טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק טו'

בקרב פוקימונים תוכלו להשתמש אך ורק בשישה פוקימונים שונים (או פחות בחלק מהמקרים). לכן, אתם נדרשים לחשוב טוב טוב לפני כל פוקימון שאתם לוקחים, ולוודא שאתם משתמשים בפוקימונים חזקים שיוכלו להגיע להישגים. היום אני רוצה להציג 3 פוקימונים חזקים במיוחד שמאוד מומלצים לקרבות, גם אם לא חשבתם עליהם יותר מידי. 

 

215986 scaled

 

הפוקימון הראשון שאני רוצה לדבר עליו הוא אג׳יסלאש. לאג׳יסלאש יש יכולת מיוחדת בשם Stance Change. היכולת מאפשרת לפוקימון לעבור בין מצב הגנתי להתקפתי במהלך הקרב, מה שמאפשר לו לספוג מתקפות כשצריך בלי לוותר על מהירות ועוצמה. כשעובדים נכון עם שני המצבים ומתאימים להם מהלכים, אג׳יסלאש בלתי ניתן לעצירה. 

 

ScaredWarmHyena size restricted

 

בדור 1, ההגנה וההתקפה המיוחדת היו נתון אחד שנקרא ״מיוחד״. נתון מיוחד זה, שהיה גבוה במיוחד אצל אלקזאם הפך אותו לפוקימון חזק בצורה מגוחכת, מכיוון שהיתה לו התקפה מיוחדת חזקה, עמידות גבוהה מאוד להתקפות מיוחדות ולא היו כמעט מתקפות חזקות נגדו. כמובן שהוא עבר איזון, ועם ההצגה של סוג החושך והפיצול של הנתון המיוחד להגנה והתקפה מיוחדת אלקאזם נחלש משמעותית. למרות זאת עדיין מדובר באחד הפוקימונים המהירים במשחק עם התקפה מיוחדת גבוהה בצורה יוצאת דופן, מה שמאפשר לו לסיים לא מעט קרבות ממש בתור הראשון ועם חיים מלאים. 

 

tumblr mv5gvywjHY1qhd8sao1 500

 

הפוקימון השלישי שאני רוצה להמליץ עליו הוא סילביון. למרות שסילביאון לא נראה חזק במיוחד, יש לו התקפה מיוחדת והגנה מיוחדת מעולות המאפשרות לו להגיע לביצועים לא רעים בכלל. בנוסף היכולת שלו Pixiliate בשילוב המתקפה Hyper Voice יעשו כמות יפה של נזק. למרות שהוא לא הכי פופולרי לקרבות, אני משתמשת בו לא מעט ולרוב הוא עושה נזק יפה, וגם מחזיק לא מעט תורות אם שמים לב למתי ומול איזה פוקימון עדיף להוציא אותו.

 

46597ed55f68b9e824bb21b18046ac8d

 

אני מקווה שלמדתם קצת מהטור היום, ואולי גם קיבלתם רעיונות לשישייה הבאה שלכם. כמובן שאתם מוזמנים לשתף את הפוקימונים שאתם אוהבים לכלול בשישיות שלכם. 

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.8 4 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
5 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
natan

איפה אפשר למצוא מידע לגבי הטקטיקות העדיפות לגבי כל פוקימון?

Sup

תיילו/סוילו

barvazi momo

מה ההבדל בין הגנה והתקפה מיוחדת להגנה והתקפה רגילה ??? אשמח שתענו:)

Sup

יש מהלכים מסויימים שנכשבים המהלכים מיוחדים וחלק שנכשבים כרגילים. הגנה היא כמה הפוקימון יכול להגן על עצמו ממהלכים רגילים והגנה מיוחדת היא כמה הפוקימון יכול להגן על עצמו ממהלכים מיוחדים. ככל שההתקפה של הפוקימון יותר גבוה ככה המהלכים הרגילים שלו יותר חזקים וכך גם עם התקפה מיוחדת ומהלכים מיוחדים