חדשות קלפים: סטים חדשים

שלום לכולם.

Dark Order

מיני סט חדש בשם "סדר אפל" ישוחרר ביפן ב-5 באוקטובר. המיני סט יכלול 52 קלפים (לא כולל סודיים). לפי האיורים שעל החבילה, אפשר להבין שהופה, אינסינרור ואבסול יהיו בסט, כמו גם פוקימונים נוספים מסוג אופל.
באותו היום תשוחרר גם קופסת אנרגיה – קופסה שמגיעה עם שישה קלפי אנרגיה מכל סוג ויכולה לאחסן עד 500 קלפים.

GX Ultra Shiny 1

ב-2 בנובמבר ישוחרר סט חדש ביפן בשם "GX אולטרה זוהר". בסט יהיו 150 קלפים, כשחלקם יהיו הדפסות חוזרות. כל חבילה כוללת 10 קלפים, ארבעה מהם יהיו קלפי הולו כשאחד מהארבעה מובטח להיות פוקימון-GX. לפי האיורים על החבילה, אפשר להניח שבאזוול, זאיגארד וזורוארק יהיו בסט.

Eeveelution GX Pokemon

ב-23 בנובמבר יופצו שלוש חפיסות מיוחדות, כשכל אחת מתמקדת באחת משלוש ההתפתחויות הראשונות של איבי – פלריאון, ופוריאון וג'ולטיאון. כל חפיסה כוללת 60 קלפים כולל ופוריאון-GX, ג'ולטיאון-GX או פלריאון-GX. נטען שיש בחפיסה עוד פוקימון-GX.
באותו היום תופץ חפיסה נוספת שמתמקדת בג'ולטיאון ואיבי. בחפיסה המיוחדת יהיה קלף של ג'ולטיאון-GX כמו גם קלף של איבי-GX – הפוקימון הראשון שלא מפותח שזוכה לקלף GX.

בארה"ב ובאירופה תגיע לחנויות ב-5 באוקטובר קופסה מיוחדת שנקראת "גאוות הדרקון: אוסף אגדות יונובה-GX". הקופסה תכיל שני פוקימוני-GX (ככל הנראה רשיראם וזקרום), קלף ג'מבו, חמש חבילות, וקלף קוד למשחק הקלפים האינטרנטי.

נתראה בעידכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

2 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
רומי

הקופסת קלפים הזאת היא המצאה גאונית אני כל כך רוצה שיקנו לי אותה