת צ’סטר. איוונט זה מתקיים בשיתוף פעולה עם הארגון “Big Heritage” (שזהו ארגון ללא מטרות רווח שמטרתו לשמר את ההיסטוריה של בריטניה ואת המורשת שלה) וכחלק ‘מפסטיבל מורשת צ’סטר’ (Chester Heritage Festival). איוונט זה הופך אתרי היסטוריה רבים לנקודות Poké Stops ולמכונים, במטרה לעודד אנשים לשחק “בפוקימון גו” ביחד וללמוד אודות ההיסטוריה. איוונט זה יתחיל ויימשך מה-22 ביולי ועד ל-23 ביולי.

המשך ערב טוב.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות