חדשות פוקימון שאפל, סטים חדשים והפינה השבועית

שלום לכולם,

פוקימון שאפל

 

שלב מיוחד של אלולן ראיצ'ו התחיל הנקרא "high-speed challenge" כלומר שלב מהירות גדולה (בתרגום חופשי לעברית). השלב ימשך עד ה5 לדצמבר.

שלבים מיוחדים של הפוקימונים סלסטיה, מאדסדייל, פרוקי קורץ וריבומביי התחילו והם ימשכו עד ל12 בדצמבר פרט השלב של פרוקי שימשך עד ה5 בדצמבר.

שלב נוסף התחיל הנקרא "Escalation battle" ׁ(שלב עלייה בתרגום חופשי לעברית) של הפוקימון מגירנה ובו תוכלו לעשות שלבים ולהשיג חפצים.

בנוסף חולק לכל השחקנים הפוקימון גארדוויר זוהר.

פוקימון קלפי ההחלפה

בשנה האחרונה עקב יציאת המשחקים סאן ומון ואולטרה סאן ומון יצאו 4 סטים חדשים של קלפי ההחלפה.

בואו קודם כל נכיר את הסטים,

 

הסט הראשון – הסט הראשון נקרא "guardians rising" או בתרגום חופשי לעברית שומרים עולים וזהו הסט ה73 של קלפי פוקימון, הסט יצא בתאריך 5.5.2017 והוא מכיל בתוכו 169 קלים והוא יתמקד בשומרי האיים טאפו קוקו וטאפו להלה.

הסט השני – הסט השני נקרא "burning shadows" או בתרגום חופשי לעברית צללים בוערים וזהו הסט ה74 של קלפי פוקימון, הסט יצא בתאריך 4.8.2017 והוא מכיל בתוכו 169 קלפים והא יתמקד בפוקימונים האגדיים הו-או ונקרומזה.

הסט השלישי – הסט השלישי נקרא " shining legends" או בתרגום חופשי לעברית אגדות זוהרות וזהו הסט ה75 של קלפי פוקימון, הסט יצא בתאריך 6.10.2017 והוא מכיל בתוכו 75 קלפים והוא יתמקד בפוקימונים האגדיים והמיתולוגים.

הסט הרביעי – הסט הרביעי נקרא " crimson invasion" או בתרגום חופשי לעברית פלישת הארגמן וזהו הסט ה76 של קלפי פוקימון, הסט יצא בתאריך 3.11.2017 והוא מכיל בתוכו 124 קלפים והוא יתמקד בחיות האולטרה וצוות את'ר.

5 דברים שאולי ידעתם ואולי לא על הפוקימון

שבוע עבר מאז התחלת הפינה והנה יוצא עוד פוסט בה היא נמצאת והפעם 5 דברים שאולי ידעתם ואולי לא על הפוקימון… 

שיימין!!!

קצת על שיימין:

שיימין הוא פוקימון ממחוז סינו מספרו בפוקידע הוא 492 ולו גם צורה נוספת הנקראת שיימין סקי, שיימין הינו פוקימון עשב הנחשב לאגדי.

1. אם משמיעים את הקול (cry) של שיימין הפוך אפשר לשמוע אותו אומר תודה לך (thanks you) בנוסף שיימין נקרא גם פוקימון התודה.

2. שיימין / שיימין סקי ידוע כפוקימון חלש אך הסטטוסים המקסמלים שלו עומד באותו ההסטטוס המקסימלי של דיאוקסיוס 2054!!!

3. בעוד שכל הסטטוסים של שיימין שווים הסטטוסים של שיימין סקי גבוהים יותר בהתקפה התקפה מיוחדת ומהירות אבל נמוכים בהגנה ובהגנה המיוחדת.

4. סיכוי הלכידה של שיימין בפוקדור רגיל כשחייו מלאים הם 5.9% שזה די גבוה לפוקימון אגדי.

5. שיימין מסוגל לספוג ואז לשחרר רעלים.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות