טור שבועי: המדריך למאמן המתחיל חלק טז'

כל פוקימון יכול ללמוד עד 4 מהלכים בלבד, מה שאומר שכדאי לבחור אותם בחוכמה. במשחק קיימים מהלכים מגוונים, מעיינים ועם קונספטים ייחודיים. עם זאת, לא כל מהלך שווה למידה. היום אני אציג מהלכים שאמנם נראים מעניינים, אבל כנראה לא יעזרו לכם בקרב ומומלץ שלא להשתמש בהם בכלל.

 

fightingsmog

 

Assist הוא מהלך שמקושר עם הפוקימון סקיטי והקונספט שלו דיי מגניב- הפוקימון שמשתמש במהלך יבחר באופן רנדומלי ויבצע מהלך של אחד הפוקימונים האחרים בשישייה. למרות שהרעיון מדליק, והמהלך מאפשר לפוקימון להשתמש במתקפות שהוא לא אמור ללמוד, יש איתו בעיה אחת משמעותית: אין שום דרך להשפיע על המהלך שיבוצע. בהנחה שיש לכם שישיה מלאה, הסיכוי שתקבלו את המהלך שמתאים לסיטואציה בקרב כמעט ובלתי אפשרי, ולכן עדיף פשוט לוותר על Assist.

 

Assist IV

 

המהלך הבא שאני רוצה לדבר עליו הוא מתקפה בשם Fling. הנזק שהמתקפה עושה יכול לנוע בין 30 ל-130. במתקפה הזאת הפוקימון משליך את הפריט שהוא מחזיק לעבר היריב, ולכן הנזק תלוי בסוג הפריט שמושלך. למתקפה הזאת יש מספר חסרונות: ראשית, הפריט היחיד שיגיע ל-130 הוא כדור הברזל, שמאט את הפוקימון. שנית, הפוקימון באמת נפטר מהפריט שלו. כלומר, לא תוכלו להשתמש שוב במתקפה והפריט לא יהיה זמין ולא יסייע לפוקימון, מה שיכול מאוד לפגוע בו בהמשך הקרב.

 

1200px Fling VIII 1

 

המהלך האחרון שאני רוצה לדבר עליו הוא אחד המהלכים הכי מיוחדים במשחק. המהלך היה זמין רק באירוע מיוחד בו היה ניתן לקבל פוקימונים איתו, והוא כמובן Hold Hands. המהלך Hold Hands ניתן לשימוש רק בקרבות כפולים, ויציג אנימציה חמודה של שני הפוקימונים שלכם לוחצים ידיים. המהלך כמובן נבנה כמעין טריק חמוד, ולא באמת מיועד לקרבות. למהלך אין שום השפעה ולכן הוא סתם יבזבז את התור שלכם.

 

maxresdefault 5

 

קיימים עוד מהלכים כמובן שרצוי שלא ללמוד, ואתם מוזמנים לשתף בתגובות את אלו שאתם גיליתם. שבוע הבא אני אדבר על מהלכים חזקים במיוחד שכן מומלץ ללמוד.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.4 7 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
1 תגובה
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
loozariyus

בעיקרון
יש אופציה לשלוט על אסיסט
אסיסט לא יכול להיות כל מהלך שקיים
אני לא אלאה אתכם כאן בהסבר אבל יש אסטרטגיה מעניין שבא אתה משתמש באססיסט וגורם למהלך שיצא להיות מה שאתה רוצה
בין אם זה מהלך שמעלה לך את הסטטים או מהלך שמאלץ את הפוקימון היריב לצאת החוצה
פלינג דווקא שימושי על פוקימונים בויג'יסי(דאבלס), ככה פוקימון יכול להתאים את עצמו לטריק רום עם איירון בול ואם הוא לא מעוניין להיות איטי הוא זורק את החפץ במתקפה חזקה
יש גם את המהלך celebrate שגם הוא חסר תועלת
וכמובן, ספלאש