טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק ז'

בשבוע שעבר דיברנו על הבסיס של רביית פוקימונים. השבוע נדבר קצת על פריטים שיעזרו לנו להשיג את הפוקימון המושלם דרך רבייה.

55a0a2e71e0d2313413d7ddc64bab01b

נתחיל בטריק פשוט שלא דורש פריטים: אם הזכר שאתם מזווגים יודע מהלך שנלמד דרך TM, והפוקימון שיבקע מסוגל ללמוד את המהלך הזה, הוא עשוי להוולד עם המהלך. בנוסף, אם שני ההורים יודעים מהלך שנלמד דרך עלייה ברמות, כמעט תמיד לפוקימון שיבקע מהביצה יהיה את המהלך. בעזרת הדרך הזאת תוכלו ללמד פוקימון מהלכים ברמה הרבה יותר נמוכה מזו שבדרך כלל הוא לומד אותה, ולאפשר לו להתאמן ולעלות ברמות יותר בקלות.

Magby Fire Punch 81111

אם אתם זוכרים, דיברנו באחד הטורים על IV, הערך איתו כל פוקימון נולד. כשמדובר ברבייה, אפשר להשפיע על הערכים האלו. פוקימון שנולד יקבל בדיוק 3 ערכים אקראיים מההורים שלו, אבל אפשר לשנות את זה כדי להשיג תוצאות טובות יותר. אם אחד ההורים יחזיק את הפריט Destiny Knot בזמן הרבייה, הצאצא יקבל 5 ערכים מההורים שלו, ולמעשה כמעט כל הערכים יגיעו מההורים. בדרך זו תוכלו להשתמש בפוקימונים טובים שתפסתם על מנת לזווג עוד פוקימונים טובים.

עוד משהו שדיברנו עליו במדריכים הוא טבע- להזכירכם טבע יכול או לא להשפיע בכלל, או להפחית ערך אחד ולהגביר ערך אחד אצל הפוקימון. יש לאחד ההורים טבע שמתאים לצאצא שאתם רוצים להשיג? פשוט תנו להורה הספציפי להחזיק את הפריט Ever Stone והטבע של ההורה בהכרח יגיע לצאצא.

5076860

עובדה מעניינת שנחמד לדעת- הצאצא יגיע עם אותו סוג פוכדור בו הנקבה שהרבתם נתפסה, אז אם אתם אוהבים להתאים את הפוקדור לפוקימון שימו לב לעובדה הזאת.  אם יש משהו שתרצו שאדבר עליו בשבוע הבא, מוזמנים להציע לי בתגובות, שבוע טוב לכולם!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.8 5 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
5 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
סער

אפשר בשביל להרבות את איוי להשתמש בוופוריאן ופלריאון (כי הם פשוט 2 פיתוחים שונים שהתפתחו מאותו פוקימון)

סער

אם אני תופס את הנקבה עם מאסטר בול אני מקבל את הצאצא גם במאסטר בול (אני שואל כי במשחקי פוקימון יש רק מאסטר בול אחד)

סער

וגם יצא ממש טוב זה יעזור לי מאוד!!!
תודה!!!