חדשות מעולם הפוקימונים- פוקימונים חדשים, הצורות החדשות של סולגאליאו ולונאלה ועוד

שלום רב לכל גולשי האתר.

פוקימון שמש וירח- חלוקת הפיקאצ'ו של אש

לפני מעט יותר משבוע, אושר כי הפיקאצ'ו שחובשים את הכובעים של אש (מסאגות האנימה השונות) עומדים להגיע למערב. החל מה-19 בספטמבר, יהיה ניתן לקבל את הפיקאצ'ו הללו בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" דרך קוד סידורי מיוחד מהאתר הרשמי של פוקימון. השחקנים במשחקי "פוקימון שמש וירח" יוכלו לקבל רק פיקאצ'ו אחד מתוך השישה בעזרת הקוד הסידורי המיוחד, ועל כן הם יצטרכו לבחור בקפידה איזה מששת הפיקאצ'ו הללו הם רוצים. להלן מוצגת לפניכם הרשימה של הפיקאצ'ו השונים שיהיה ניתן לקבל ובאילו תאריכים:

– מה-19 בספטמבר ועד ל-25 בספטמבר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת "פוקימון: מקורי" (הכוונה לסאגה הראשונה של פוקימון שכוללת את מחוזות קאנטו, ג'וטו ואיי תפוז).

– מה-26 בספטמבר ועד ל-2 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת הואן.

– מה-3 באוקטובר ועד ל-9 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת סינו.

– מה-10 באוקטובר ועד ל-16 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת יונובה.

– מה-17 באוקטובר ועד ל-23 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת קאלוס.

– מה-24 באוקטובר ועד ל-30 באוקטובר- יחולק הפיקאצ'ו שחובש את הכובע של אש מסאגת אלולה.

כמו כן, גם אושר כי לכל אחד מששת הפיקאצ'ו הללו יהיו מתקפות שונות שמבוססות על המתקפות המקוריות של פיקאצ'ו מכל אחת מסאגות האנימה השונות. מה שאומר, שהפיקאצ'ו הללו יהיו דומים פחות או יותר לפיקאצ'ו שחולקו ביפן לכבוד קידום הסרט ה-20 של פוקימון מוקדם יותר השנה. בנוסף לכך, פרטים נוספים שנחשפו אודות הסרט ה-20 של פוקימון שיוקרן בבתי קולנוע נבחרים ברחבי העולם בדיבוב לאנגלית בהמשך השנה, מאשרים שאם תלך לראות את הסרט באחת ההקרנות המיוחדות שלו ברחבי העולם, אתה תקבל קוד QR (סוג של ברקוד) שבעזרתו תוכל לקבל פיקאצ'ו מיוחד שחובש את הכובע של אש מהסרט ה-20 של פוקימון- "אני בוחר בך!", בעבור משחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'.

פוקימון- הסרט ה-20- אני בוחר בך!- בדיבוב לאנגלית

כרטיסים בעבור הסרט ה-20 של פוקימון (בדיבוב לאנגלית), "אני בוחר בך!", החלו להימכר באמריקה לכבוד השחרור הבינלאומי הקרב של הסרט ברחבי העולם. סרט זה יוקרן רק במהדורה מוגבלת ב-5 בנובמבר וב-6 בנובמבר. יחד עם זאת, הקדימון הקצר והמדובב הראשון של הסרט (באנגלית) שוחרר לקהל הרחב. בנוסף לכך, גם אושר שכרטיס קידום מיוחד של הסרט יחולק בכל ההקרנות של הסרט ה-20 של פוקימון. אם ברצונכם לדעת באילו בתי קולנוע ברחבי העולם הסרט ה-20 של פוקימון בדיבוב לאנגלית יוקרן ב-5 בנובמבר וב-6 בנובמבר, תוכלו לבדוק זאת באתר הרשמי של פוקימון.

לפניכם מוצג הקדימון הנ"ל של הסרט ה-20 של פוקימון בדיבוב לאנגלית.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=7SEC7go5w_I]

פוקימון שמש וירח- איוונט סילבאלי זוהר

כרזות שונות וחומר פרסומי שנמצאו ביפן, חשפו שאיוונט של סילבאלי זוהר עומד להתקיים ביפן בעבור משחקי "פוקימון שמש וירח" בעזרת קוד סידורי מיוחד שיחולק מה-22 בספטמבר ועד ל-16 באוקטובר, בעבור האנשים שהזמינו מראש את העותקים של משחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' ביפן. קוד סידורי זה יהיה פעיל רק עד ל-16 בנובמבר. הסילבאלי הזוהר שיהיה ניתן לקבל מאיוונט זה יהיה בדרגה 100 והוא יחזיק בפריט 'פקק הבקבוק המוזהב' (Gold Bottle Cap). נכון לבינתיים, לא ידועים פרטים נוספים אודות איוונט זה.

