חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימון שאפל, שמות פרקים חדשים באנימה ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

 

פוקימון שאפל

שלב מיוחד של סולגליאו התחיל ויימשך עד ה-13 ביוני.

נוסף לכך, גם החל 'שלב מהיר' של אלולן ראיצ'ו שיימשך גם הוא עד ה-13 ביוני.

לבסוף, 'שלב קרבות' מיוחד של דסידואיי החל ויימשך עד ה-13 ביוני.

כדי שתוכלו לשחק בשלבים הללו, יש צורך לעדכן את המשחק לגרסה 1.4.14. 

Pokémon Shuffle
   
פוקימון: אנימה- סאן & מון (תיקון)

ב-1 ביוני, נחשפו שמות 3 הפרקים החדשים בסדרה:

ב-15 ביוני ישודר פרק 973 באנימה (ששמו המקורי התברר כלא נכון ושכנראה דובר על פרק אחר) והוא- "לילי, טפלי טוב בפיקאצ'ו".

תקציר: כולם מחליפים את הפוקימונים השותפים שלהם ליום אחד, וכתוצאה מכך לילי צריכה לדאוג לפיקאצ'ו של אש.

ב-22 ביוני ישודר פרק 974 באנימה (שגם שמו המקורי כנראה שונה) והוא- "היכנסי אוליביה! לצחוק ולבכות, מלכת האי!"

תקציר: אש פוגש את קהונת האי אקלה, אוליביה, כשהם כבר מגיעים לאיי אקלה.

ב-29 ביוני ישודר פרק 975 באנימה והוא- "מצאנו אוצר! חיפוש סטאוטלנד!"

תקציר: אש וחבריו מחפשים אוצר על איי אקלה, ביחד עם כמה סטאוטלנד.

Pokémon XY
   
קידום הסרט ה-20- חלוקת פיקאצ'ו

לכבוד הסרט ה-20 של פוקימון ('אני בוחר בך!'), החל הקידום הראשוני של הסרט ביפן. מי שרכש לאחרונה כרטיסים לסרט ה-20 של פוקימון ביפן, יקבל קוד סידורי מיוחד שיוכל לתת לו במשחקי "פוקימון שמש וירח", אחד מתוך שישה פיקאצ'ו שונים שכל אחד מהם חבוש בכובע אחר של אש מסאגות האנימה השונות ששודרו לאורך השנים. למשל, בעזרת הקוד הזה יהיה אפשר לקבל פיקאצ'ו מיוחד שחובש את הכובע של אש מסאגת יונובה (סאגת שחור ולבן) ושיודע את המתקפה זנב ברזל, מתקפה שבדרך כלל פיקאצ'ו לא יכול ללמוד בדרכים רגילות במשחקי "פוקימון שמש וירח". יתרה מזאת, ניתן יהיה לקבל בעזרת הקוד גם פיקאצ'ו מיוחד מסאגת אלולה (הסאגה הנוכחית שמשודרת ביפן) שחובש את הכובע של אש, שמגיע עם 'קריסטל הזי' המיוחד של פיקאצ'ו החובש כובע (ולא עם קריסטל הזי של פיקאצ'ו הרגיל שלא חובש כובע), "פיקאצ'וניום "Z ("Pikashunium Z"), שבעזרתו מכת הברק הרגילה של פיקאצ'ו יכולה להפוך 'למכת ברק 10,000,000 וולט' (' Volt  Thunderbolt10,000,000'). ההפצה הזו של פיקאצ'ו זמינה רק למשחקי "פוקימון שמש וירח" ביפן עד ל-12 ביוני, עם חזרת האירוע גם בספטמבר 2017.

