טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק ה' + עדכון לגבי הפרק של היום

בשבוע שעבר דיברנו על בניית שישייה מאוזנת, אבל היום אני רוצה שנדבר על משהו קצת שונה. בעזרת ניצול נכון של שילוב בין מהלכים ופריטים של פוקימון, כמעט כל פוקימון יכול להפוך לחזק במיוחד ולנצח יריבים שלא חשבתם שהוא מסוגל לנצח. היום נדבר על אסטרטגיה שמנצלת מהלכים מיוחדים כדי לנצח כמעט כל קרב בצורה מצחיקה ולא אופיינית לפוקימון. חשוב לי לציין שזו אסטרטגיה מוכרת יחסית ואני מאמינה שלא תעבוד במשחקים מקוונים או באתרים כמו showodown, אבל יעבדו בכל משחק פוקימון רגיל. מקווה שתהנו!

Rattata1

נתחיל באסטרטגיה היותר מוכרת: איך להביס כל פוקימון אפשרי בעזרת רטטה בלבד. כדי להצליח אתם תצטרכו שישייה שמורכבת אך ורק מ-6 רטטה בדרגה נמוכה, 6 focus sash, ושהיריב לא יחזיק פוקימונים מסוג רוח, תכף אסביר הכל.

Rattata

 קודם כל, לכל רטטה ציכים להיות שניה מהלכים: Endeavor ו-Quick Attack, והיא צריכה להחזיק את הפריט Focus Sash. בשביל להשיג את שני המהלכים ברמה נמוכה תצטרכו להשתמש ברבייה. המהלך Quick Attack הוא מתקפה חלשה יחסית, שהפוקימון שמשתמש בה תמיד יזוז ראשון בסבב. המהלך Endeavor לא מוכר במיוחד, אבל זה מהלך שמשווה את נקודות החיים של היריב לנקודות החיים שלכם. הפריט Focus Sash למעשה גורם לכך שאם פוקימון שמחזיק אותו עם חיים מלאים סופג מתקפה שהיתה אמורה לגרום לו להתעלף, הפוקימון לא יתעלף ויישאר עם נקודת חיי בודדת. 

Pokémon.full

לאחר שסיימנו להכין את השישייה, ניגש לקרב: האסטרטגיה עצמה פשוטה: קודם כל משתמשים במהלך Endeavor. הפוקימון שמולכם כנראה יתקוף קודם, ויפעיל את פריט ה-Focus Sash מה שישאיר אתכם עם נקודת חיים בודדת.לכן גם חשוב שהרמה תהיה נמוכה, אנחנו רוצים שלריב תהיה יותר מהירות ושהוא יעשה הרבה נזק. המהלך Endeavor יגרום לכך שנקודות החיים שלנו ישתוו וליריב גם תהיה נקודת חיים אחת. לאחר מכן משתמשים במהלך Quick Attack, שיבטיח שרטטה יתקוף ראשון. בגלל שיש ליריב רק נקודת חיים אחת הוא יתעלף. נותנים לפוקימון הבא של היריב לעלף את הרטטה ומחליפים לאחת אחרת, משתמשים באותם מהלכים באותו סדר בדיוק.

rattata 256x256 1

אז זו האסטרטגיה, שהיתה נחשבת שבמשך לא מעט זמן לחזקה במיוחד ולא ניתנת לכישלון, אז נגיד שאתם בקרב מול מישהו ומזהים 6 רטטה ברמה נמוכה, איך בכל זאת אפשר להתגונן? יש כמה אופציות. תוכלו להשתמש בפוקימון רוח, עליו מהלך נורמלי כמו Quick Attack לא יעבוד. תוכלו להשתמש בעצמכם במהלך שגורם לפוקימון לתקוף ראשון, במקרה כזה מי שיתקוף ראשון בסופו של דבר יהיה הפוקימון עם מדד המהירות הגבוה ביותר. אישית אני מעדיפה להשתש במהלך שלא עושה נזק בכלל בתור הראשון, כך ש-Endeavor משאיר את הפוקימון שלי עם יותר חיים. כך בתור הבא הפוקימון שלי ישרוד את המתקפה וינצח.a3f8fac63f794225e3dec408b8f2d7f7

בשבוע הבא נדבר קצת על רבייה במשחקים, שבוע טוב לכולם!


עדכון בנוגע לפרק של היום (מ-Ash)

היום יצא סוף סוף אחרי חודש וחצי פרק חדש של מסעות פוקימון.

אנחנו מקווים לשחרר לכם אותו מחר בתרגום לעברית, אבל אנחנו לא מבטיחים (בכל זאת בתי הספר חזרו ואיתם הבגרויות וכל מה שקשור) שזה יקרה מחר.

מחר במהלך היום אני אוסיף הודעה במעלה האתר אם נשחרר את התרגום מחר, או מחרתיים במקרה הכי גרוע.

ביחד עם הפרק גם יצא הדף שמסביר על מה היה בפרק + עדכון לדמות (לפי מה שקרה בפרק).

אל תשאלו מחר 200 שאלות על מתי הפרק יגיע – כי התגובות האלה פשוט לא יאושרו.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
3 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
na.br

 
דניאל איזו השקעה ;)
 

נערך לאחרונה 2 שנים על ידי na.br
idodi65

תודה על כל ההשקעה שאתם נותנים לאתר!