טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק ו'

אחרי שבשבוע שעבר דיברנו קצת על אסטרטגיה מיוחדת לקרבות, אני היום רוצה לדבר על רבייה. הנושא הזה יחסית גדול ולכן אדבר עליו במשך שבועיים. השבוע נכסה רק את הבסיס ונלמד איך בעצם להרביע פוקימונים כדי לקבל פוקימון חדש.

Lillie Egg

אז, איך אפשר להרביע פוקימונים? כששני פוקימונים עם היכולת להתרבות נשארים לבד אצל המטפלים, יש סיכוי גבוה יחסית שהם יתרבו ויטילו ביצה. את הביצה תוכלו לאסוף מהמטפלים גם מבלי לקחת בחזרה את הפוקימונים שלכם. לאחר שאספתם את הביצה, תצטרכו ללכת איתה ברחבי המשחק עד שתבקע. לכל ביצה יש זמןבקיעה אחר, אבל בדרך כלל ככל שהפוקימון יחסית יותר נדיר וקשה להשגה, כך הביצה שלו דורשת יותר צעדים על מנת לבקוע.

Mudkip hatching

כמובן, לא כל שני פוקימונים שישארו ביחד יוכלו לייצר ביצה. פוקימונים אגדיים ועוד מספר פוקימונים בודדים לא יוכלו להתרבות בכלל, ולגבי השאר יש כללים מאוד ברורים: הפוקימונים שאתם משאירים צריכים להיות זכר ונקבה מאותה קבוצת רבייה. לרוב שני פוקימונים שנראים דומה יחסית יהיו מאותה קבוצת רבייה, וכמובן אפשר תמיד למצוא באינטרנט את כל הפוקימונים שיכולים להתרבות עם הפוקימון שאתם רוצים, אבל הרבה יותר פשוט להכניס שני פוקימונים מאותו הסוג.

tumblr mgsbybaB6I1qzbz8uo4 1280

הפוקימון שיבקע יהיה מאותו זן של הנקבה, והוא יהיה בשלב הפיתוח הראשון. כלומר, גם אם תרביעו שני ג'ולטיאון, יבקע לכם איווי. לא תוכלו לקבל פוקימון מפותח. במקרה בו תשימו פוקימון שתת ההתפתחות שלו נכנסה למשחק לאחר ההתפתחות (למשל, סנורלקס), אתם כן תקבלו מהביצה את הפוקימון המפותח, אלא אם הנקבה תחזיק קטורת שתאפשר לה להוליד פוקימון מדרגת ההתפתחות הכי נמוכה.

Scraggy s Egg

הפוקימון אולי הכי שימושי ברבייה הוא דיטו. דיטו יכול להתרבות עם כל פוקימון (שוב, חוץ מאגדיים ועוד כמה) ללא תלות בקבוצת הרבייה שלהם. כשדיטו ופוקימון נוסף מתרבים, הפוקימון שיבקעתמיד יהיה מהזן של הפוקימון הנוסף, ללא תלות במין. דיטו מאפשר גםרבייה של פוקימונים חסרי מין, שבצורה אחרת לא יכולים להתרבות בכלל.

eggs

בשבוע הבא נדבר בעיקר על מנגנוני הרבייה, כמו מהלכים ונתונים של הפוקימון שיבקע. שבוע טוב לכולם!


עדכון בנוגע לפרק של היום (מ-Ash)

את הפרק שיצא היום אנחנו נפרסם לכם מחר בתרגום לעברית.

ביחד עם הפרק גם יצא הדף שמסביר על מה היה בפרק + עדכון לדמות (לפי מה שקרה בפרק).

אל תשאלו מחר 200 שאלות על מתי הפרק יגיע – כי התגובות האלה פשוט לא יאושרו.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 4 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
7 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
איתי😄

תעשו פוסט דיון על ההרחבות

Ash

תסתכל על העדכון האחרון, לא על כמה לפניו..

איוי

טור מעולה…תודה, אלקרמי!

Ash1
תודה על העדכון גם אבל יש לי שאלה למה אתם לא יכולים לדבב את הפרקים לעבריתAsh

אין קשר בין תרגום מאנגלית לעברית לדיבוב, זה עולם אחר לגמרי, זה לא משהו שיקרה, לא עכשיו ולא אף פעם, זה משהו שחברות גדולות יכולות לעשות, אנחנו לא אתר רשמי של חברת הפוקימון, אלא אתר על פוקימון, זה לא קורה בשום מקום, ולא יקרה פה.

Ash1

כן סוף סוף אני יודע


סער

תודה על העדכון אף פעם לא הבנתי איך להרבות פוקימון!!!