Pokémon Sun & Moon
   
פוקימון: "פוקילנד"

לאחרונה הוכרז על משחק סלולרי חדש. המשחק הזה נקרא "פוקילנד" ("PokéLand"), והוא המשחק הבא בסדרת 'פוקימון ראמבל'. כרגע לא ידוע הרבה על משחק זה אולם יצאה גרסת אלפא ניסיונית למשחק זה ביפן למכשירי האנדרואיד, שתהיה זמינה עד ה-9 ביוני 2017. במהלך הבדיקה של גרסת האלפא של המשחק, אתה יכול למצוא בגרסה זו 134 פוקימונים שונים, להשלים 52 שלבים ולטפס על 'מגדל האלופים' לגובה של 15 קומות. כל הנתונים שיישמרו במהלך בדיקת גרסת האלפא של המשחק, כמו נתונים אישיים ושלבים שהצלחתם להשלים, יימחקו לחלוטין כאשר תצא הגרסה הסופית של המשחק לקהל הרחב. בעזרת חשבון נינטנדו, ניתן יהיה להעביר נתונים שמורים של המשחק בין מכשירים שונים. בעזרת תשלום ביהלומים במשחק, יהיה ניתן לפתוח איים שונים וחדשים בהם תוכלו לשחק אולם כל זה מצריך חיבור לאינטרנט. במשחק יש גם גלאי מיוחד שמיועד למציאת פוקימונים שונים, אך ניתן להשתמש בגלאי זה רק פעם אחת בכל 30 דקות. תאריך השחרור של הגרסה המלאה והסופית של משחק זה עדיין לא ידוע, אולם זה כבר מאושר כי משחק זה יהיה זמין גם למכשירי 'אפל' וגם למכשירי אנדרואיד. חברת פוקימון הודיעה כי הם הגיעו לגבול של מספר בודקי גרסת האלפא של משחק זה, וכי עמדות בדיקה נוספות לגרסת האלפא של המשחק ייפתחו במהלך בדיקת המשחק עצמה.

Pokémon Sun & Moon
   
פוקימון: קפיצת מג'יקארפ

עדכון חדש יצא למשחק "קפיצת מג'יקארפ". עדכון זה כולל תיקוני באגים שהתגלו במשחק, אך התברר כי מדובר בתיקוני הבאגים בפרסים שניתן לקבל מהשלמת 'ליגת האקסטרה' 3 ('Extra League 3'). לפני כן, יכולת לסיים את הליגה הזו כמה פעמים שרצית ולקבל בכל פעם שסיימת את הליגה, 25 יהלומים ( Diamonds25) 'וסוכריית תמיכה' אחת Support Candy) 1). עם זאת, החל מגרסה 1.0.3 יהיה ניתן לקבל את הפרסים הללו רק בפעם הראשונה שתשלים את הליגה ולא בכל פעם כמו קודם לכן.

Pokémon Sun & Moon
   
אליפות הפוקימון האזורית 2017

אתמול והיום התקיימה אליפות הפוקימון האזורית בברמינגהם שבבריטניה, ובעיר מדיסון שבמדינת ויסקונסין שבארה"ב. כמו באירועים קודמים, האירועים ב-2 המקומות הללו היו 'מוזרמים' (הכוונה "לסטרימינג", זרימת מדיה- media Streaming) על ידי חברת פוקימון הבינלאומית, על פני 4 'זרמים' שונים. לכל משחק היה 'זרם' ייחודי משלו:

'הזרם' (והטורניר) בברמינגהם התחיל מעט לפני השעה 9:30 בבוקר.

'והזרם' (והטורניר) במדיסון התחיל זמן קצר לפני השעה 15:30 בצהריים.

Pokémon 2016 World Championships
   
פוקימון ירח

בצפון אמריקה החל איוונט של ליקאנרוק צורת חצות הליל (Lycanroc Midnight), והוא יחולק במשחק 'פוקימון ירח' בצפון אמריקה עד ה-7 ביוני, יום רביעי.

האיוונט מיועד לארה"ב ולקנדה.

האיוונט הזה הוא אותו האיוונט שהתחיל ונגמר באירופה בשבוע שעבר ב-31 במאי, יום רביעי.

Pokémon Sun & Moon

 

המשך ערב טוב.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
לאונרדו
לאונרדו
4 ביוני 2017 20:07

עדכון נחמד