טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק ח'

בשבוע שעבר למדנו איך ליצור את הפוקימון המושלם דרך רבייה, אבל היום נלמד קצת על על הדרך היותר מקובלת להשיג פוקימונים: תפיסה. כל משחק פוקימון ילמד אתכם על ההתחלה איל לתפוס פוקימון במהלך קרב.

Poke Ball

אז, כדי ליישר קו, אני אסביר את הבסיס. תוכלו לתפוס כמעט כל פוקימון שאתם נתקלים בו בטבע (לא של מישהו אחר), חוץ מבמקרים מאוד מסויימים. הסיכוי לתפוס כל פוקימון משתנה בהתאם לסוג הפוכדור ולרמת החיים של הפוקימון. בנוסף, אפ לפוקימון שאתם מנסים לתפוס יש אפקט מחליש כלשהו (למשל, אם הוא ישן) הסיכוי לתפיסה עולה.

Poke Ball Mechanics

כדי לתפוס פוקימון נדיר וקשה לתפיסה, חשוב לבוא מוכנים. קודם כל, אתם תרצו להגדיל את הסיכויים לקבל פוקימון עם הטבע הנכון. כדי לעשות זאת, כל מה שתצטרכו הוא שהפוקימון הראשון בשישייה שלכם יהיה עם היכולת Sycronize, והטבע שאתם רוצים. כעת הסיכוי לקבל פוקימון באותו הטבע עלה ל-50%. כדי לתפוס את הפוקימון בקלות, מומלץ להשתמש בפוקימון שיודע מהלך שגורם לשיתוק, כמו Thunder Wave. שיתוק הוא היכולת היחידה שגם לא יורדת באמצע הקרב וגם לא מורידה חיים לפוקימון. מהלך נוסף שמומלץ להשתמש בו הוא False Swipe, מתקפה שתמיד תשאיר את הפוקימון היריב לפחות עם נקודת חיים אחת, כדי שתוכלו להעלות את אחוזי התפיסה למקסימום בלי לחשוש לאבד את הפוקימון.

Poke Ball success

מבחינת פוכדורים, יש המון סוגים של פוכדורים שונים. אם אתם תופסים פוקימון שלפתח את חברות, אולי כדאי להשקיע בפוכדור היוקרתי ולוותר על סיכוי גבוה יותר לתפיסה. בהנחה שמסתכלים על סיכויי תפיסה גבוהים, מומלץ להתחיל עם פוכדורים מהירים כדי לנסות לסיים מוקדם עם הקרב. אם אתם לא מצליחים וכן צריכים להחליש את הפוקימון, מומלץ להשתמש בפוכדורי אולטרה. שאר הפוכדורים לרוב לא מגדילים את הסיכויים באותה הצורה וחבל לבזבז כסף על מגוון פוכדורים שלא יתאימו לרוב המקומות.

7A6V

דבר אחרון שחשוב לדבר עליו הוא המאסטר פוכדור, שיוכל לתפוס כל פוקימון בהצלחה בכל מצב. חשוב להגיד שלרוב יש רק אחד במשחק, אז לא מומלץ לבזבז אותו בקלות. גם השבוע, אם יש נושא שתרצו שאדבר עליו אתם מוזמנים לבקש בתגובות. שבוע טוב!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
ELECTIVIRE

גם כדורי גרייט יהיהו טובים