טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק ד'

לאחר שלמדנו כיצד לאמן פוקימון ולהכין אותו לקרב, היום נתקדם צעד אחד קדימה ונחמד על בניית שישייה מאוזנת, שתוכל לנצח בכמה שיותר קרבות.

d64def1

לפני שאנחנו באמת בונים את השישייה, אנחנו צריכים להבין מה האופציות שלנו. אם אתם בונים שישייה למשחק מסויים, חשבו אילו פוקימונים זמינים במשחק ובאיזה שלב. אם יש פוקימון שלא תוכלו להשיג, או שתוכלו להשיג רק בשלב מאוחר אז אולי עדיף שלא להשתמש בו. בנוסף, חשבו על הפוקימונים שאתם אוהבים. לכל אחד יש פוקימונים שהוא יותר ופחות אוהב, הכינו רשימה גדולה יחסית יש פוקימונים שאתם אוהבים, אם יש פוקימון מסויים שחשוב לכם להשתמש בו (למשל הפוקימון האהוב עליכם), סמנו אותו, ותוכלו להתאים אליו אץ שאר בפוקימונים שאתם משתמשים בהם. זכרו, המטרה העיקרית היא להנות! אל תשחקו עם שישייה שאתם לא נהנים לשחק בה…

d7b.png

לאחר שצמצמנו את כמות הפוקימונים בהם אנו יכולים להשתמש, ניגש לבנייה. הסוד לשישייה חזקה הוא מגוון- חשוב להשתמש הפוקימונים מסוגים שונים ככל האפשר! לכל פוקימון יש סוג או שני סוגים, ולכל סוג יש חוזקות וחולשות. אתם לא צריכים שיהיה לכם יתרון על כל סוג אפשרי, אבל חשוב לוודא שכל סוג מופיע בשישייה פעמיים לכל היותר, ושאין סוג שחזק על חצי מהשיישייה או יותר. המטרה כאן היא לוודא שאין פוקימון בודד שמסוגל להביס יותר מחצי מהשיישייה, ושאתם תהיו מוכנים להתמודד עם כל יריב.

image2

הדבר הנוסף שחשוב להסתכל עליו הוא החוזקות והחולשות של הפוקימון. כמו שכבר ציינתי בשבועות הקודמים, חלק הפוקימונים מתמחים במהירות, חלק בהגנה רגילה/מיוחדת וחלק משלבים. בנוסף, לכל פוקימון יש סוג התקפה מועדף, עם מעטים שכן מתמחים בשני הסוגים. חשוב להחזיק לסימון אחד מהיר עם התקפה מיוחדת, אחד מהיר עם התקפה רגילה, ולפחות פוקימון אחד עם הגנה גבוהה מכל סוג (או אחד הגנתי לחלוטין). שימו לב ששכרו לעמוד בסטנדרטים האלו תצטרכו 2-4 פוקימונים, ולכל מותר לקחת 6. הפוקימונים האחרים תלויים בכם ובסגנון שלכם. אני אישית אוהבת מאוד פוקימונים התקפתיים בלי הרבה הגנה ולכן לרוב אני משתמשת ב-4 כאלה ו-2 הגנתיים, אתם מוזמנים להשתמש בכל פוקימון שמעניין אתכם. כמו שאמרתי, חשוב רק לגוון ולוודא שיש לכם הכל מהכל- כדי להיות מוכמים לכל תרחיש!

23c2b074208d78697dc1352c69938717


זה הכל להשבוע, בשבוע הבא אני אדבר על כמה אסטרטגיות מעניינות לקרבות שאולי לא חשבתם עליהן. שיהיה שבוע טוב!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

3.7 3 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
6 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מעריץ

תודה רבה לך!

אורן

אני אישית יוצר חמישייה ונשאר עם ההתפתחות האחרונה של הפוקימון ההתחלתי שלי

סער

מתחת לתמונה של סלביון, ג׳יראצ׳י, מיאוסטיק ועוד…
בשורה השלישית במילה השלישית כתוב חוזרות במקום חוזקות

Ash

תודה זה תוקן.

סער

תודה רבה על הטור השבועי הזה הוא יעזור לי מאוד