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מהלך הזי החדש של לייקאנרוק

מספר תמונות ששוחררו בכתב העת 'קורוקורו' (CoroCoro) לפני מספר ימים, מאשרות שלייקאנרוק יקבל מהלך זי (Z-Move) מיוחד משלו, שייקרא: 'ביקוע סערת שבר' (Splintered Stormshards), שעל מנת שלייקאנרוק יוכל להשתמש בו הוא קודם כל צריך לדעת את המתקפה: 'אבנים חדות' (Stone Edge). כמו כן, למהלך הזי של לייקאנרוק יש גם אפקט משני- כאשר מהלך הזי 'ביקוע סערת שבר' (Splintered Stormshards) מופעל, 'האפקטים הטריאניים' (Terrain effects, הם אפקטים של מתקפות טריאניות אשר משפיעים על פוקימונים שנמצאים על האדמה) לא פועלים. כל צורותיו של לייקאנרוק (צורות בין הערביים, חצות היום וחצות הליל) יכולות להשתמש במהלך הזי הנ"ל. נוסף לכך, גם אושר שרוקראף שיש לו את היכולת 'הקצב שלו' (Own Tempo) במשחקים, אשר ניתן לקבל אותו רק דרך חלוקת הרוקראף המיוחדת, יוכל להתפתח ברמה 25 ללייקאנרוק בצורת בין הערביים (Dusk Form) בין השעות 17:00 ל-17:59 בערב. יש לציין, שרק הרוקראף הללו שיש להם את היכולת 'הקצב שלו' (Own Tempo) ושחולקו דרך הפצת הרוקראף המיוחדת, יוכלו להתפתח ללייקאנרוק בצורת בין הערביים. לבסוף, זה גם אושר שהרוקראף שתוכלו לקבל למשחק שלכם דרך הפצת הרוקראף המיוחדת יהיה תלוי בגרסת המשחק בה אתם תשחקו. אם תשחקו במשחק הפוקימון 'אולטרה שמש' (Ultra Sun), הרוקראף שתקבלו יידע את המהלכים: 'תיקול' (Tackle), 'נשיכה' (Bite), 'ניב אש' (Fire Fang) 'ושעה שמחה' (Happy Hour). ואם תשחקו במשחק הפוקימון 'אולטרה ירח' (Ultra Moon), הרוקראף שתקבלו יידע את המהלכים: 'תיקול' (Tackle), 'נשיכה' (Bite), 'ניב רעם' (Thunder Fang) 'ושעה שמחה' (Happy Hour). יתרה מזאת, הרוקראף שתקבלו יהיה גם ברמה 10 והוא יחזיק בפריט 'רצועת המיקוד' (Focus Band).

 

פוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח'- מידע חדש על המשחקים

ב-13 בספטמבר, במהלך השידור של 'פוקימון ישיר' ('Pokémon Direct'- ערוץ החדשות הרשמי של חברת "נינטנדו" באתר האינטרנט שלה), נחשפו מספר פרטים חדשים אודות משחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' (Pokémon Ultra Sun & Ultra Moon).

ראשית, הצורות החדשות של נקרוזמה בשילוב עם סולגאליאו ולונאלה, נקראות באנגלית: 'נקרוזמה רעמת בין הערביים' (Necrozma Dusk Mane)- שזוהי הצורה המשולבת של נקרוזמה וסולגאליאו, 'ונקרוזמה כנפי השחר' (Necrozma Dawn Wings)- שזוהי הצורה המשולבת של נקרוזמה ולונאלה.

שנית, במשחקי הפוקימון 'אולטרה שמש' 'ואולטרה ירח' נחשפו גם אזורים חדשים ושונים, כולל חוף ים. כמו כן, גם נראו החלקים המוקדמים של המשחקים ולבוש חדש בעבור הדמויות. בנוסף לכך, גם הוצג אחד מהמפגשים ההתחלתיים במשחקים בו אתה פוגש את יאנגוס ונאלץ להתעמת איתו. יתרה מזאת, היה ניתן לראות גם את מהלך הזי החדש של לייקאנרוק- 'ביקוע סערת שבר' (Splintered Stormshards). יש לציין, שמי שיוריד את העותקים של המשחקים החדשים, יקבל בעבור המשחקים החדשים 12 פוכדורים מהירים (Quick Balls).

לבסוף, נחשפו גם 2 פוקימונים חדשים. הפוקימונים הללו הם 'חיות אולטרה' (Ultra Beasts), אשר ידועים כרגע רק לפי שמות הקוד שלהם: 'יו-בי אסמבלי' (UB Assembly, כש-Assembly בתרגום לעברית זוהי הרכבה) 'ויו-בי בארסט' (UB Burst, כש-Burst בתרגום לעברית זוהי התפרצות או התפוצצות). 'יו-בי בארסט' זוהי 'חיית אולטרה' שייחודית רק למשחק הפוקימון 'אולטרה שמש' (Pokémon Ultra Sun), בעוד 'שיו-בי אסמבלי' זוהי 'חיית אולטרה' שייחודית רק למשחק הפוקימון 'אולטרה ירח' (Pokémon Ultra Moon). נכון לבינתיים, לא ידועים עוד שום פרטים נוספים אודות 'חיות האולטרה' הללו כמו הסוג שלהן.

לפניכם מוצג הסרטון שמראה את חיות האולטרה החדשות, האזורים החדשים במשחק, מהלך הזי החדש של לייקאנרוק ואת הצורות החדשות של נקרוזמה בשילוב עם סולגאליאו ולונאלה וכיצד הוא "תופס" אותם.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=8rQLqeX_LcQ]

המשך לילה טוב.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות