טורניר פוקן, סופר צינוק מסתורי, פוקיפארק ווי

לילה טוב לכל גולשי האתר.
בעדכון זה אפרסם את החדשות של הימים האחרונים.

טורניר פוקן
משחק הארקייד, טורניר פוקן, יצא היום ביפן. השבוע הוכרזה גם דמות חדשה בה ניתן לשחק – בלייזיקן, שכבר נחשף עוד כשהוצג סרטון קצר של המשחק לפני שהוכרז עליו בשנת 2013. בלייזיקן יכול גם לבצע מגה התפתחות למגה בלייזיקן. אתם מוזמנים לצפות בסרטון שמדגים את המשחקיות של בלייזיקן, שנמצא בתוך התגית.

[spoiler title="לצפייה בסרטון"][/spoiler]

סופר צינוק מסתורי
מידע חדש נחשף על המשחק סופר צינוק מסתורי. ראשית, נחשפו חלק מהדמויות במשחק; סימיפור הוא מנהל בית הספר בעיירה, ווצ'הוג הוא סגן המנהל, אודינו היא הרופאה, פנצ'ם ושלמט הם הבריונים בבית הספר שנטפלים לגומי, דירלינג היא המקובלת בכיתה, אספר הוא התלמיד החכם ופארפג'ד הוא המורה הרציני. בנוסף לדמויות, פורסם שניתן יהיה לזמן את הופה למבוך באמצעות החפץ Majin Lamp, שיוכל לזמן אותו באחת משתי הצורות שלו. כמו כן, הופה יוכל לזמן פוקימונים אגדיים שיעזרו בצינוקים. מידע נוסף שפורסם הוא שככל שיש לכם יותר חברים, כך תוכלו לבצע יותר משימות, וכאשר תבצעו מטלה עבור פוקימון, תוכלו להשיג יותר מטלות. ה-Connection Orbs יחליפו את לוח הדיונים שהיה עד כה, ויאפשרו לכם גם למצוא פוקימונים אגדיים.

פוקיפארק ווי
המשחק פוקיפארק ווי זמין להורדה באירופה עבור קונסולת ה-Wii U דרך חנות ה-eShop. המשחק יעלה €19.99. המשחק, בעל משחק המשך, יצא לראשונה ביפן בשנת 2009.

נתראה בעדכון הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
1234567

סופר צינוק מסתורי

1234567

איפה לוחצים כדי לשחק בו ואיך משחקים בו